Odměny v cechovních bitvách

De Giorgi

Komentátor
V cechovních bitvách se dostává za odměnu zboží z té doby, ve které se nachází hráč. Přitom ale ve vyjednávání musí platit i zbožím z doby předešlé.
Nebylo by rozumné a logické dostávat za odměnu i zboží z doby minulé?;)
 

d arvit

Odborník
neeee, k čemu by mi bylo zboží z minulé doby?? pokud máš nedostatek zboží tak zvyš příjem zboží tvé současné doby, udělej zásoby a skoč do další doby + si nech několik eventovek ve starší době (pár desítek denně ti zajistí dostatečný přísun surek na to aby se zásobami ti to na vyjednávání vyšlo do další doby)
pokud vyjednáváš i území na mapě tak je problém někde jinde..
 

De Giorgi

Komentátor
Nemluvím o vyjednávání území na mapě, mluvím o cechovních bitvách- musíš číst pozorně.
V cechovních bitvách- když je proti mně už 1200% a logicky to i při svých 650% do útoku neubojuji, musím vyjednat. 10 vyjednání a min.500 ks zboží je pryč. Jinde nevyjednávám .Současné mi nevadí, ale minulé? Není ani na trhu.
 

De Giorgi

Komentátor
A JEN TAK MIMOCHODEM i podpora mi řekla, že je to dobrý nápad- nevím , kolik máš % do útoku, že by se ti to v cechovních bitvách nehodilo?
 

DeletedUser

Host
Spíš proti... jestli máš málo zboží z minulé doby, můžeš dát jednoduše nabídky na trh.
 

Svatej

Legenda
A JEN TAK MIMOCHODEM i podpora mi řekla, že je to dobrý nápad- nevím , kolik máš % do útoku, že by se ti to v cechovních bitvách nehodilo?
To oni píši každému. Herní podpora totiž není určená k vkládání a posuzování nápadů pro hru. Proto, když jim někdo něco takového napíše, mají připravenou diplomatickou odpověď, kterou jenom ctrl+c a ctrl+v. ;)
Čili to že ti to podpora pochválila znamená jenom to, žes to napoprvé vložila kam nemáš. :D Tím se nechlub. ;)

Pokud by zavedení odměn zboží minulé doby NEDOŠLO ke snížení % šance na padnutí hodnotnějších odměn (diamanty, FB, dílky sochy cti) tak PRO
Pokud by v důsledku mělo dojít ke snížení na padnutí hodnotnějších odměn, tak PROTI
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
Nemluvím o vyjednávání území na mapě, mluvím o cechovních bitvách- musíš číst pozorně.
V cechovních bitvách- když je proti mně už 1200% a logicky to i při svých 650% do útoku neubojuji, musím vyjednat. 10 vyjednání a min.500 ks zboží je pryč. Jinde nevyjednávám .Současné mi nevadí, ale minulé? Není ani na trhu.

tak základní problém neni v surkách ale v tom že chceš vyjednávat při takovémhle oslabení - to se prostě nedělá, když to děláš tak se nediv že nemáš surky, při téhle úrovni spotřeby tě případných pár desítek surek z cechovek nezachrání

*když chceš vyjednávat v cechovkách tak jen na začátku oslabení
 

De Giorgi

Komentátor
To by to zboží muselo být na trhu. A co se týká % padnutí na úkor jiných odměn, bylo to myšleno na střídačku se zbožím v aktuální době.
 

De Giorgi

Komentátor
To oni píši každému. Herní podpora totiž není určená k vkládání a posuzování nápadů pro hru. Proto, když jim někdo něco takového napíše, mají připravenou diplomatickou odpověď, kterou jenom ctrl+c a ctrl+v. ;)
Čili to že ti to podpora pochválila znamená jenom to, žes to napoprvé vložila kam nemáš. :D Tím se nechlub. ;)

Pokud by zavedení odměn zboží minulé doby NEDOŠLO ke snížení % šance na padnutí hodnotnějších odměn (diamanty, FB, dílky sochy cti) tak PRO
Pokud by v důsledku mělo dojít ke snížení na padnutí hodnotnějších odměn, tak PROTI
Co je to za vzácné zboží že není na trhu?
např. ocel a obnovitelné zdroje, ale tebe to celkem nemusí zajímat, když nejsi z EN
 

traktorista

Odborník
Zajímat mne to celkem jednoduše může, protože pokud na EN chybí ocel a obnovitelné zdroje, což jsou oboje záležitosti, které nepotřebuješ ani rafinovat tím méně k tomu vybojovávat/vyjednávat speciální suroviny zdá se, že je tam spousta prostoru pro schopné hráče mající obchodního a ne válečného ducha.
 
Nahoru