Příběh cechu-Templáři

Arthoris

Odborník
crucifix.gif

Svět: Arvahall
Cech: Templáři
Sekce fóra: Důležité
Téma: "Příběh cechu Templáři"

Vážení a mílí čtenáři, mé jméno je kozelBilly a jsem zakladatelem cechu Templáři. Už je to 3 roky, kdy jsme začali psát historii na serveru Arvahall a posouvat hranici úspěchů. Bylo tuším 15.6. 2012 a já pomalu budoval své město. Jelikož jsem byl v tu dobu náhodou doma, tudíž měl spoustu času a zrovna tohoto dne se objevil update s první podobou cechů, tak jsem se rozhodl si založit jeden skromný pro sebe a mé sousedy. Oslovil jsem ty, kteří měli v tu dobu nejvíce bodů a nabídl jim místo v "mém" cechu. Sehnal pár dost kvalitních lidí a začal tesat do kamene historii nejvlivnějšího a nejsilnějšího cechu, co kdy hráč na našem serveru viděl.

pozn. autora: nejsem si jist či to jsou 2 nebo 3 roky

Ahoj moje jméno je AleK a než mě denun přemluvil k přestupu do Templářů byl jsem hráč i velitel cechu Black Dragon, který se rozpadl. Po přijetí do Templářů jsem denunovi slíbil, že mu pomůžu s chodem cechu měl jsem už nějakou zkušenost do Templářů jsem pak dostal ještě pár hráčů z Black Dragon o kterých jsem věděl že budou platnými hráči …. Dostal jsem funkci „Civilní Velitel Cechu“, ale sám bych to určitě nezvládal a tady začala nejlepší spolupráce, která mě u hry udržela do teď spolu se mnou se o civilní velitelství starali hráči Libec8 a calumion. My tři jsme si sedli jak hráčsky tak lidsky a tvořili jsme trojku, která se starala o dodržování pravidel a chod celého cechu … a musím říct, že nám to šlo perfektně a cechu se začalo náramně dařit a to i díky nám třem a brzy jsme se ujali vedení v žebříčku cechů …. Jistě že největší zásluhu na tom všem má celý cech ale jednoho jmenovat musím a je to hráč denun, který by měl dostat metál za jeho schopnosti jak v boji tak mimo něj, kde dokáže kočírovat vlastně celý svět Arvahall. Jistě že byli i nepříjemné úkony naši práce a to rozloučení se s některými hráči, kteří neplnili to co měli a né jednou nám bylo sprostě nadáváno, ale vše má své plusy i mínusy a pokud chcete aby cech fungoval musí se nastavit určitá pravidla … hráči od cechu hodně dostávají tak musí i něco vrátit, pravidla jsou nastavená tak aby to každého z nás co nejméně bolelo a brzdilo. Docela mě zamrazilo, když ke mně dorazila zpráva že k nám už hráči nechtějí chodit že tu máme diktatůru , ale ti co jsou zde mi dají za pravdu že tomu tak není. Cech funguje jak má a pokud to je potřeba naše vojenská síla je neskutečná jsme schopni se během dne mobilizovat a minimálně půlka cechu je vojensky připravená neustále. Myslím že ostatní cechy už ví čeho jsou Templáři schopni.
Jak šel čas byli jsme ze všeho už hodně unaveni a došlo to tak daleko, že jsem já i calumion opustil cech, ale mi tři jsme ve spojení stále …. Já jsem se do cechu vrátil Templáři mě chyběli a funguju už spíše jako poradna
Hře jsem dal už roky a nejde mi to skončit úplně mám tu kamarády Templáře nejlepší partu lidí holek a kluků jakou si člověk může přát … momentálně není nic problém vše se dá krásně řešit a bez nervů … přeji všem krásnou hru a ještě lepší prožití reálného života

