opakující se úkoly

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4749
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4749

Host
Současný stav: Po dokončení dějové linie nastoupí opakující se úkoly. Po splnění úkolu se nabídne další, který je možné splnit, nebo přeskočit.

Návrh: Po splnění úkolu by se nabídly všechny, které jsou dostupné. Hráč by si jedním kliknutím vybral, který chce plnit. Zpravidla totiž plníme úkoly: shromáždi tolik mincí, shromáždi tolik zásob. Asi nikdo neplní tyto úkoly postupně a nemusel by se proklikávat přes úkoly, které plnit nechce. Týkalo by se to samozřejmě jen opakujících se úkolů. Asi by to hodně lidem usnadnilo život
 

DeletedUser3367

Host
suhlasim, presne toto iste som chcem napisat uz davno, aby si mohol hrac sam vybrat, ktore z opakovanych ukolov sa mu maju zobrazovat ... tiez to robim rovnako ... plnim zber minci, zber zasob a minutie fps .... a vzdy musim preskakovat 9 ci 10 dalsich ukolov
 
Naposledy upraveno moderátorem:

jana64

Nováček
to je výborný nápad.... je to jenom zbytečné zdržování a ztráta času. Ten kdo nemá výkonný počítač, tak ho to přeskakování hodně zbrzdí...
 

DeletedUser3139

Host
Sice souhlasím s Lordovo rčením, ale přeci jenom se musím připojit ke všem nade mnou a souhlasit se zavedením. ;)
 

JOSEF 70

Psavec
Nesouhlasím. Opakující se úkoly by se neměli opakovat .Měli by se jmenovat doplňkové úkoly .Měli by se tvořit náhodně s ohledem na pokrok v herních dobách tak aby ani jeden nebyl stejný. Měli by se možná dokonce kvůli pestrosti střídat jednosložkové s dvou a více složkovými například 20.000 mincí a 12.000 zásob. Nebo i plus mušketýr. U více složkových by byla vhodně vyšší i odměna. Stejné úkoly je nuda:))
 

DeletedUser15046

Host
souhlasím a ještě bych k tomu dodal,že by se mohlo přidat více úkolu, např. 50x 5min výroba nářadí a podobně,pro aktivní hráče tam vlastně nejsou žádný úkoly.....
ukoly jako sou na 1den výroba čehosy bych možná i zrušil a nahradil ukoly,které sou 5min-8h...... člověk který je aktivní,tak je vlastně v nevýhodě,protože ty 1denníé úkoly nedělá..... tim se akorát podporujou hráči,kteří to tu jednou kliknou ;)
 

DeletedUser12887

Host
Tohle asi bylo dobré do chvíle, než se zavedly ty denní výzvy, ale pokud si teda budu moct vybrat akorát úkol např. kup 5 FB, není potřeba do výzev a eventů dávat úkol vyřeš 3 úkoly, krom toho teda se rovnou může nechat akorát jeden jediný úkol, který bude vyhovovat všem.
Pak to nemusí být opakující se úkoly, ale jen jediný opakující se úkol.
Co se týče 1 denních výrob, tam problém nevidím, když teda se nebude týkat zrovna denní výzvy, kdy je to omezené na 24h, ale 24h výrobu dá moštárna, třeba terasovitá farma nebo voliéra, kde se stejně většinou vyrábí na 24h.
Stejně se dá ten opakující se úkol přeskočit a vybrat si jiný, který bude vyhovovat a půjde tu výzvu splnit, co vím třeba jistě, že bych určitě přeskakoval úkol dokonči 50x 5m výrobu, myslím, že je toho už víc než dost v eventech a již zmiňovaných denních výzvách.

Nicméně ten původní návrh je už z minulého roku a mezitím se ukazují 3 úkoly, takže je víceméně spíš už v nějaké formě zavedeno i když ne tak, jak to bylo původně zamýšleno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
souhlasím a ještě bych k tomu dodal,že by se mohlo přidat více úkolu, např. 50x 5min výroba nářadí a podobně,pro aktivní hráče tam vlastně nejsou žádný úkoly.....
ukoly jako sou na 1den výroba čehosy bych možná i zrušil a nahradil ukoly,které sou 5min-8h...... člověk který je aktivní,tak je vlastně v nevýhodě,protože ty 1denníé úkoly nedělá..... tim se akorát podporujou hráči,kteří to tu jednou kliknou ;)
Původně jsem myslela, že je to z tvé strany ironie, ale když jsem to dočetla, připadá mi, že to snad myslíš vážně.
Promiň, že na rozdíl od tebe u toho nesedím celý den a že jsem ten opovrženíhodný hráč, co přijde, klikne a odejde.
Pro INNO musí být požehnání, že hráči co budou klikat celý den 5ti minutové výroby existují...
Já jsem naopak před nějakou dobou v nějaké upoutávce na jednu z aktualizací zaregistrovala slib, že stále se opakující úkoly bude možno vyřadit z nabídky. To bych docela uvítala...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru