Obrana

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Je možné že při obraně mi můžou umřít jednotky a nebo stratí životy? A nebo se v obraně neregenerujou?
Mam tam par nových jednotek a s málo životama a přitom měli full hp ... šli dva utoky je možné že ztratili životy kvuli těm utokum co přišli
 

DeletedUser

Host
Vojáci v obraně neumíraj ani jim útok neveme po boji zdraví.
 

DeletedUser

Host
potom tedy nevím proč když sem tam dal uplně čersvé nové jednotky tak po dvou utocích posobě ztratili životy a to i přes to že byli v obraně.. ;) v utoku sem je nepoužil ;)
 

DeletedUser89

Host
Abych pravdu řekl, zkoumal jsem to a nevím....hodně hráčů říká že mělo po obraně zraněné jednotky, mnoho (i já) nikdy nemělo...jedno z toho je chyba...
 

DeletedUser1698

Host
já mám taky občas zraněný jednotky a občas zase nee....taky by mě zajímalo podle čeho se to určuje nebo jestli to je chyba....
 

DeletedUser

Host
já bych řekl, že pokud jednotka v obraně zemře, tak se jí pak žádný život neztratí, ale pokud je v boji zraněná, tak ji zranění zůstane - ztratí se jí životy
 

DeletedUser89

Host
To byl první předpoklad, který jsem dal i do návodu....ale při žádném útoků na mě se nikdy nestalo, že by někomu chyběl čtvereček života a bylo mi divné aby mě nezranil nebo rovnou někoho zabil atd...tak jsem to změnil na to, že obránci armáda neztratí životy. Pokud někdo opravdu bude vědět, budu jen rád...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru