Ostrov na VB

Zdravím,
napadlo mě, jestli by nešlo přidat speciální ostrov s domem správce, na kterém by se daly postavit všechny Velkolepé budovy, které ve hře existují. Je škoda, že si člověk nemůže všechny dovolit.
Děkuji.

P.S. Prosím nevkládat hloupé komentáře. Známe některé lidi.
 

Mrtvejmagor

Veterán
člověk nemůže všechny dovolit.
jak dovolit? můžeš mít město jen ze samých vb a navíc tento návrh tu už byl nebo nějak podobný takže bych doporučoval si přečíst PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš
a za mě je takový že stevíš to co chceš takže jestli chceš tuhle VB tak si ji postav jinou zase nechceš tak si ji nepostavíš, když máš něco lepšího tak to prostě něco starýho zboříš a dáš tam něco nového ;)
P.S. Prosím nevkládat hloupé komentáře. Známe některé lidi.
hloupé komentáře?? :D :D tak nevkládej hloupé nápady :D :D
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
Řekl jsem žádné nevhodné komentáře.
A někdo se ozval

jj,post č. 4

proti

cílem hry neni mít všechny VB někde ve středověku, když chceš mít všechny musíš výš, ve městě je místa dost(hra nabízí dost možností rozšíření) ale ideální stav je si ze všech možných vybrat jen tu část kterou potřebuješ..
 
Návrh úMplně na velký Houby, nejde o to je mít všechny v železce, středověku a tak, chceš víc místa, máš tu možnosti:

- kup za diamanty pokud jsi nekupoval
- nasbírej medaile pokud jsi již nekoupil poslední
- pokračuj na mapě a získej je tam
- postup do nové éry

takže já jsem proti

Možná bych byl pro ale to je v případě, že by se to odemykalo s aktuální poslední érou, kolonizace planetek, a bylo by to tak, že to nemáš odemčený hned ale musíš to nějak odemykat, speciální boje úkoly a "zabírat" si ten ostrov a tím ho zvětšovat, nebo prostě vymyslet způsob jakým jej získávat, ne ho mít hned celej odemčenej jak je tu navrženo...

edit: a taky samozřejmě by to nesmělo bejt velký, ale třeba jen na velikost 15x15 aby se tam toho moc nevešlo...
 

peepee77

Veterán
Ale já bych byl i pro. Ale budova postavená na ostrov by neposkytovala městu bonus a nedala by se z ostrova přemístit. Pokud by ji hráč chtěl do města tak by ji musel na ostrově zbourat a ve městě postavit. A to stejný pokud by ji už nechtěl ve městě. Zbourat, postavit.
 
Ale já bych byl i pro. Ale budova postavená na ostrov by neposkytovala městu bonus a nedala by se z ostrova přemístit. Pokud by ji hráč chtěl do města tak by ji musel na ostrově zbourat a ve městě postavit. A to stejný pokud by ji už nechtěl ve městě. Zbourat, postavit.

přímo bourat je moc krutý...
třeba zaplatit 25% úrovně VB při transferu tam i zpět, po návratu do města by byla tedy poloviční úrovně... (na ostrově by se nedala levelit)
 

peepee77

Veterán
Já jsem rád krutej. Kdy lidem dojde, že to omezený místo je strategickej prvek hry?
A nebo teda dobře. Přemístění na ostrov gratis, budova nedává městu bonus a nedá se přesunout zpět. Pokud ji budeš ve městě chtít tak ji musíš znova postavit.
 
Nahoru