Otáčení budov

Dobrý den,
rád bych Vás požádal zda by bylo možné udělat ve hře otáčení budov, kvůli místu, které některé budovy zabírají a dají se stavět pouze na délku či šířku. Usnadnilo by to budování civilizací a šetřilo by t tak místo pro více budov. Děkuji
 

Svatej

Legenda
Tak tohle téma bylo na české verzi duplicitní už v době kdy byla hra jen měsíc stará! :D
A stejně tak na anglické, německé atd... to že to od poloviny roku 2012 nebylo zavedeno ač se to objevuje všude jak plevel po aplikaci roundupu u mě na trávníku by ti mělo napovědět že to asi nejspíš nemá šanci na realizaci.

Krom toho: https://forum.cz.forgeofempires.com...u-nÁpadŮ-přečti-si-to-než-něco-vytvoříš.5296/
 

DeletedUser16624

Host
Ja jsem slabym hlasem PRO, i kdyz vim, ze to nezavedou a ze by to vizualne nevypadalo dobre... Ale z hlediska rozmisteni budov by to byl prinos.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
PRO- když jsem já velitel,starosta a stavitel SVÉHO města,tak bych měl mít právo postavit si ho,jak já chci, včetně natáčení budov.! Takže i kdybych je chtěl postavit v kopci, uprostřed jezera na ostrově nebo na střeše, tak by mi to mělo být umožněno :D:p:D
 

OffTheWall

Psavec
PROTI ❌
Pokud má někdo problém spočítat si čtverečky a efektivně sestavit pár budov vedle sebe, měl by raději hrát farmu nebo něco na ten způsob
 
Nahoru