Odměny jako pop-up oznámení bez nutnosti odkliknout(PŘEDÁNO + FEEDBACK)

ttopi

Turista
něco podobného už tu i bylo ;)
a stále jsem proti, jak uvidíš třeba u u plánků na VB jaký jsi dostala? ty se nijak neukazují ani v inventáři neblikají
Tak u GB to uvidíš tak, že si najedeš prostě do sekce GB. Hned uvidíš, zda máš sadu na postavení nové GB, nebo na otevření dalšího levelu. Rozhodně to je méně podstatné, než zdržení, když při CB mačkáš jak o život a musíš odklikávat odměny.
 

Lord Org

Psavec
PRO
Ani ne tak z důvodu urychlení bojů (ono nestačí brát provincii za minutu a půl, je to potřeba za minutu?), ale prostě proto, že je to fakt otravné ;)
A do dneška mě nenapadlo, že někdo sleduje jaký konkrétní plánek dostal. Jako je pravda, že když něco nedělám já, tak že to ani nutně nemusí dělat ani nikdo další, ale smysl tohohle mi opravdu uniká. Zároveň tak jako tak myslím, že by případná implementace návrhu ublížila tak asi dvěma lidem. Ale třeba se pletu ;)
 

ttopi

Turista
PRO
Ani ne tak z důvodu urychlení bojů (ono nestačí brát provincii za minutu a půl, je to potřeba za minutu?), ale prostě proto, že je to fakt otravné ;)
A do dneška mě nenapadlo, že někdo sleduje jaký konkrétní plánek dostal. Jako je pravda, že když něco nedělám já, tak že to ani nutně nemusí dělat ani nikdo další, ale smysl tohohle mi opravdu uniká. Zároveň tak jako tak myslím, že by případná implementace návrhu ublížila tak asi dvěma lidem. Ale třeba se pletu ;)
Nejde o rychlost dobití, ale když prohraješ souboj třeba 158/160 a musel jsi 5x odklikat okno, tak je na světě důvod prohry :)

Ale o CB vlastně nejde. Jde prostě jen o to že je zbyzečné něco takového odklikávat, když to může samo "proletět" někde v rohu, tak jako spousta jiných informací.
 

Lord Org

Psavec
Jen pro jistotu opakuju - PRO, fakt by to pomohlo, je to otrava odklikávat
Nejde o rychlost dobití, ale když prohraješ souboj třeba 158/160 a musel jsi 5x odklikat okno, tak je na světě důvod prohry :)
Ale neodpustím si - i ti druzí museli odklikávat, takže to není v těch oknech, ale prostě v tom, že byli lepší, a to ta změna nevyřeší ;)
 

DeletedUser

Host
PRO, líbil by se mi i záznam o odměnách, alespoň týden dozadu, jak je tomu u motivací/zušlechtění.
 

ttopi

Turista
Jen pro jistotu opakuju - PRO, fakt by to pomohlo, je to otrava odklikávat

Ale neodpustím si - i ti druzí museli odklikávat, takže to není v těch oknech, ale prostě v tom, že byli lepší, a to ta změna nevyřeší ;)
A co když ne? Třeba nemuseli klikat ani jednou a já a moji kolegové třeba 10x. Pak jsme asi byli lepší, ale kvůli okýnku bitvu projeli :)

Ale o to ani nejde. Obecně je to prostě otravné.
 

chlastakov

Komentátor
Super nápad, dost by to vylepšilo UX hry. Rozhodně PRO.

něco podobného už tu i bylo ;)
a stále jsem proti, jak uvidíš třeba u u plánků na VB jaký jsi dostala? ty se nijak neukazují ani v inventáři neblikají

U plánků VB to dává smysl. Přesto mě to štve, neboť se to zobrazuje v nevhodnou dobu a ne když někdo tu VB zavře. V mobilní verzi, když máš otevřenou VB a někdo ji zavře, hned to okno vidíš. Jindy ale ne. Na PC ho nevidíš, vůbec, jen číslo na ikonce invu, že něco přibylo a možná postřehneš přísun medailí. Kdyby to bylo v historii událostí a šlo to rozkliknout nebo něco, bylo by to mnohem lepší.

A co začátečníci? Váhavě pro, ale do návrhu bych přidal, aby byla volba v nastavení, v jaké formě chci okna o odměnách vidět.

A já bych zrovna tohle vůbec neřešil. Podívej se, kam se v poslední době posunulo mapř. UX webových aplikací. Veškeré popupy víceméně vymizely a má to svůj důvod. Když ty informace půjde zpětně dohledat např. v logu událostí, nebude potřeba uživatele zatěžovat žádnými vyskakovacími nesmysly.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru