Opětovně nehratelný přepočet

DeletedUser3814

Host
  • Svět: cirgard
  • Prohlížeč a verze: mozilla (starší verze, nová nefunguje vůbec, hra se nai nezapne) a chrome
  • Popis chyby: Absolutní zásek během cvc
  • Jak často se chyba vyskytuje: při přepočtu
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano - nikdo z vedení se k tomu raději nevyjadřuje
  • Detail chyby: opětovné brutální zasekávání během cvc. jakákoli bitva je nehratelná. je ovšem zajímavé, že některým vybraným cechům se hra zasekává dramaticky méně. jinak si nedokážu vysvětlit, že zatímco je pět hráčů od nás na skype a všem se to seká že nenakliknou ani pole natož armádu, štíty ze strany nepřítele odlétávají závratně rychle bez záseku. rovnou přeruším nesmyslné důvody, jako nevýkonný pc nebo internet. Mám herní počítač s vynikající grafickou kartou s vlastním chlazením, výkonný procesor i vysokorychlostní připojení. TAKŽE TÍM TO OPRAVDU NENÍ. dokonce mám i promazané cookies. takže by bylo dobré, kdyby to KONEČNĚ NĚKDO ZAČAL ŘEŠIT. Situace trvá od VÁNOC. přijde vám toto normální? nebo at mi laskavě přestanou naskakovat reklamy na kupování diamantů, protože za tohle do toho nevrazím ani korunu.
a ještě by mě zajímala ta věc, že některým vybraným hráčům a cechům se toto neděje, nebo děje v omezeném množství. statisticky tohle fakt není náhoda.

děkuji, že se tím (ne)budete zabírat
 

Henzis

Znalec
Tato chyba, jak víš, byla hlášena našim techniků. Tato situace je známá že v době po přepočtu dochází k velké aktivitě v oblasti CvC.
Support ani jiný hráč nemá možnost ovlivnit jiné hráče aby se jim to více zasekávalo než ostatním.
 

DeletedUser3814

Host
a přesto se tak děje... a upřímně, že to bylo hlášeno techniků - nevím. hlásila jsem nehratelnou mozillu a ted bych mohla nahlásit totálně nehratelný chrome. takže nakonec hraju na NB který má nějakou starou verzi mozilly která ještě jde, a nebo to není mozillou ale něčím jiným. to čím se tu zabývám je problém půl roku starý. teprve ted byl nahlášen technikům?
 
Podle zpráv, které mám, je problém právě ve Skype !!! Ať si všichni zkusí ukončit Skype - UKONČIT ne jen zavřít okno - ODHLASIT SE. Sekají se i jiné počítače nezávisle na této hře.
 
Nahoru