Odecteni vyzkumnych bodu - interni chyba

DeletedUser14265

Host
  • Svět: East- Nagach
  • Prohlížeč a verze: Mozila - FF 52.01 32bit
  • Popis chyby: Vyzkumne body - odpocitani 1bodu s hlaskou Interni chyba
  • Screenshoty: nemam
  • Jak často se chyba vyskytuje: 2x za odpoledne
  • Detail chyby: Pri kliknuti na pricteni 2 bodu technologie k ostatninim 9 z 13 vysla chybova hlaska "interni chyba" a stranka jakoby zamrzla a byl jsem na prihlaseni do hry. Dnes se mi to stalo 2x
    Nehlede, ze jsem ziskal body z truhlice a ted pri poslednim jsem si nebyl jisty zda casove nebo diky ubrusu (fakt netusim hraji to tyden a jsem v dobre zelezne) proste v obou pripadech mi ubralo po 1 bodu (ze dvou 1 a predtim z truhlice cojsem mel predtim 5 plus dalsi body sve casem nasbirane... take mi to ubralo 1 bod.)
    Pouze chci jeste dodat, ze i pri obchodu na vymene surovin mi to tez odpocitalo 2x 1 vyzkumny bod i s danymi surovinama (2x obchod) (nevim, zda se to tak ma dit..) ???
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano, ale nenasel, je mozne, ze jsem prehledl.
 

DeletedUser14265

Host
Hmm, takze nic nevyreseno, hlavne pri startu ve hre je kde co tezke nez se to rozbehne. Skoda.
 

DeletedUser3814

Host
potvrzeno - mě se to stává u obchodu. koupila jsem si při tradu body a poslední se neodečetl. následně interní chyba
 

DeletedUser12887

Host
Tohle zamrzani krcmy je podobne i při využití bonusu jako třeba vyjednávání tah navíc v CE ukazatel v krcme je aktivní i když uz platnost vypršela

Systém Android

Nicméně takhle konkrétně je lepší se obrátit přímo na herní podporu.
Tady taky si to nemusí kazdy přečíst a nevím jak dlouho trvá vyřešení chyby ale stále nic jako ze se to těžko opraví samo během několika minut..spis ta oprava se muze ocekavat s nejakou aktualizaci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru