odstranění otazníku-vyjednávání na mobilu

honza321moto

Dopisovatel
nápad: odstranit otazník který je u vyjednávání na mobilu, skoro vždy na něj kliknu, zdržujeto a je to otravné, vlastně ani nevím proč to tam je
současný stav: je zde otazník -u vyjednávání na mobilu, dá se na něj kliknout-omylem - zdržuje
zkoušel jsem hledat na foru: ne
 

Lord Org

Psavec
Nemyslí ten otazník nahoře v rohu okna, ale ten, co se na mobilu objeví u každé suroviny při kliknutí na ikonu výběru jedné z těch pěti položek. Na PC to není, tam se při najetí na tu ikonu objeví informační okno samo od sebe.
Nicméně za mě PROTI, za prvé mi to nevadí, kliknu na to tak jednou z tří set pokusů, ale, a to hlavně, je to pro začínající hráče, aby jim to napovědělo, kde mají tu potřebnou komoditu sehnat. Že pro starší hráče to tu informační hodnotu nemá je věc jiná, ale je třeba myslet na všechny ...
 

honza321moto

Dopisovatel
Hned přidám screen omlouvám se

Ne je to ten, který ukazuje dílnu.

Bohužel teď nemůžu nikde vyjednávat tak to popíšu. Je to na mobilu. Ten otazník je u té suroviny.
 

honza321moto

Dopisovatel
Nemyslí ten otazník nahoře v rohu okna, ale ten, co se na mobilu objeví u každé suroviny při kliknutí na ikonu výběru jedné z těch pěti položek. Na PC to není, tam se při najetí na tu ikonu objeví informační okno samo od sebe.
Nicméně za mě PROTI, za prvé mi to nevadí, kliknu na to tak jednou z tří set pokusů, ale, a to hlavně, je to pro začínající hráče, aby jim to napovědělo, kde mají tu potřebnou komoditu sehnat. Že pro starší hráče to tu informační hodnotu nemá je věc jiná, ale je třeba myslet na všechny ...
Jo to je on.
Jako nechal bych ho tam, ale někde jinde. Kliknu na něj v polovině pokusů.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Jo tenhle... No ale to je podobný případ - prostě informace o surovině a tyk ho jen tak neodstraní
A co jsem teď pár vyjednávání udělal tak jsem se vůbec do něho netrefilScreenshot_20211108-072415_Forge of Empires.jpg
 

Tommy Angello

Dopisovatel
PROTI - informační otazník ti jen tak neodstraní. Já jsem třeba na něj ještě neklikl. Asi máš moc tlustý prsty :D
 
Nahoru