Obrana města

Téma v sekci 'Otázky' založené uživatelem Diana 60. Velkolepá, 11. lis 2018.

1. Diana 60. Velkolepá

Diana 60. Velkolepá Turista

Registrace:
    11. lis 2018
    Ahoj, může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že mám úplně stejnou armádu jako útočník - z toho šest tuláků (oba jsme v pozdním středověku), mám navýšenou obranu o 30% ... a on vždy vyhraje. Myslela jsem, že bych mu alespoň mohla trochu znepříjemnit útok, ale on je úplně nedotknutý. Nejenže bez ztráty, ale dokonce ani minimum k uzdravení. Prostě 100% úspěch. Dá se to nějak řešit ?

2. sabinabetty

sabinabetty Forge Einstein Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    3. lis 2014
    Jelikož za tebe v obraně hraje automat tak je celkem časté že útočník vyhraje. To tak prostě je. Pokud mu to chceš znepříjemnit musíš výrazně zvýšit obranné bonusy, 30 % je nic, to skoro ani nejde poznat :) Nebo koukni z čím na tebe útočí a dej si do obrany jednotky které mají bonusy prosti těm se kterýma na tebe jde. A nedávej si do obrany tolik tuláků, max 3. Tuláci jsou dobří na útok ale né do obrany.
    Jinak ale nejlepší obranou je zpětný útok a včasné vybírání výroby aby ti neměl co vyplenit ;)

Diana 60. Velkolepá a trojan1673 za toto poděkovali.
  3. Marketa200 bojovnice

Marketa200 bojovnice Turista

Registrace:
    11. lis 2018
    Dobry vecer, prosim, hraju na mobilu a porad jsem neprisla na to ,jak vubec postavit vojaky do obrany mesta. V armade se mi zobrazuji jen utocici jednotky. Dekuji za odpoved

4. trojan1673

trojan1673 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    31. říj 2012
    Pokud dáš do obrany tuláky není nic jednoduššího než první zlikvidovat tvé 2 jednotky a pak postupně tuláky.
    Výsledek? Nemusím mít ani zraněné, protože pokud přijdeš o ty 2 jednotky, tak tulák se už nepřemění.

Diana 60. Velkolepá za toto poděkoval.
  5. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Když si na mobilu otevřeš správu armády a označíš nějakou jednotku (klepneš na ni), zobrazí se ti tabulka jejích vlastností spolu se sadou čtyř ikon ve spodní části. Druhá ikonka zleva je modrá - ta přiřadí vybranou jednotku k armádě bránící město.

sabinabetty za toto poděkoval.
  6. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Odborník

Registrace:
    17. čer 2017
    to je velká náhoda aby to bylo takhle stejné :D a aby tě porazil tak je to jednoduché, i obrana s obraným bonusem 150% je mnohdá na nic, nejpepší je 350% a ještě víš :D :D a ty tuláci do obrany je nejhorší věc

7. Diana 60. Velkolepá

Diana 60. Velkolepá Turista

Registrace:
    11. lis 2018
    To není náhoda. Po každé porážce jsem obranu nějak vylepšovala. Až jsem se probojovala ke stejné armádě. Měla jsem zato, že když bude stejná, alespoň mu tu jeho zdecimuju a přestane ho to bavit. Díky za radu s těmi tuláky

8. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Člen

Registrace:
    27. kvě 2017
    i obrana s 800% je porazitelná s minimálníma ztrátama :D

Emkos, Kayro a fmash- za toto poděkovali.
  9. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Odborník

Registrace:
    17. čer 2017
    no jo, když víš jak na to a s čím tak je no :D

10. MoniArda

MoniArda Turista

Registrace:
    2. úno 2019
    Ahoj, mám ve vztahu k jednomu ze sousedů dlouhodobě problém s obranou svého města. Chtěla jsem se zeptat, zda v případě postavení Arktické oranžerie mají obranné jednotky mého města šanci využít kritický zásah a nebo to platí jen pro případ, že sama aktivně bojuji? Díky za odpověď.

11. sabinabetty

sabinabetty Forge Einstein Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    3. lis 2014
    Kritický zásah mohou využít i jednotky v obraně města

fmash-, peepee77 a MoniArda za toto poděkovali.
  12. MoniArda

MoniArda Turista

Registrace:
    2. úno 2019
    Děkuji.

sabinabetty za toto poděkoval.
  13. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Člen

Registrace:
    27. kvě 2017
    nicméně nespoléhej na to, že tě postavení jakékoliv velkolepky zachrání před tím, aby tě porazil a okradl

fmash- a MoniArda za toto poděkovali.
  14. MoniArda

MoniArda Turista

Registrace:
    2. úno 2019
    Na to opravdu nespoléhám. Jen chci o něco málo zvýšit své šance a jemu to znepříjemnit. I tak ale děkuji za upozornění :)

15. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Na to se spoléhat opravdu nedá. Ale než na AO bych každopádně sázel spíš na vasila, deal nebo terakotu. Nevím, kde MoniArda a ve hře je, ale v nižších dobách udělá pár desítek procent útoku v obraně své.

MoniArda za toto poděkoval.
  16. MoniArda

MoniArda Turista

Registrace:
    2. úno 2019
    @fmash- Jsem v Oceánské budoucnosti. Mám Chrám Vasila Blaženého, Cášskou katedrálu, Diovu sochu. Rozhoduji se mezi stavbou Dealského hradu a Arktickou oranžerií. Terakotovou armádu zatím dohromady nedám...
    Moc děkuji za stávající postřehy a případné další.

17. traktorista

traktorista Odborník

Registrace:
    29. čvc 2012
    Postav AO, ale kvli produkci fb :D. Musíš si uvědomit dvě omezení AO při obraně - kritičák dává pouze jednotkám stejné doby, takže pokud útočník užije jinou éru je na nic. Druhá věc je, že abys měla nějakou slušnou šanci že padne při každém boji aby to mělo nějaký efekt musí se šplhat hodně k 80 lvl.
    Cáchy a Diovka v obraně města nemají žádný vliv.

18. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Člen

Registrace:
    27. kvě 2017
    Pokud se rozhoduješ mezi Dealským a oranžerií tak to je jasná volba..jednoznačně postav oranžerii. Dealský hrad nestav vůbec..a i ten Vasil co máš je celkem k ničemu, pokud ho nevytáhneš na nějaký hodně vysoký lvl. A tam je pak otázka jestli to stojí za to, do něj vrazit tisíce bodů, kvůli tomu aby ti jich občas někdo 5 neukradl

19. MoniArda

MoniArda Turista

Registrace:
    2. úno 2019
    Děkuji za rady.

20. Kayro

Kayro Znalec

Registrace:
    8. zář 2012
    Dneska bych se uz vubec na obranu mesta nezameroval ale na maximalni vylepseni utocicich jednotek.

willy2 a fmash- za toto poděkovali.