Zdravím,

jsem Libec8 a rád bych Vám představil můj příběh, který po většinu času píši v cechu Templáři.
S hrou jsem začal 4.10.2013 ve 13:08:09. Mým prvním cechem byli Keepers of Faith, kde jsem se ovšem moc dlouho nezdržel a po neshodách s vedením jsem odešel. Měl jsem cca 50 tis. Bodů, ve výzkumu jsem se motal někde kolem pozdního středověku (v té době byl nejvyšší dobou pokrok) a hledal sebevědomě cech v TOP 10. Po prostudování popisů prvních 10ti cechů v žebříčku jsem se rozhodl obrátit se na denuna a cech Templáři. Do karet mi hrálo i to, že zrovna v té době se cech již připravoval na zavedení CvC do hry a hodil se jim i hráč jako já, který byl v nízké době. Denun mi tenkrát dal šanci a do dnešního dne toho lituje. :) Po odchodu forstringa jsem se ujal jeho pozice pro kontrolu motivací a tím dnem jsem vstoupil do vedení cechu. Do dnešní doby ve vedení působím a musím říct, že tato práce mě opravdu naplňuje.

Závěrem bych rád pro pobavení přirovnal několik mých „spolucechovníků“ k reálným i nereálným postavám. Podobnost je čistě náhodná. :)
kozelBilly (deus ex machina) – moc se nezapojuje, ale když jde do tuhého, tak zakročí a situaci vždy zázračně otočí ve prospěch nás všech. Zakladatel jak se sluší a patří. Všichni ho respektujeme a uznáváme.

Denun (Napoleon) – jeho bojové schopnosti předčí snad jen ty diplomatické, skvělý hráč i člověk, který si na dovolené bere noťas do moře, aby s námi mohl být v kontaktu.

JAGO (William Wallace) – kdyby byla Anglie cechovní mapa, tak ji zabere klidně sám, pokud by mu Král Miroslav dodal suroviny

AleK (Gandalf) – má sice o pár let více než já, ale jeho schopnost vykouzlit suroviny do cechovní pokladnice je neuvěřitelná. Navíc se neztratí ani v bitvách na poli CvC. Excelentní motivátor a můj blízký přítel, na kterého je vždy spolehnutí.

Arthoris (Scorpion (postava z Mortalu)) – vládne ohněm. Jeho zápal pro hru je neuvěřitelný. Momentálně můj nejbližší spolupracovník v civilním vedení. Dobrý borec se skvělými nápady.

martintiger (Martin Luther King) – co na srdci to na jazyku (tuto jeho vlastnost obdivuji), dokáže jít „proti proudu“, má sice někdy hodně ostrý jazyk, ale v drtivé většině situací má pravdu a jeho přehled snad ve všech aspektech hry je neskutečný.

calumion (guttenberg) – cal byl náš hlavní vydavatel všech oběžníků a měl vždy informace o všem, co se chystalo z první ruky. Opět můj blízký přítel, kterého si moc vážím. Bohužel již není našim členem, i když já ho tak pořád beru.

stamov (Eden Hazard) – mladá hvězda cechu, která je již teď přínosem a do budoucna možná získá zlatý míč místo CR7. Jinými slovy věřím, že v blízké budoucnosti bude členem vedení cechu.

Denun
Už ani nevím, kdy jsem začal hrát, ale je to už dlouho. Nějakou dobu jsem nebyl v žádném cechu a potom jsem napsal KozelBillymu, jestli by mne do Templářů nevzal a on mi poslal pozvánku. Postupně jsem začal nějak drobně pomáhat a starat se o nábor nových členů – byl jsem tehdy někde okolo 500 místa žebříčku hráčů, Templáři někde kolem 15 místa a žádné cechovní války ještě neexistovaly.

Když už bylo jasné, že do hry prvek cechovních válek vstoupí, začali jsme u nás s přípravou. Do válek jsme tehdy šli v Koalici 5 cechů (už neexistuje) proti uskupení Black Dragoon (také už neexistuje) a Chaosu. První okamžiky cechovních válek pro nás byly hlavně ve znamení epických bitev s Chaosem (nutno podotknout, že vždy z obou stran férových) a vojenského tažení v nižších dobách. Pomalu jsme začali zabírat další a další sektory, do hry vstoupila více i diplomacie, začali k nám přicházet silní individuální hráči (jeden z prvních, který nám věřil a přišel byl Safmarine, potom Alek, JAGO a další), založili jsme druhý plnohodnotný cech Templáře Speciální a začali více a více ovlivňovat události v jednotlivých dobách.

Říkali jsme si kdysi, že úspěch by bylo být v top5, potom v top3, potom druzí, no a potom jsme si řekli, že zkusíme být první, což se nakonec povedlo a to hlavně díky kombinaci několika faktorů:

1/ DOBRÉ SLOŽENÍ HRÁČŮ - jsme mixem různých individualit a starého jádra původních veteránů (např. Martintiger, Pantherkiller, OlgojChorchoj a další) a nehádáme se o nesmyslech a na zásadních věcech se dokážeme vždycky nějak dohodnout.

2/ ORGANIZACE CECHU – máme výborné civilní vedení cechu (Libec, Alek a další), které je oddělené od vojenského vedení generálů, máme specializované týmy pro suroviny, v cechu funguje řada různých akcí pro podporu hráčů.

3/ IMPERIÁLNÍ PŘÍSTUP - aktivně ovlivňujeme události ve všech dobách i mimo sféru našeho vlivu – at´ již vojensky třeba ve formě expedičních sborů, přes jiné cechy nebo i diplomaticky (v řadě různých sporů figurujeme jako arbitr nebo garant úmluvy) – naše politika nikdy nebyla izolacionistická, ve všech dobách spolupracujeme s řadou různých cechů, které chráníme a pomáháme jim. Naším cílem ale rozhodně není kazit hru menším cechům nebo nepřátele zbytečně „zadupat“ do země. Na mapách vojensky nebo diplomaticky rychle reagujeme na nové situace, které často dokážeme využívat v náš prospěch.

4/ DODRŽOVÁNÍ DOMLUV - dodržujeme ujednané domluvy a totéž očekáváme od jiných.

5/ RYCHLÁ MOBILIZACE – v případě potřeby jsme schopní rychlé mobilizace většího množství hráčů (někdy nás válčilo i 30 najednou a sektor jsme zabrali za 75 vteřin).

6/ VOJENSKÁ STRATEGIE – díky tomu, že jsme ve všech dobách válčili s různými cechy nebo koalicemi, máme už celkem dost zkušeností. Používáme různé vojenské taktiky, využíváme naše další cechy a vždy se snažíme válku rozhodnout rychle a efektivně.

7/ VOJENSKÁ SÍLA – většina našich hráčů je bojeschopná ve všech dobách, budujeme si navzájem Alcatraz a vojáků máme relativně dost.

8/ SUROVINOVÁ ZÁKLADNA – surovinové vklady jsou u nás povinností a bez nich bychom zdaleka nebyli tam kde jsme. Nebereme to ale úplně fanaticky a zohledňujeme samozřejmě sílu každého hráče a jeho vlastní potřeby.

9/ BYROKRACIE – vypadá to sice divně, ale i to jeden z faktorů našeho úspěchu. Máme vojenská vlákna pro jednotlivé doby, vlákna pro všechny Templáře ze všech našich cechů, důsledně zapisujeme vklady surovin, popisujeme vztahy na mapě, diplomatické domluvy, výsledky válek a situace na mapě. Donedávna jsme měli i interní oběžník Templář, na cechovním fóru máme popsané válečné vavříny, máme facebookovské stránky a dvě propagační videa cechu.

10/ TEMPLÁŘI SPECIÁLNÍ – sice to má být příběh cechu Templářů, ale bez Safmarina a Templářů Speciálních by to samozřejmě všechno šlo o mnoho hůř, což všichni víme :))

Takže doufám, že nám to ještě nějakou dobu vydrží!

Jenofefa
Můj příběh a mého cechu Templáři

Ke hře FoE mně můj kamarád montys333 přivedl,
vše trpělivě vysvětlil a pomalu ve hře mně provedl,
přiznám se všem že hra mně ale vůbec nechytla,
a pak nastal zvrat a pomalu se mi pod kůži zachytla,
společně jsme se radili i do cechu spolu vstoupili,
jenže lidičky tam přestaly hrát a o maličkosti jsme loudili,
tak jednoho dne oslovila jsem současný Templáři cech,
říkala si oni nás nevezmou na to já mám vždy pech,
a pak přišla od hráče Libec pozvánka a já se moc těšila,
hned jak jsem přišla rozkoukala se a vše s nimi řešila,
náš diplomat Denun pro války je bezkonkurenčně nej ,
ještě teď po vybojovaných územích fanfáry v uších mi zněj,
u nás v cechu není to jen o bodech a nějaké té síle,
v Templářích jsou prostě nejlepší hráči a jejich vložená píle,
všichni táhnou za jeden velký provaz o všem se radí,
nemusíte se zde bát ani projevit názor co vám kdy vadí,
ať se jedná o VB nebo války jen o radu trh tady není samota,
napíšeš do zprávy a nestačíš se divit jaká je velká ochota,
z těchto skvělých lidiček 1.místo Templářům vzešlo,
všem velké díky bez těch lidiček by to prostě nešlo,
jsem velmi ráda že jste mně přijali a mohu mezi vámi být,
s vámi a společně chci dále cech rozvíjet a se všemi tu žít.

V železe třeste se bubeníky mějte, nastoupí JAGO a o sektoru pějte,
jak byl krásný, jak byl velký, a jen pár minut a body...kde jste?
V raném už kupíme, armádu na peklo, odrážet! bojovat!se to zas seklo!
Všichni jsou zoufalí, nejde dát obleh, snad si teď nebudu, muset hledat nocleh.
Středověk celkově, dobrá to lajna, mlátit se, bodat se, dobrá to šajna,
popojet dál, už na kolečkách stavy, strhnout ten kryt a velet salvy.
Koloniál funguje, na 120 procent, obchody vzkvétají, jen mít na ně cent!
Ale cech pomůže, vyzbrojit vystrojit, chybí mi bod, co jen tak poprosit?
Všichni jsou nadšeni a rádi pomůžou, za přísun surovin, kůži si odnesou,
do kasy cechovní, pro všechny přítomné, hola!A bacha! Libec to sleduje!
V průmyslu vyrábím, vlastně jen pro cech, ale proč ne? on mi dal dech...
5 bodů za den, já nikde nenajdu, hledal jsem všude, ještě jdu na chajdu.
Cechovní, řekne se a kde jsem já?V žebříčku no 1. se mi to zdá?
Jen prostě fungovat, pomáhat, chránit, zapsat a usmát se, a trochu bránit.
Těžké to najít se, v cechovním chatu, těžší je přemýšlet a jet na chatu..
Kde hledat wifinu, M/Z a cv, já si snad do INNA pošlu své CV..

