Označení hráče ve zprávách, kterému se dá přispět na budovu

Současný stav:
V centru zpráv, konkrétně v cekci "společenské" mohou přijít zprávy i od cizinců. Často se stane, že přijde požadavek na nához, ovšem není možno lehce zjistit, jestli je tento hráč přítel, cechovník, soused nebo cizinec. To zjistím, až když se mu pokusím nahodit. Jestli je přítel mohu ještě zjistit tak, že kliknu na jeho ikonu a tam vidím buď "odebrat z přátel" nebo "přidat k přátelům". Ale cechovníky nebo sousedy (kteří se mění často) nezjistím.

Nápad:

Dalo by se přidat malou ikonku přítel, cech nebo soused přes roh ikony hráče. Tím by bylo okamžitě jasné, jestli se mu dá přispět nebo ne, případně jestli mu navrhovat některé akce nebo ne. Ikonu bych doporučoval stejnu jaká je v záhlaví tabu pro seznamy hráčů ve spodní části obrazovky. Něco takového:zpravy.png

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:

ano. Je zde podobný požadavek "Označení hráče z cechu" od Mlhaman 4, ovšem můj požadavek je trochu konkrétnější
 

Lord Org

Psavec
Pro
u zmíněného návrhu Mihalmana jsem byl proti a můj názor trvá, je to zbytečné, ale v tomhle smysl vidím, to by mohlo v orientaci ve zprávách opravdu pomoci.
 
Nahoru