Obchodníci Války

DeletedUser

Host
Cech Obchodníci Války hledá nové spoluhráče, kteří mají chuť hrát týmově a a budou aktivní ve hře.

V praxi to znamená,že se pravidelně motivujeme a zušlechťujeme navzájem v rámci cechu. Což znamená více peněz a také více produkce. A od toho se odvíjí výzkum a stavění.Kolektivní hraní je o obchodu, pokud potřebujete nějaké suroviny, tak je snadné se domluvit.Navíc v rámci cechu není obchod zpoplatněn výzkumnými body které jsou potřeba pro výzkum.
V rámci našeho Cechu můžeš také získat mapky, medajle a forge body za pomoc při výstavbě Velkolepých Staveb !
V případě zájmu kontaktujte náboráře cechu: Venouch.

Jsme mladý, dynamický Cech. Týden od založení = hezké 14té místo v žebříčku cechů a míříme nahoru.
A navíc: Hrajeme pro radost, neprudíme a máme smysl pro humor!


Nezbývá mi, než jen popřát hodně štěstí ve hře a třeba se sejdeme v cechu Obchodníci Války!
 

DeletedUser6814

Host
hledání cechu

Ahoj, jsem Zatukinam a hledám nový cech. Rád bych víc obchodoval než válčil. K tomu však potřebuju dobrý cech, na což váš vypadá. Zatím jsem v době železné na pozici 1640, což není nic moc, ale doufám ve zlepšení. Jestli máte zákem o mé přijetí, tak napište.
 

DeletedUser6814

Host
Ahoj, jsem Zatukinam a hledám nový cech. Rád bych víc obchodoval než válčil. K tomu však potřebuju dobrý cech, na což váš vypadá. Zatím jsem v době železné na pozici 1640, což není nic moc, ale doufám ve zlepšení. Jestli máte zákem o mé přijetí, tak napište.
, Oprava, jsem zatukinam.cz
 

DeletedUser

Host
Odpověď osobkou....

Prosím pište rovnou, nikoliv sem! dik
:)
 

DeletedUser

Host
:cool: Máme cca 15 volných míst....
Nábor do cechu Obchodníci Války tedy pokračuje! Ale už je omezen ne hráče od éry "Ranného Středověku". :) Naše postavení v Žebříčku cechů, je myslím slušné, ale na to nehrajeme. To fakt není naší prioritou. Hledáš-li tedy cech, mrkni na náš profil a zvaž to....
P.S.: Hráči s bonusovou těžbou Alabastru
jsou vítáni dvojnásob !!
 
Nahoru