Obléhací armáda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

trojan1673

Veterán
  • Oblast hry: CVC
  • Současný stav: Obléhací armádu máme zadarmo.
  • Nápad: Vrátit původní stav, kdy obléhající musel použít svou vlastní armádu.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

Ctěla bych, aby se vrátilo zpět to , že každý kdo chce obléhat musí použít svou vlastní armádu.
I toto totiž ovlivňuje odliv hráčů z cechů za sólo dráhou.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2059

Host
Já ti moc dobře rozumím, ale zrušení této funkce zatím nepodpořím. Musíme najít jiné řešení. Obléhací armády, které se automaticky generují, sem byly přidány z dobrého důvodu, nemyslíte?
 

DeletedUser2298

Host
To by mě zajímalo, jaký "dobrý" důvod to byl.. já na něj nepřišel... V současném stavu tak může útočník vytvářet útok dvěma kliky a stačí mu investovat pro začátek 5x5 surek.. tj. obránce nemá ani skoro čas obměnit armádu.. útočník i když je třeba sám je schopen založit neuvěřitelné množství oblehů limitované surkama.. které se dají nagenerovat velice jednoduše.. Nutností investovat vlastní armádu - z kasáren či nepřiřazenou, by se snížilo množství takto možných útoků po sobě... těch 5 x 500 surek na sto útoků nastřádáš celkem jednoduše - mít k tomu ale 800 jednotek.. to už by byla jiná maturita.. A mě osobně se nelíbí ta disproporce, kdy jeden jediný hráč s dostatkem surovin může zaměstnat X cechů na mapě.. čistě jen vytvářením oblehů.. Navrácení původního stavu by opravilo současný stav do rozumnějších mezí..

Doplnění: špatně jsem pochopil funkci - cenu při dávání oblehů naráz... není levné zamořit víc polí.. ale obtěžovat cca 1-3 pole neustálými oblehy by celkem šlo i ze zásob jediného rozvinutého hráče... předchozí "doplnění" bylo mylné a omlouvám se za něj kdo jej stihl přečíst ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Také bych byl pro navrácení do původního stavu. Nejen, že někteří hráči získávají tak levně sektory soupeřů, které je stály tisíce surovin. Ale také vyjde 1 hráč z cechu se spoustou surovin a dává obléhací armády (třeba 8 raketových dělostřelectev, nebo šampióny s tulákama) - v současnosti jde proti šampionům a tulákům získat okolo 100 000 bodů do věže za jeden jediný boj = za 5x5 surovin získá hráč 1 milion bodů do věže a navíc 20 tisíc do žebříčku.
 

Dan 77

Veterán
Jenom bych potřeboval vysvětlit takovou malou nejasnost: když hráč, který vystoupil z cechu a dává obléhačky, ale dává jen nějaké jednoduše porazitelné kombinace jednotek za spoustu bodů, nedává ty body zadarmo spíš cechu než sobě? Aby měl takový zisk bodů, musel by takové obléhačky porážet, tzn. cech nebo někdo by mu takovou obranu musel připravit, aby dostával body za útoky.
 

trojan1673

Veterán
Samozřejmě i tak se to dělá, ale spíš se využívá kamarádů z cechů co nejsou na mapě.
A určitě body nejdou cechu, ale určitému hráči, který o obléhačku požádal.
 

DeletedUser2059

Host
Ještě bych tady chtěl obohatit diskuzi jedním příběhem. Když hráč ještě nedovrší např. Moderní doby a chce být v něčem v cechu při cvc užitečný, tak může leda v této době hlídat obléhací armádu a hlásit stav množství životů obránce a útočníka. Díky této funkci může okamžitě po zničení útočící armády obráncem zadat novou. Tohle jsem sám prožíval, naštěstí poslední dobou se mi daří dokončit výzkum těsně před nahráním nové doby.

Ještě mi chybí 107 bodů do dokončení současnosti, takže na Zítra snad stihnu něco našetřit ;) šampióna alcatraz i renovační sadu mám, a stejně si myslím, že přijde nějaký zásadní updat, který pozmění CV. Takže to klidně změňme, fungovalo to dřív a hráči si na to nestěžovali. ;)
 

DeletedUser4984

Host
Souhlasím s tím, aby pro obléhačky hráč musel použít vlastní armádu. To, že zadarmo, nemá žádnou logiku a jen podporuje prudiče a různé nefér spekulace.
Původní stav byl mnohem lepší a logiku měl.
 

DeletedUser6838

Host
Naprosto souhlasím s tím, aby jednotky použité do oblehu ubývaly ze skladu..je to holý nesmysl, jak je to teď. je to jen zvýhodnění pro zapšklé hráče vyhozené z cechu, aby dávali desítky oblehů bez ztráty jediného vojáka. to už můžete rovnou udělat, aby se na obleh neodečítalo ani zboží :-( - jaký je v tom rozdíl?? armády neubývá a šurky jo ?? vůbec mi nejde do hlavy, jak tohle někdo mohl vymyslet a hlavně z jakého důvodu???
Taky by stálo za zváženou, aby cech měl nějaký minimální počet členů, myslím tím víc než jednoho. to by také mohlo omezit podlosti typu "vyskočím" z cechu, abych někde na písku oslaboval "neférově" a hlavně za levno soupeře bez ztráty vojáčka jen za pár šurek nebo třeba svůj bývalý cech. Cech je sdružení několika členů a ne jednotlivec.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru