Obraná armáda

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11628
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11628

Host
Proč se armáda při automatické obraně chová jinak než armády na mapách. Když na mě někdo útočí se 7 tuláky a 1 jednotkou, nikdy se armáda nepokusí zabít nejdříve onu jednotku, ale zaútočí nesmyslně na 7 tuláků. Zároveň se, ale stejný? automat chová jinak na bojích na mapě. Proč tomu tak je? Nešlo by opravit chování armády v prvním bodě?
 

DeletedUser3139

Host
Asi tě zklamu, ale nastavení automatu u obou armád je přednastaveno tvůrci hry. Možná, že to je takhle nastaveno abys neútočil automatem, ale na manuál, nevím. Ale mám ověřeno, že pokud útočíš na manuál jsou ztráty podstatně menší, ale zase to trvá o hodně déle. Takže můj osobní odhad, který bych řekl že až hraničí s jistotou je, že tvůrci tohle měnit nebudou.
 

Thesseus

Znalec
Krká to určitě víc lidí pač přemýšlet proti kterému UI jdu zrovna bojovat nebo přizpůsobovat tomu obrany... To jednak.
Pak mě samozřejmě mrzí, že někde jsou tuláci na nic. Nicméně to bych zkousnul jako že nevšímání si tuláků je jakýsi trest za použití automatu. Dobře, ale jen v případě, že by UI tuláky ignoroval, jen když to je pro něj výhodné. Tak tomu ale není.
On si jich někdy nevšímá ani když by bylo výhodnější je střelit a to už je chyba.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru