Otázky na PvP arénu

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Zkoušíte tuto novinku na Betě? Zpětnou vazbu můžete zanechat přímo na tamním fóru v angličtině nebo zde u nás v našem rodném jazyce :)
 

Svatej

Legenda
Jáma na diamanty. Kdo nezaplatí tisíce dia týdně nemá šanci dosáhnout na top 3 umístění.
Dokud nepřidají možnost kupovat pokusy i za jinou měnu než za dia tak mi to až tak super nepřijde.

Na druhou stranu je to nějaká malá odměna za pár bojů denně. Něco jako příhody v okolí města.

Meh...
 

Kayro

Znalec
O jednotky se bude prichazet nebo budou nesmrtelne jako v obrane mesta? Aby to taky nebyla jama na armadu.
 

weri85

Komentátor
Koukal jsem na odměny za první místa a není to dle mého názorů tak zajímavé, aby se to vyplatilo moc hrát. Dejte pořádné odměny a pak bude větší motivace k hraní PvP arény.

PS: První truhla dává nejlepší cenu 20% šanci na 10 bodů, druhá dává 5 jednotek a třetí s nejlepšími odměnami viz screen.delete.png
 
Tohle vcelku uvítám, místo věží. Co se týče umístění, nikdy jsem neměl žádné přehnané ambice, přesto se mi ve věži, případně hned vícero podařilo urvat čelní pozice. Takže jsem rád, že to není žádné další ,,cechovní cosi" podléhající excelové tabulce a návazného hodnocené v rámci týdenního hlášení čau lidi ,,zdravím do cechu". Vývojáři asi pochopili, že hráč by si také rád hrál ku svému pobavení, aniž by musel plnit více a více povinností. Což je fajn.
 

Svatej

Legenda
Vývojáři asi pochopili, že hráč by si také rád hrál ku svému pobavení, aniž by musel plnit více a více povinností. Což je fajn.
Právě naopak Miko, PvP aréna ti povinností neubere, jen přidá další. Do skóre v aréně se totiž počítají jen boje v aréně provedené. Každé 4 hodiny ti přibude 1 vstup do arény který funguje stejně jako pokus v expedici a máš bar na maximálně 5 vstupů najednou. Boje mezi sousedy se do toho nezapočítávají, ty zůstávají ve věži. ;)
Krom toho, takhle vypadá výběr soupeřů. Sám jsem v raném středověku, soupeř za 200 bodů je z KPP, soupeř za 100 bodů je z LB a jen soupeř za 50 bodů je ze stejné éry. Fakt si myslíš že 8x žoldák s jakýmkoliv bonusem který vecpeš do města v raném dokáže projít přes 8x hřebíkář? :Dasdasd.png
a takhle vypadá TOP umístění PÁR HODIN po spuštění ;)
dsadsa.png
Čili za předpokladu že první hráč vždy bojoval a vyhrál jen se soupeřemi za 200 bodů, stejně musel použít 45 pokusů. 5 jich dostal do začátku a cca 2 mohl vygenerovat za uplynulou dobu. zbylých 38 dokoupil celkem za 1900 diamantů. Vzhledem k tomu že to je suma kterou ani náhodou nechci investovat do FoE ZA DEN 7 dní v týdnu, tak se budu muset spokojit s odměnama jako je tato:
sdasda.png
(V druhé truhle je 1x náhodná vojenská jednotka mé doby)
O jednotky se bude prichazet nebo budou nesmrtelne jako v obrane mesta? Aby to taky nebyla jama na armadu.
Tvoje OBRANÁ armáda v PvP armádě je nesmrtelná stejně jako tvoje obraná armáda města. Ale tvoje ÚTOČNÁ armáda může pochcípat stejně snadno jako tvoje běžná útočná armáda. ;)
 
Bude to povinnost pro mě, pokud chci něčeho dosáhnout. Já hru ani zdaleka nehraju 100%, třeba vůbec neřeším osady, dohrál jsem snad jednou vikingy, ale dál mě to nechytlo, protože je to soustavně o ,,postav, zbourej". Takže tady to beru tak, že je hraní na libovůli hráče, nikoliv faktu, že vedení nadiktuje ultimátum 64/48 v expe do úterka, případně x střetů v rámci CB. Je to o ryzí zábavě, kdy si můžu já říci, kdy budu hrát a to je na tom právě to nejhezčí, takhle by hra měla vypadat. Tedy pokud do toho nevpašují nějaký instrument, skrze který by mohlo vedení hráče sekýrovat. Že se za boje v PvP budou získávat mj. i korunky (nic jsem nenapsal, smažte to, než to někdo nasdílí a vývojáři se toho chytí :eek:).
 

ladacert

Psavec
Tak alespoň pokud bude arma náhodně vygenerovaná tak si vyzkouším bojovat proti různým kombinacím:D nebo ze zvědavosti si to rozdat s někým větším:D:D:DBudu si dělat statistiku kdo mě sundá nejrychleji za tahy a na čas:D:D:D:D
 

DeletedUser17134

Host
1...nejde tam bojovat ručně, jen automat
2...vojaky co stoji proti tobě nevidíš, znaš jen éru
3...dávat jako odměnu medaile, mince, atd.. hráčům třeba z Marsu mi přijde hodne ujetý..
4...hráči s menší armadou z nižšich dob ted budou muset postradat 16 vojaku + 8 dalsich.......8 obranna armada města, 8 obranna armada v PvP + 8 vojáku na jeden automat útok...
5... mas jen omezeny počet střetu + kazdy dalsi po čtyřech hodinach, jinak dalsi pokusy za dia..
Zatím jsem nenašel ani jednu pozitivni věc k tomuto nesmyslu..
Navíc PvP věže tam už nevidim vůbec, takže ty stovky souboju denně, kdy jsme se mlátili mezi sebou kde se dalo, ted vlastne ani neuvidíme:-(
 

DeletedUser16098

Host
Další blbost a zbytečný zatížení hry jděte už s těma inovacema do háje zelenýno nebo rasdši ještě dál tam kde je rybníček Brčálník ...... nejlépe do pr..... Za všechno platit diamanty - to je postavený na palici ne? Díky takovýmhle kravinám některým lidem nestíhá PC,tak se ani nedivím že spousta lidí ve hře končí.
Jen tak dál řežete si pod sebou vlastní větev.
 
1...nejde tam bojovat ručně, jen automat
2...vojaky co stoji proti tobě nevidíš, znaš jen éru
3...dávat jako odměnu medaile, mince, atd.. hráčům třeba z Marsu mi přijde hodne ujetý..
4...hráči s menší armadou z nižšich dob ted budou muset postradat 16 vojaku + 8 dalsich.......8 obranna armada města, 8 obranna armada v PvP + 8 vojáku na jeden automat útok...
5... mas jen omezeny počet střetu + kazdy dalsi po čtyřech hodinach, jinak dalsi pokusy za dia..
Zatím jsem nenašel ani jednu pozitivni věc k tomuto nesmyslu..
Navíc PvP věže tam už nevidim vůbec, takže ty stovky souboju denně, kdy jsme se mlátili mezi sebou kde se dalo, ted vlastne ani neuvidíme:-(
Pokud bude boj fakt jen automaticky, pak to absolutně postrádá smysl. Protože to, co si na bojích užívám je právě taktizování. V automatu odbouchám maximálně souboje, kde mám převahu, I. a II. kolo expe, kde i nechytrá AI může vyhrát. Soupeřovy vojáky při souboji se sousedem taky nevidím.Souhlasím, že odměny jsou poměrně slabota. Jak jsem napsal, jsem rád, že tady snad nebude existovat možnost, jak by mi vedení cechu dalo nůž na krk a postup v rámci PvP bude v mé režii. Ale vývojářům bych fakt doporučil, aby ty boje dali manuální, protože o tom přeci kouzlo bitkování je.
 
Je to jen v režii hráče, cech do toho nemá co kecat ani nevidí takže pokud vám to nevyhovuje stačí nehrát a ono vás to myslím po dvou týdnech vyřadí. Je pravda že PVP věž byla teď "dobrá" když jsou CB.

Jen by mě zajímalo jak se všechny ty boje budou počítat do tabulky hráčů. Předpokládám že stejně jako dosud jen neuvidím kolik mám za týden bojů.
 
Nahoru