Okénko ůkolů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

JOSEF 70

Psavec
Jak je oznámeno vývojáři bylo po pěti letech předěláno okénko úkolů- je to prima ale co to dotáhnout. pod okénky příběh a událost zbyl osamocený hon za pokladem -co předělat i jeho okénko a udělat z něj okénko "Výpravy" a začlenit do něj hon za pokladem a expedice aby byly pohromadě jako jsou úkoly. Okénko expedic by tím vypadlo ze sady deseti okének( kde je budování obchod a.t.d. ) a její místo by nahradilo okénko okamžitého přechodu mezi herními světy.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Jak již bylo zde na fóru řečeno několikrát, honba za pokladem bude zrušena, nemá proto smysl ji upravovat.
Co se týče přemístění cechovní expedice do úkolů, jsem pro.
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
Jak již bylo zde na fóru řečeno několikrát, honba za pokladem bude zrušena, nemá proto smysl ji upravovat.
Co se týče přemístění cechovní expedice do úkolů, jsem pro.

Dík za odpověď o zrušení honby za pokladem- měl jsem za to že ho přece jenom nějak zdokonalí-no co se dá dělat! Pak by bylo možná lepší dát expedice do událostí . V příbězích jsou tři druhy úkolu( bonus, příběh a nepovinný) expedice by byla čtvrtá ale událost je vždy jen jedna a pak by okénko zahálelo. Hlavní smysl návrhu ale byl uvolnit okénko expedic z těch deseti aby bylo místo pro nové okénko přepínání mezi světy bez potřeby uzavírat daný svět. Mohlo by vypadat třeba takto písmeno "A" šipka k písmenu "B" a když s stiskne tak by se ukázaly názvy zbylých světů i s popisem jazykového zaměření.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14298

Host
Já jsem PRO! :) Místo okénka honby za pokladem dát CE a místo nynějšího tlačítka CE dát možnost přepnutí na jiný svět :)))
 

JOSEF 70

Psavec
Kdysi jsem předložil návrh o expedicích výsledkem dopisování byl návrh jiného hráče že přijatelné by bylo nanejvýš to že by občas z hlavní cesty expedice by bylo možné občas vyhrát možnost hrát jeden střet navíc který by se ukázal jako krátká odbočka stranou. Tak mě napadlo co kdyby ta odbočka byla zdarma bez nutnosti jí vyhrát a byla v každé expedici v každé její úrovni jen jednou a také byla delší třeba pět střetů . Hráč by měl možnost jít dál rovně po hlavní cestě jaká je teď nebo zahnou do strany ale zde by mohl postupovat jen tak dlouho jak dlouho by přitom nepostupoval po hlavní trase dál . Postup po boční větvi by měl pevně časové prodlevy podobně jako má teď hon za pokladem ale kratší ( třeba 15 minut k první- 30 k druhé 1 hod k třetí 2 ke čtvrté a 4 k páté- pak by mohl začít střet stejný jako na hlavní cestě( vojenský-nebo vyjednávání za zboží.) Pokud by čas té prodlevy pak uplynul ještě jednou a hráč se střet ani nepokusil vyhrát musel by začít znovu- jako je to u honby za pokladem ale celkový čas hry boční větve by nesměl přesáhnout 24 hodin pak už by mohl jít jen po hlavní cestě. . Okénko expedic by i tak nahradilo okénko hon za pokladem ale jmenovalo by se "Výpravy" a v něm by byly expedice a pod ní i boční větev s názvem hon za pokladem( Podobně jsou v novém okénku "příběhy" vloženy třeba nepovinné úkoly). I odměny by byly v boční větvi stejné jako u honu za pokladem nebo raději jiné vhodnější? . Tím by se i tak dosáhlo hlavního cíle uvolnit místo v deseti okénkách pro tlačítko přestupu do jiného herního světa ale i zachování honu za pokladem.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Nahradit okénko expedice přepnutím na jiný svět je s prominutím docela hloupost. Ne všichni hráči hrají na jiných světech a tak by takové tlačítko ztratilo smysl. To už bych raději viděl nahrazeno tlačítké CvC, které je stejně napůl mrtvé, než tlačítko k části hry, kolem které se točí všechny velké cechy.
A s přesunutím do úkolů se také neztotožňuji. Jak už jsem psal, expedice je v tuto chvíli asi nejvíce využívaná součást hry. Tak proč bych se k ní měl proklikávat skrz okna, když je teď tak pěkně dostupná?
 

JOSEF 70

Psavec
Ani já nenavrhuji přesun do úkolů naopak navrhuji samostatné třetí velké výrazné tlačítko s obrázkem expedice pod ty dvě která tu nově jsou tedy příběhy a události . Když se vložení honu za pokladem do expedic neujme a tak to asi dopadne tak je to jedno kliknutí jako dřív a hraješ kdyby se hon ujal pak klikneš jen dvakrát tak jako to musíš dělat u úkolů když je tu nově to okénko příběhy. Jestli časem bude okénko C x C zrušeno spolu s tímto prvkem hry může toto okénko nahradit okénko přestupu do jiné firemní hry?
 

DeletedUser11297

Host
Tak to co navrhuješ, je ještě horší. Zbavili jsme se oken v boční liště, jen proto, abychom tam nacpali jiná, která mají v tuto chvíli perfektní umístění. Ne, děkuji. A okénko s přestupem do jiné firemní hry je opravdu hodně špatný nápad.
 

JOSEF 70

Psavec
Co to vzít za jiný konec . Máme tu 13 tlačítek- dvě nová kulatá tedy příběh a událost jedno které se zruší (tedy hon za pokladem) a deset malých proč by ty dvě kulatá nemohla být hranatá , barevná , se stejným obrázkem, s popisem jako jsou teď. Těch deset by pak vypadalo jako ty dvě nová, hranatá. Všech dvanáct by pak bylo na místě těch deseti- tři v řadě čtyři řady nad sebou prostě jen navenek taková směs okénka hon za pokladem a nového okénka události.. Okénko události by mohlo být stále- jsou tu velké události-podzim např. pak historické a možná se ukáží i jednodenní mini události např. postav dílnu vyhraješ obytný dům. Když klikneš na nové zavedené okénko příběhy - ukáží se úkoly bonusové příběhové a.t. d tedy jako do teď šlo by jen o změnu tvaru a velikosti.. Když klikneš na " EXPEDICE " ukáže se cechovní expedice- a jiná nová výherní hra která hon za pokladem nahradí třeba každodenní MĚSTSKÁ EXPEDICE . Stejné střety , stejné vyjednávání jako v cechovní jen menší počet střetů aby trvala jen jeden den a s výhrami které nepřináší žádné cechovní výhody tedy žádný plánek observatoře , žádné výhry korunek síly cechu jen výhry pro město. Je to mnohem lepší než se vrtat v cechovních expedicích. Když klikneš na okénko kasárna dostaneš se ke kasárnám města a pod nimi budou cechovní kasárna jako vstup do CXC. A okénko CXC, které je polomrtvé nahradí" mrtvé" okénko přestupu do jiného herního světa. Prostě co nejmenší zásahy do programů nebo tvorba nových jen úprava zobrazení.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Abych pravdu řekl, vůbec se v tom, co jsi napsal, nevyznám.

Co se týče deseti tlačítek dole, tak do nich bych vůbec nevrtal. Velikostně jsou naprosto vyhovující. Pokud by náhodou v budoucnu bylo potřeba jedno z nich uvolnit, vždy se může spojit do podnabídky CvC a expedice (jakožto cechovní úlohy). Rozhodně bych nemotal tlačítko expedic mezi záložky úkolů, nemá to s nimi nic společného.

S nějakými miniudálostmi a městskými expedicemi vůbec nepočítej. Zanedlouho dostaneme denní výzvy, což se dá částečně srovnat s tvým nápadem "miniudálostí", ale víc rozhodně nečekej. Co se týče expedicí a různých odboček, tak to úplně špatně nezní. Ale myslím, že vývojáři nám hodně vyšli vstříc už zavedením 4. úrovně, takže další změny tam v tuto chvíli nečekám.
 

JOSEF 70

Psavec
Abych pravdu řekl, vůbec se v tom, co jsi napsal, nevyznám.

Co se týče deseti tlačítek dole, tak do nich bych vůbec nevrtal. Velikostně jsou naprosto vyhovující. Pokud by náhodou v budoucnu bylo potřeba jedno z nich uvolnit, vždy se může spojit do podnabídky CvC a expedice (jakožto cechovní úlohy). Rozhodně bych nemotal tlačítko expedic mezi záložky úkolů, nemá to s nimi nic společného.

S nějakými miniudálostmi a městskými expedicemi vůbec nepočítej. Zanedlouho dostaneme denní výzvy, což se dá částečně srovnat s tvým nápadem "miniudálostí", ale víc rozhodně nečekej. Co se týče expedicí a různých odboček, tak to úplně špatně nezní. Ale myslím, že vývojáři nám hodně vyšli vstříc už zavedením 4. úrovně, takže další změny tam v tuto chvíli nečekám.

Dík za vysvětlení- denní výzvy znamenají že nemá smysl dělat denní expedice- a jak vidím i úprava okének se hráčům spíš nelíbí- prostě jsem skoro objevil Ameriku. No nic jede se dál.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Já bych neřekl že to je úplně špatný nápad, jen jsi zvolil formu která není příliš vhodná.

*Expedice by dostaly samostatné místo v levé boční liště s dyzajnem i velikostí jako úkoly/denní výzvy.

*Tlačítko pro automatický sběr města bych přesunul do horní lišty napravo, mezi ukazatel diamantů a tlačítko pro odhlášení.

*Na volné místo v levém spodním menu bych já osobně nejraději viděl ZNOVU nabídku hráčova cechu. (tedy vyklikávací menu Cech / cechovní fórum)

*Nějaké denní expedice či co to bylo (omlouvám se, příliš jsem tuhle část nepobral) bych nedával. ANO, expedici bych klidně prodloužil, ideálně o nějaké lehké kolo, které by nebylo povinné, kde by odměny byly nic moc, ale dalo by se nahrabat relikvie.:rolleyes::D
Ale NE formě časového omezení... to je přesně opak toho, co se v CE razí. ;)
 

DeletedUser4749

Host
Inno ta tlačítka mění na můj vkus až dost často a někteří hráči po měsících hraní ani nevědí na co jsou a jak se kam dostat. Nechte to pro Aláha tak, jak to je.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru