Osady - stavění a bourání Runového kamene

Kdo je pro, aby se chovaly tyto Ronové kameny jako cesta?


  • Celkový počet hlasujících
    9

Elrrond

Turista
´Bylo by fajn, kdyby stavění motivačních budov, které jsou 1x1 u Vikingů je to např. Runový kámen, šlo stavět jako cesty. A stejně tak bourat. Je to neskutečně otravné to tam dávat z panelu po 1 a je toho vždy potřeba hodně. Hodně těchto staveb, abych splnil lištu. A to samé bourání. Každý ten kámen musím potvrdit. A to několikráte za osadu, za 1 lvl úkolu.
Hodně bych se přimlouval za to tento typ budovy stavět jako cestu a bourat jako cestu. Je to jedna ze zásadních věcí která mě otrávila při stavění dalších osad.
 

dudasek

Znalec
Pro -vikingy už asi hrát nebudu,i když by se mi pár vylešení na r.kameny hodilo....představ si,že u Aztéků stavíš dekoraci pro blbou +5 diplomacii a vyskočí ti okénko (30s),kterého se nezbavíš ani šipkou pro přemístění...u Egypta k tomu skočí alespoň urychlit za diamanty,ale s Aztéky si musíš vystát frontu
 

Elrrond

Turista
Pro -vikingy už asi hrát nebudu,i když by se mi pár vylešení na r.kameny hodilo....představ si,že u Aztéků stavíš dekoraci pro blbou +5 diplomacii a vyskočí ti okénko (30s),kterého se nezbavíš ani šipkou pro přemístění...u Egypta k tomu skočí alespoň urychlit za diamanty,ale s Aztéky si musíš vystát frontu

Hrozný. To jsou přesně ty otravné elementy, které by se měli ze hry odstranit. Já teď dělám japonce a i ti se mi táhnou protože mě to po těchto čudlíkách fakt nebaví stavět.
 

chlastakov

Komentátor
Bylo by super to vyřešit koncepčně a dát do hry možnost jak již zde bylo vícekrát zmíněno postavit více budov za sebou např. při podržení shiftu. Nebo budovu prostě nechat po postavení "v ruce" dokud nezruším, aby to fungovalo i na mobilní verzi.
 
Nahoru