[FORUM] Otázka ne vedení o sekci "Otázky na vedení"

Dan 77

Veterán
Dobrý den,
můžu se zeptat, k čemu slouží tahle sekce, když tu nejvyšší vedení CZ FoE týmu vlastně neodpovídá, ale běžní hráči? Což souvisí i s tím, že hráči v této sekci pokládají dotazy, které sem ani nepatří, což je v rozporu s pravidly sekce a sami moderátoři to klidně připouští.

K čemu tato sekce neslouží:
  • Zodpovídání na otázky týkající se herních nefunkčností, bugů, nápadů.
  • Náboru nových členů FoE týmu
  • Jako náhražka supportu
  • Odpovídání na základní herní dotazy
K čemu tato sekce slouží:
  • Zodpovídání zajímavých dotazů, na které by mělo dát fundovanou odpověď vedení FoE
  • Zodpovídání dotazů zajímavých pro větší množství hráčů
Všechna témata a příspěvky v této sekci jsou moderované - neobjeví se dokud nebudou schváleny patřičným moderátorem.
Schvalování bylo zřejmě odstraněno, můžu si tu libovolně zakládat témata a jsou hned veřejná.

Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Moderátor
Člen týmu
Zdravím,
tato sekce je založená pro odpověďi vedení CZ FoE týmu, a je pravdou, že většina otázek se týká naší podpory a proto moderátoři nechtějí moc odpovídat.
Je to proto, že ne každý moderátor je programátor nebo prostě neví nic o chybách ve hře.
Pokud se stane, že odpovídáme, tak je to kolikrát (podle hráčů) nesmysl a tomu se chceme vyvarovat.
Předám to podpoře, ať se také vyjádří k dotazu.

LordFrunDor

Legenda
Hmm, a já myslel že "zaměstnanci(?)" forge of empires mají mezinárodní fórum na kterém mohou klást otázky a navzájem si odpovídat / získat informace na otázky které jim byly položeny na jejich jazykových mutacích a ty pak předávat dotazujícím na svých mutacích? :eek:
A čekal bych že pokud něco Moderátor neví, právě z otázek na vedení, tak se na to zeptá právě na mezinárodním fóru? :eek:

Dan 77

Veterán
Co je mezinárodní fórum? Beta to asi není?
Odpovídat by teda měl asi hlavní supporter nebo admin, kteří se tu ale tolik nevyskytují. Tak jako by sekci Hlášení překladů měl řešit a třídit někdo z překladatelů. ;)
Každopádně tato sekce je úplně zbytečná, když není moderovaná. Většina odsud patří do normálních dotazů nebo na herní podporu, jenom část lze chápat jako "otevřený dotaz/dopis" CZ FoE týmu.

Naposledy upraveno:

LordFrunDor

Legenda
nn, fórum na které mají přístup jen zaměstnanci (admin fórum) - měli jsme to tak u Bigpointu. Typicky tam přispívali supporti a moderátoři ze všech mutací a navzájem si odpovídali + občas odpověděl na nějakou hodně technickou někdo z užšího kruhu programátorů/manažerů/apod..

Řešili se tam právě takovéhle záludné otázky od hráčů. Proto taky někdy odpověd od supporta nebo móda pro hráče trvala déle. A myslel jsem že z toho důvodu to trvá déle i tady.:rolleyes:

Dobrý den přeji, mám k vám jeden dotaz, nevím zda se budu ptát na pravém místě, nemám s fórem žádné bližší zkušenosti, proto se dopředu omlouvám, pokud tento můj dotaz přímo sem nepatří, jdu tedy k věci. Tuto hru hraji již pár let a opravdu mě moc zajímá, jsem zakladatelkou cechu Bratrstvo templářů a máme 20 členů, tedy momentálně už jen 19, protože jeden z našich členů jménem ,,Zdenda Tru'' byl zablokován vývojáři, celý jeho účet byl odstaven nebo pozastaven o tom nemám přehled, byla jsem tudíž pověřena spoluhráči našeho cechu zjistit co se stalo, můžeme jako cech (velice aktivní cech) tedy prosím od vás dostat nějaké vyjádření co se stalo a případně poradit jak celou situaci napravit? Předem děkuji za vaši odpověď a přeji vám všem příjemný víkend. Veverka

Mrtvejmagor

Znalec
@nervozniveverka pokud je nějaký hráč zablokován tak se to stalo z nějakého důvodu, ten hráč porušil některá z pravidel hry < klikni
A pro příště zakládaní nového vlákna na otázku je jednoduché, vybereš si sekci. Následně je v dané sekci ''+'' v kolečku vpravo dole
upload_2019-11-9_17-0-13.png
tím se ti zobrazí prostor kam napsat svoje vlákno, nezapomeň ho jednoduše nazvat ;)
upload_2019-11-9_17-0-55.png

fmash-

Znalec
Nehledě na to, že veverka položila otázku ve zcela správném vláknu... Nikdo jiný její otázku nevidí, neboť fórum je moderované, odpoví někdo ze supportu, jako je to ostatně zvykem, neboť toto vlákno moderátoři prakticky nemají možnost nebo nechtějí zodpovídat...

Zkrátka je to bordel... a to není kritika týmu, ale způsobu, jakým se to tu vede, kdyby mi někdo chtěl náhodou namítat, že kritizovat tým se podle pravidel fóra nesmí.

LordFrunDor

Legenda
fmash-: A že jsi se nestal členem týmu, když byl poslední nábor? Tuším že tam hledali i moderátory. ;) Pak bys měl možnost s "tím bordelem" něco udělat...

fmash-

Znalec
Tuším že tam hledali i moderátory. ;) Pak bys měl možnost s "tím bordelem" něco udělat...
Jak jsem pochopil z trojaniny reakce výše, moderátor s tím nemůže udělat prakticky nic. To za prvé.
A za druhé, abych mohl prohlásit, že oprava D1 je mizerně koordinovaná akce, nemusím se kvůli tomu ještě stát zaměstancem ŘSD, protože je to a) zjevné, b) popelářů též třeba.

trojan1673

Moderátor
Člen týmu
Správně, nikdo z moderátorů neví a ani nemůže vědět o blokacích ve hře.
Za to je zodpovědná podpora, a ani ta nesmí prozradit třetí straně, proč byl hráč zablokován.