Obranná armáda

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12529
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12529

Host
  • Oblast hry: HRA
  • Současný stav: V tutoriálu pro začátečníky není nikde vysvětleno, jak nastavit obranu města, nováčci nejsou příliš dobře chráněni před rabováním sousedů.
  • Nápad: Hraji již na jiných světech a včera jsem si založil město na Dinegu. Hned po založení města mě napadl jiný hráč, pochopitelně mě porazil a vyraboval. A to mě přivádí na dvě myšlenky:
    1, bylo by dobré přidat do tutoriálu popis pro nastavení obranné armády, protože když jsem kdysi začínal, sám jsem na to nepřišel a až když jsem byl na návštěvě u kamarádky a divil se, proč má ty vojáčky modré, jsem zjistil, že to je obranná armáda, měl jsem do té doby docela štěstí, že mě nikdo moc nenapadal...
    2, možná by stálo za to zauvažovat nad tím, jestli by nějakou dobu po začátku hry neměl být hráč chráněn automaticky - např. první tři dny hry by na něj nikdo nemohl útočit, tato ochrana by pak automaticky padla v momentě, kdy by tento hráč zaútočil na jiného hráče
    Tyto kroky mě napadají v souvislosti s tím, že spousta začínajících hráčů nemá nastavenou obranu. Pokud na ně pak pár lidí zaútočí a hned po začátku je vyrabují, tak je hra může hodně rychle přestat bavit. V mém případě to tolik nevadí, já se z toho rabování nerozsypu a na toho člověka si dám pozor a brzy mu to vrátím i s úroky, ale jde o to, že nováček dostane první suroviny ve hře, pořádně ještě ani neví, jak hrát a už mu to hned někdo, proti komu se třeba ani nedokáže bránit, bere.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser2451

Host
souhlasím já už tu psal taky že tutorial by se měl dost a víc rozšířit ale zatím se nic neděje
 

DeletedUser

Host
Hraju více her, které zde nebudu jmenovat a ve všech je tzv. systémová ochrana - někde je to omezeno časově a někde stavbami, v této hře by to mohlo být třeba na doby - po dosáhnutí doby bronzové/železné zmizí ochrana.
Tutoriál je opravdu slabý a stálo by za to ho přepracovat. Naposledy jsem ho dělal skoro před tři čtvrtě rokem, tak nevím přesně co tam je a neni a co chybí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru