Obchod

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser959

Host
Ahojte, chcel by som sa spýtať či sa dá v obchode vymienať suroviny iba medzi ľudmi, ktorých mám dole na tej "lište" alebo čo to je...proste s tými čo sú moji susedia alebo sa dá nejak obchodovať aj s inými ľuďmi?
 

DeletedUser187

Host
Ano dá... úplně vlevo vespod 2. zleva je bar na obchod. Klikni a tam si zaškrtni *pouze sousedské nabídky* ( nebo tak nejak podobně a vyjedou ti obchodní nabídky tvých sousedů... pokud tam nejake jsou
 

DeletedUser89

Host
Nn, můžeš buď obchodovat s "počítačem", kterej ti dá vždy 1 za 10 (ale bez ztráty výzkumného bodu) a nebo jen s lidmi tvého "kontinentu" kteří vložili nabídky, s nikým jiným. Pokud nechceš počítač k obchodu, zaškrtni si nahoře vpravo, že chceš vidět jen nabídky sousedů. :eek:
 

DeletedUser89

Host
Ano dá... úplně vlevo vespod 2. zleva je bar na obchod. Klikni a tam si zaškrtni *pouze sousedské nabídky* ( nebo tak nejak podobně a vyjedou ti obchodní nabídky tvých sousedů... pokud tam nejake jsou

Otázka byla zda může obchodovat i s jinými lidmi krom těch, co má na svém kontinentě :) = NE! :)
 

DeletedUser187

Host
Otázka byla zda může obchodovat i s jinými lidmi krom těch, co má na svém kontinentě :) = NE! :)

Ahojte, chcel by som sa spýtať či sa dá v obchode vymienať suroviny iba medzi ľudmi, ktorých mám dole na tej "lište" alebo čo to je...proste s tými čo sú moji susedia ....

tak se nauč číst, odpovídal jsem na toto ;)
 

DeletedUser89

Host
s tými čo sú moji susedia alebo sa dá nejak obchodovať aj s inými ľuďmi?

a já na toto :D
a podle mě to byla otázka na konci věty :D to je fuk, snad to pochopil :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser959

Host
:D klud hlavne sa nezacnite hadat kto lepsie odpovedal... dakujem vam obom :)
 

DeletedUser847

Host
ted sem to tak udělal, mám nnabídky sousedů ale vždy pouze za ztrátu výzkumného bodu. co to je ? to mnělo bejt jen u počítače ? nebo se pletu ? děkuji za info
 

DeletedUser

Host
Ahoj muže mi nekdo odpovědet co je to za obchod dit tam nemi nic co hrač potřebuje to tu ves vybuduji asi tak za milion let tak že to bude dohravat asi tak 3000 sta generace fuj
 

DeletedUser89

Host
ted sem to tak udělal, mám nnabídky sousedů ale vždy pouze za ztrátu výzkumného bodu. co to je ? to mnělo bejt jen u počítače ? nebo se pletu ? děkuji za info

U počítače to právě není, někde už jsem to tu zmínil. Počítač ti nebere bod, ale má dost špatný poměr nabídky/poptávky. Hráči mají většinou lepší nabídky, avšak lze s nimi obchodovat jen za ztrátu výzkumného bodu.
Bylo tu však již někdy řečeno, že ta ztráta výzkumného bodu možná s novým update zmizí :)
 

DeletedUser

Host
ted sem to tak udělal, mám nnabídky sousedů ale vždy pouze za ztrátu výzkumného bodu. co to je ? to mnělo bejt jen u počítače ? nebo se pletu ? děkuji za info
Ahoj,
ztrátu výzkumného bodu podstoupíš jen tehdy, jedná-li se o obchod s jiným hráčem na tvém kontinentě. Při obchodě (1:10) s NPC neplatíš žádný výzkumný bod.

Ahoj muže mi nekdo odpovědet co je to za obchod dit tam nemi nic co hrač potřebuje to tu ves vybuduji asi tak za milion let tak že to bude dohravat asi tak 3000 sta generace fuj

Ahoj,
to co píšeš není pravda. Já osobně jsem u NPC nakupoval mramor a barvu.. i přes tu cenu. Jinak se snaž zkontaktovat spoluhráče na kontinentu, zda-li nebudou chtít něco vyměnit (nějakou bonusovou surovinu). Člověk musí něco obětovat proto aby mohl jít s výzkumem dál.
Na druhou stranu, je dobře že výzkum nebudeš mít hotový za 3 měsíce, ale bude ti to chvíli trvat.
 

DeletedUser89

Host
Ahoj muže mi nekdo odpovědet co je to za obchod dit tam nemi nic co hrač potřebuje to tu ves vybuduji asi tak za milion let tak že to bude dohravat asi tak 3000 sta generace fuj

Svým způsobem máš pravdu, ale je to dáno čistě tím, že někteří hráči tvého kontinentu o hru nebo v lepším o nějaké obchodování nejeví zájem :) .
Můžu ti max. poradit: 1. vlož sám své nabídky, možná se zadaří a někdo ti to koupí. 2. nejaktivnější bývají ti na vrcholu žebříčku. Koukni jim na město co produkují za suroviny a pokud se ti nějaká bude hodit, zkus jim napsat a pokud to nejsou paka a budeš i ty mít nějakou pro ně potřebnou surovinu, budete obchodovat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Máte pravdu :rolleyes:napsal jsem 11 aktivním hráčum tak jsem zvědav,jak to dopadne.Akorát kontinenty kde jsou jen pár aktivních lidí (5) tak tam bude problém.Obchod by měl asi fungovat pro celý svět.
 

DeletedUser

Host
doufejme ze v updatu se bude obchodovat uvnitř cechu bez poplatků. poplatek za obecny obchod tipuji zustane jako daň z obchodu -Proto budou nově možnost tvorby cechů
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru