Obrana útoku - dodatečné navýšení

Současný stav: NEEXISTUJE

Nápad: Co říkáte na to, že by bylo možno získat i navýšení obrany útočné armádě? Lze získat dodatečné % navýšení - v krčmě, v inventáři lahvičky pro útočnou armádu. Stejně tak obranu města, ale nikde obranu do útoku, měli byste o takové navýšení zájem?

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Cesta k vítězství, chrám druidů, olympijská pokladnice, chrám slunce, vlkův dům, starověký obelisk, okrové pole a strážní věž. Možná jsem na něco zapoměl.
Takže neplatí tvrzení že:
Obrana útoku - bonusové navýšení - Současný stav: NEEXISTUJE
Pokud se bavíš specificky o krčmě přátel a lahvičkách podpor, tak to máš napsat jasně a srozumitelně.
 
Cesta k vítězství, chrám druidů, olympijská pokladnice, chrám slunce, vlkův dům, starověký obelisk, okrové pole a strážní věž. Možná jsem na něco zapoměl.
Takže neplatí tvrzení že:

Pokud se bavíš specificky o krčmě přátel a lahvičkách podpor, tak to máš napsat jasně a srozumitelně.


Nikdo se nebaví o tom, kde se dá obrana útoku získat, bavím se o dodatečném navýšení.
 

Svatej

Legenda
"Dodatečný" a "bonusový" nejsou sysnonyma, proto píšu že to je nesrozumitelnej návrh pro mě. Protože Bonusové navýšení je ve hře cokoliv co ti ten bonus navyšuje, ať už dočasně nebo dlouhodobě. Když si otevřeš třeba radnici, tak tam máš možnost "přidat další bonusy útoku" ;)

Pokud se bavíme o lahvičkách - proti. Lahvičky celkově jsou jen odpad pro náhodný drop z mého pohledu.
Pokud se bavíme o krčmě - Pro.
 

d arvit

Odborník
pro pro krčmu i lahvičky
lahvičky jsou další zajímavý nápad který časem zastaral k nepoužití - dřív když elík přidával 1/5-1/10 celkové hodnoty tak to bylo dobré dnes když dává 1/50-1/100 je to k ničemu
 
Nahoru