Obchodování s budovami

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Medrin

Turista
Zdravím... moje otázka je jednoduchá, když jsem tuhle hru začala hrát, bylo to i na poput tomu, že jsem viděla reklamu v TV, že si mění i věci. Nešlo by tedy udělat obchod, kde by se kromě materiálu dali vyměňovat např. i budovy? Určitě by se nás našlo více, co např. z letní události mají skoro všechno, ale nemají štěstí na ty poslední, ale jiných mají více.

Děkuji za odpověď. Medrin Dinegu
 

Svatej

Legenda
problém je že tohle téma bylo diskutováno v minulosti tolikrát.... navrhuje se to snad po celou dobu co je FoE spuštěné a to že to zatím nezavedli... ;)
 

peepee77

Veterán
No nikdo tady v republice to zařídit nedokáže.
Postup jakým se nápady zapracovávají do hry tu byl popsán několikrát, můžu ho připomenout.
Hráč vytvoří téma v sekci nápady, ostatní se k němu vyjadřují. Pokud tento nápad získá podporu ostatních tak ho moderátoři předají komunitnímu manažerovi který ho předá dál vedení společnosti. Tam už je na vývojářích jestli ho do hry zapracují nebo ne. Každpádně síto kterým prochází v německu je velmi velmi jemné. Takže moc šancí tomu nedávej.
Tady jsou 2 nápady které přes síto prošly.

https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/zobrazení-jednotek.6103/

https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/Čtvrtá-obtížnost.8085/ - tento byl v době podání návrhu pravděpodobně už ve vývoji.

Každopádně mnohem větší šanci na přidání má nápad po kterém volají hráči napříč jazykovými mutacemi.
 

Medrin

Turista
No nikdo tady v republice to zařídit nedokáže.
Postup jakým se nápady zapracovávají do hry tu byl popsán několikrát, můžu ho připomenout.
Hráč vytvoří téma v sekci nápady, ostatní se k němu vyjadřují. Pokud tento nápad získá podporu ostatních tak ho moderátoři předají komunitnímu manažerovi který ho předá dál vedení společnosti. Tam už je na vývojářích jestli ho do hry zapracují nebo ne. Každpádně síto kterým prochází v německu je velmi velmi jemné. Takže moc šancí tomu nedávej.
Tady jsou 2 nápady které přes síto prošly.

https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/zobrazení-jednotek.6103/

https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/Čtvrtá-obtížnost.8085/ - tento byl v době podání návrhu pravděpodobně už ve vývoji.

Každopádně mnohem větší šanci na přidání má nápad po kterém volají hráči napříč jazykovými mutacemi.

.. aha.. :( děkuji.Takže mám téma zkusit někde přesunout nebo nechat jak se říká vyšumět? Co jsem se bavila se sousedy i se členy cechu, tak s tím souhlasí všichni. Dle mě by to mohlo mít úspěch i na vyšších místech.
 

peepee77

Veterán
Tomuto nápadu moc nadějí nedávám. Dřív bylo v inventáři neaktivní tlačítko "dárku". Teoreticky to měla být funkce kterou mohl hráč darovat nějaký předmět z inventáře jinému hráči. Toto tlačítko se nikdy neuvedlo do provozu a následně bylo ze hry odstraněno.
Každopádně pokud to chceš zkusit bránit ti nikdo nebude. V tom případě bych doporučil založit nové téma v sekci Nápady a to podle vzoru který tam je ať to má nějakou formu.
 

DeletedUser3139

Host
Podle mně to vzorově popsal 77ej Pepík. A šance na zavedení bych viděl na čistou nulu a ještě podtrženou. Bohužel.
I já bych to ale uvítal a klidně bych je daroval v cechu zdarma, přátelům asi taky a sousedům třeba za drobnou odměnu, třeba za pár medailí, nebo FB. No a nebo by to mohlo být třeba formou dražby.
Každopádně za zamyšlení by to určitě stálo za zamyšlení, ale tu nulu vidím pořád za reálnou.
 
Možnost obchodu s budovama by jen podpořila multi účty. Nemluvě o tom, že nyní s funkcí na uložení budovy by museli mít nějakou kontrolu, aby člověk v středověku neměl budovy z budoucna a podobně.
 

Svatej

Legenda
No, ono to o těch érách tak úplně neplatí. Už tu byly eventy, které dávaly budovy z určité éry, nehledě na to zda je hráč v bronzu nebo v budouccnosti. Event o Lutheru Kingovi například.
 

DeletedUser12887

Host
Klidně bych byl pro, vždycky jsem to podporoval, ale tvůrci hry se rozhodli zásobovat hráče různým harampádím a ikonku darování předmětu, kterou asi někdo vymyslel na začátku v domnění, že bude aplikována, se zrušila, takže ani po 5 ti ani po deseti letech už ten nápad asi realizován nebude.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru