Odkrývání plánků budov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11044
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11044

Host
Vážení hráči
Dejte si pozor na odkrývání plánků budov.Jelikož mě už systém obral o 3 plánky a suport ještě ze mě udělal blbce.Dokončil jsem u hráče velkou stavbu-konkrétně maják a dalo mě to plánek který už jsem vlastnil,špatně prokazatelné,ale pokud uděláte scren v momentě odkrytí,je to jasně vidět že zelený trouhelník lemující plánek je na místě kde už je odkryto.
 

DeletedUser9061

Host
Co to vidím? Už by jste považovali i špatný plánek na stavbu jako chybu hry? Nechtěly by jste z té budovy třeba rovnou kompletní sadu plánků?
No, nevím, za co by jste považovali třeba toto :D
[SPOIL]
eb1l40.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser2298

Host
Zcela určitě z tebe support blbce udělat nemohl.. v záznamech v toolu je naprosto přesně vidět připsání každého dílu plánu - z motivace, z úkolu, za dokončenou VB, z výměny.. prostě z jakéhokoli zdroje včetně času a popisu tohoto zdroje plánu..
Veškeré tyto osočovací výplody vznikají z toho, že "hráč měl dojem".. popř. "myslel"... Support má přes tool vše bez problémů dohledatelné a opravdu mnohem přesněji, než hráč co sem tam nakoukne do inventáře aby se podíval kolik má plánů nebo co se mu připsalo..
 

DeletedUser11044

Host
Suportem mě bylo zodpovězeno,že plánek který jsem obdržel již jednou a obdržím ho znovu je zcela v pořádku s pravidlama hry.Takže doufám že tento příspěvek se nebude mazat,jelikož si myslím že to spoustu hráčů ani neví.Obdržet plánek jeden a ten samý třeba 3x je zcela dle pravidel.Jak DOKONALÉ))
 

DeletedUser2298

Host
Aha .. díky za upřesnění.. to je totiž naprosto běžné a jedná se o toliko triviální věc, že mě ani nenapadlo uvažovat o tom.. Pravda, pro nováčka to může být překvapivé.. ale podle screenu dodaného Lawnotem je to opravdu naprosto normální stav - nadbytečné plány se pak mění - a je šance tak získat díl který nemáš a v následující aktualizaci budou i potřebné pro výstavbu vyšších levelů VB.. Takže je to zcela OK a zcela podle pravidel ;-)
 

DeletedUser11044

Host
Poradíš mě kde se uchovávají nadbytečné plány a kde se dají směnit??
 

DeletedUser9061

Host
Přímo v inventáři, kde otevřeš budovu. Pod nákresy je "obchod 2:1". Označíš 2 přěbytečné plánky a klikneš na ten obchod. Dostaneš 1 náhodný plánek :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru