Organizace jednotek ve správci armády

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10774

Host
Současný stav: Ve správci armády jsou řazeny nezraněné jednotky promísené vlastní s nepřiřazenými a až za nimi zraněné, což bylo před časem vítané zlepšení.
Nápad: Nezraněné navíc řadit roztříděně, nejlépe nejprve vlastní a až za nimi nepřiřazené, aby se při výběru jednotek lépe rozlišovaly (viz přiložený obrázek se současným stavem).
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO
 

Přílohy

  • FOE_armada.jpg
    FOE_armada.jpg
    396,7 KB · Zobrazení: 14

DeletedUser4238

Host
Našel jsem si tento dotaz a zjišťuji, že ani téměř po třech letech to není dořešeno, sestavování vojska je opravdu velice zdlouhavé, proto znovu apeluji aby bylo řazení jednotek uzpůsobeno tak aby byly závislé z kasáren na začátku řady a nezávislé až za nimi. Hodně by také pomohlo i invertovat výběr a označit ty závislé z kasáren namísto nezávislých z Alcatrazu a klidně i výraznějším pruhem ať je to jednoznačné. Děkuji ;-)
 

Svatej

Legenda
Po třech letech Fantoom7?? :D Ten dotaz je tu od 24 listopadu 2016... :D Ale autor dotazu je tu registrovaný skoro před třemi roky, možná jsi si to spletl.;)
Jinak, řešení tohoto problému na 2 kliky myší - klikni prostě na filtr s nabídkou (závislé/nezávislé/všechny jednotky) (1 klik) a z toho si vyber co potřebuješ (2 klik).
 

peepee77

Veterán
Přesně jak píše Lord. Už kdysi dávno jsem dal návrh na filtr jednotek. Světe div se úspěšný návrh. Pokud někdo nedokáže použít rolovací tlačítko které má k dispozici tak pardon, ale asi mu není pomoci ;)

Edit: Doplňuji obrázkem. Pro jistotu :)
beznzvror.png
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru