Otevření druhého slotu výhody v krčmě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahoj
pokud otevřu druhý slot pro zapnutí výhody (aby souběžně mohly běžet 2 výhody), jde o jednorázové otevření, nebo mám už napořád možnost používat dvě výhody souběžně?

díky
 

DeletedUser9628

Host
Bylo by dobré to tam napsat, že je to jenom jednorázově... takhle to je pěkná ojebávka, člověk by čekal, že je to na furt, stejně jako je to se sloty v kasárnách ;-) Zrovna dneska ráno jsem se nad tím rozčílil, když jsem těch 50dia utratil a pak to chtělo znova....
 

DeletedUser12887

Host
Ahoj
pokud otevřu druhý slot pro zapnutí výhody (aby souběžně mohly běžet 2 výhody), jde o jednorázové otevření, nebo mám už napořád možnost používat dvě výhody souběžně?

díky
co potřebuješ 10 výhod asi nejlíp, tak už hraješ chvilku zjistil jsi, že nemáš všechno a je třeba přemýšlet dopředu nebo skončit
 

DeletedUser12887

Host
Jasný takže já když platil si sloty třeba u skrýší tuláků, platil za plánky diamanty, když jsem chtěl stavět VB a kupoval suroviny za diamanty za peníze se mám teď pozastavovat nad tím co píšeš ?
 

Svatej

Legenda
Antiope Bílá: Básník se zřejmě vyjádřil v tom smyslu, že ve strategické hře náročné na plánování jako je třeba FoE by asi bylo nestrategické dát hráči možnost 10 či více aktivních výhod najednou z krčmy. (alespoň takhle jsem si to přeložil já)

Petr: Tvoje první reakce byla, promiň, úplně od věci. Tady byl vznesen dotaz zda to je/není permanentní. Žádná změna či ulehčení se tu neřeší, jen odpovídá na dotaz.;)

Jinak s tvým souhrnem zcela souhlasím, jako dlouhodobě platícímu hráči, který si navíc získal solidní přísun "diamantů zdarma" na denní bázi, jsem toho názoru, že by to permanentní nikdy být nemělo. (sám s cenou 50 diamantů nemám problém, to mi bohatě pokryjí studny)
Na druhou stranu, to že platím/e(?) za diamanty z nás ještě nedělá lepší či horší než ostatní uživatele.;) Bohužel, už spousta hráčů (mluvím o zkušenosti z jiných her jak od innogames, tak jiných) na to doplatila.;)

takže na tvůj druhý příspěvek odpovídám: Ano, Ty, jakožto hráč který utrácel za dia by jsi se měl občas pozastavit nad tím co píší ostatní. :D Přílišná víra v pár tisíci korunový odpustek je nebezpečná...;)
 

DeletedUser12887

Host
v klidu tak dá se to hrát zadarmo
špatně jsem to napsal a možná až agresivně omlouvám se

a bude to zadarmo ?

PRO
 

DeletedUser13683

Host
Dám tu jinou otázku k druhému slotu Je možné aktivovat podobné bonusy na jednou?
Prosím o jasné a stručné odpovědi.
jde aktivovat 30% útok + 30% útok za 2X cenu bonussu v e střibě a 50 dia za slot
Jde aktivovat 30 % útok + 20% útok za cenu odpovidajíci ve střibře a 50 dia za slot?
Jde aktivoatvat 30+20+10 % za cenu všech 3 vylepšení a 100 dia?
jde aktivoat 30% útok + 30% obrana + 60 % zlata za střibrné a 100 dia za sloty

děkuji za odpověď.
 

DeletedUser12887

Host
Pokud vím nejdou dva stejné bonusy aktivovat zároveň dokud nevypsi čas. Takže nejde dat treba bonus 30% 2x a mít 60% ale přímo jsem to nezkoušel.
Co jde určitě např. 30% útok a pak treba 1 tah navíc pro vyjednávání v expedici a takhle nějak by pak měly fungovat i další různé kombinace těch bonusu.
 

Svatej

Legenda
jde aktivovat 30% útok + 30% útok za 2X cenu bonussu v e střibě a 50 dia za slot.
Ne
Jde aktivovat 30 % útok + 20% útok za cenu odpovidajíci ve střibře a 50 dia za slot?
Ne
Jde aktivoatvat 30+20+10 % za cenu všech 3 vylepšení a 100 dia?
Ne
jde aktivoat 30% útok + 30% obrana + 60 % zlata za střibrné a 100 dia za sloty
Jde aktivovat jen 2 bonusy současně - tedy 30% útok + 30% obrana nebo jakákoli jiná kombinace 2 různých druhů bonusů

Dodatek: 50 diamantů se platí za otevření slotu, druhý bonus musíš ale zaplatit za stříbro.
příklad: Zaplatím 8500 stříbra za 30% v útoku, zaplatím 50 dia za otevření druhého slotu, zaplatím 7000 stříbra za 30% v obraně.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru