Odměna z Centra událostí se po aktivaci nezobrazila u budov

Borat

Člen
  • Svět:
    Brisgard, Dinegu, Greifental... patrně všechny
  • Prohlížeč a verze:
    Win10 21H2 aktuální, MS Edge 96.0.1054.62 aktuální
  • Popis chyby:
    Po ukončení Zimní události 2021 aktivovalo Centrum událostí navýšení výroby mincí na 160%. Eventové budovy dál zobrazovaly svoji normální hodnotu, ale při výběru dokončené výroby se skutečně přičetla hodnota navýšená o 160%. Znemožnilo to vybrat ukončenou výrobu se všemi odměnami pomocí opakujících se úkolů. 1 den přidělené odměny byl fakticky znehodnocen.
  • Screenshoty:
  • Jak často se chyba vyskytuje:
    Po ukončení Zimní události 2021.
  • Detail chyby:
    Opraveno opětovným natažením hry. Dnes mi všechny budovy ve všech 3 světech zobrazují správné navýšené hodnoty. Jde jen o okamžik, kdy Centrum událostí aktivuje konkrétní odměnu, která se obratem nepromítne do eventových budov a FoE nepožaduje restart hry a umožní pokračovat ve hře se zmatenými údaji.
  • Jednalo se o situaci, kdy jsem měl hru spuštěnou, proběhl konec Zimní události 2021 a aktivace odměny z Centra událostí a přitom jsem pokračoval ve hře. Pokud bych hru shodil a opět načetl, patrně bych problém nezaznamenal.
  • Ve středu je plánovaná aktualizace 1.221, která má opravovat Centrum událostí. Vše bude jinak. Nemám možnost situaci opakovat a chybu testovat. ("Testoval" jsem ji 3x, ve 3 svých světech.)
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru:
    Ano.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru