Omezení velkolepých budov na dobu.

Omezení by šlo aplikovat až na zcela novým světě a bylo by fajn si to takhle zahrát, ale na stávajících světech by to převážná většina hráčů v nižších dobách nerozdejchala..
 
Mně osobně, když jsem začínala, se Arc stavět nechtěl. VB z vyšších dob jsem začala stavět až někdy v průmyslovém věku a moderní době, a to jen proto, protože je stavěli všichni okolo mě. Navíc bylo potřeba opravdu neskutečné množství bodů výzkumu, abych je dostala na slušný lvl. Nováčky nikdo k ničemu nenutí a většina se potřebuje pořádně rozkoukat, než začne stavět VB jako je Arc nebo Hrad Himedži.
 

Artesis

Komentátor
ta proveditelnost je problém, jinak souhlas... není to logicky pochopitelné proč by někdo kdo je v době kolonizace měl mít na zahrádce raketku .-) ano ale jediné jak by se to dalo vyřešit je určitá penalizace aby budovy nebyly tak efektivní... jako máš v MMO a RPG hrách určité grade co můžeš nosit, mít je sice můžeš ale moc se nevyplatí, prostě bonus v plné výši dostaneš až budeš mít na to LVL... nebo éru v tomto případě ... např. efekt -20% za každou éru nad tu co máš mít by docela jasně dal vykřičník dual klientům, botům a farmám an dia. Ve výsledku bych byl pro, ale nápad musí být více konkrétní ve vztahu k herní logice a nastavení.
 

Artesis

Komentátor
A když to tak vezmu tak nám taky Vasila a dealskej zdegenerovali na 30% a nikdo se na nic neptal. Když to promítnu do real života tak se vás taky nikdo na nic neptá. Lidí kvůli buzeraci unií předělali topné soustavy za desítky tisíc na elektrokotle a teď budou platit 3x tolik pomalu ze dne na den.... Ty s plynem možná ani topit nebudou. Proti tomu je pár bodů úplný nic.
 
Nahoru