Díky TEMPLÁŘI vaše
jenny

Ahoj
Jmenuji s Trina a FoE hraji už hodně dlouho,od dob kdy existovaly pouze dva světy..Arvahal a Brisgard. Hře jsem propadla a hraji všechny světy,někde hodně aktivně,někde méně.
Na Arvahalu jsem začínala v cechu Čeští lvi,po jeho rozpadu jsem pak dlouhou dobu působila v cechu Řád Staré Sekery,po boku Freyi a dalších skvělých hráčů.S příchodem cechovních válek se hodně změnilo a naše cesty se rozešly. Nějakou dobu jsem zůstávala bez cechu a pak přišla nabídka od dennuna stát se členkou Templářů. Nabídka mě potěšila ale také velmi překvapila,ne vždy se mi totiž jako člence Seker líbila politika Templářů a také jsem to několikrát dala najevo :)
Nicméně jsem si řekla,že to zkusím,byla jsem totiž velmi zvědavá v čem je ta síla a kouzlo Templářů a proč se jim tak daří.
Dnes už to vím....je to parta lidí naladěných na stejnou vlnu....
Vedení v čele s Dennunem,Alekem,Libecem a také Calumionem,který pro mě osobně nikdy nepřestal být Templářem odvádí skvělou práci,motivují nás ostatní,umí lidi vyburcovat když je třeba,poradí a pomohou.
Neméně mne udivuje zakladatel cechu Kozel Billy...zvláštní to osoba,takový vlastně nenápadný šéf,který se do diskuzí moc nezapojuje,někdy člověk ani neví zda tu je...a pak přijde nějaký problém či drobná krize ( při 80 lidech to je pochopitelné) a on napíše. Krátkou,jasnou stručnou zprávu,z níž je jasné že svůj cech pozorně sleduje a ví o všem podstatném co se zde děje,zprávu která zase všechno a všechny srovná do latě a najde se řešení.
Dnes už chápu sílu tohoto skvělého cechu a jsem jeho hrdou členkou.

Non nobis,Domine,non nobis,sed Nomini Tuo da gloriam
(Ne nám,Pane,ne nám,ale svému jménu zjednej slávu)


Tak toto heslo si zvolili Templáři v minulosti,a tohoto hesla se drží i cech Templářů ve hře FOE a myslím, že by toto heslo mělo platit i v reálném životě :)

Vždyť i dobrá hra by měla hráče zbližovat a vychovávat pro budoucí pokolení a o toto se i cech Templářů svým jednáním, jak ve vlastním cechu, tak i mimo něj snaží ...

Jak již zde bylo někde psáno ,že o cechu Templářů kolují u jiných cechů zvěsti že jsme příliš tvrdí a bereme hru moc vážně, ale není tomu až tak jak se zdá být :) Je to jednoduché a stačí se nad tím jen trochu zamyslet ... v reálném životě pokud chceš něčeho docílit tak také musíš nejakým způsobem jít za svou věcí a to platí i ve hře, prostě musí být určeny nejaká pravidla a ty musí každý člen dodržovat, protože jak již je dlouho známo tak jen v jednotě je síla ... :)

Mé malé "zamyšlení" jsem začal větou z našeho videa a zakončuji poslední větou z našeho propagačního videa (nebo lépe řečeno z naší hymny :)) kterou můžete shlédnout na adrese:
https://www.youtube.com/watch?v=mk08Nvay4sE



Jsme jeden meč a jedna síla ...Bojuj s námi, neb proti nám, neuspěješ :)


přeji všem příjemné chvilky u této hry a děkuji za pozornost s pozdravem

martintiger

Arthoris
Vive Dieu, Saint Amour
(Ve jménu Boží lásky!)

Buďte zdrávi, můj příběh ve hře začal někdy kolem roku 2012, kdy mě oslovovaly různé upoutávky na hru. Sice jsem chvíli odolával a váhal, jestli to zkusit a nakonec jsem zde. První dojmy byly dobré a po nějaké době hraní a naučení všeho co hra vyžadovala, jsem se pomalu prodíral žebříčkem. Tenkrát jsem si řekl, že tomu něco chybí a ano to co tomu chybělo, byl cech a tak jsem se do nějakého chtěl přidat a tímto začal můj další cíl ve hře. Můj první cech už ani nevím, jak se jmenoval, byl složen z několika bojovníků, co taky nedávno začali. Ale po nějaké době cech zanikl, díky nezkušenosti, a tak jsem začal hledat dále, až se na obzoru objevil Black Dragon, který vedl hráč Romeo, jemuž jsem tedy napsal a nutno podotknout, že všechny podmínky pro přijetí jsem již dávno splňoval, tak odpověď byla kladná a byl jsem přijat. A tímto díky Romeovi, který mě toho dost o hře naučil a zasvětil mě vším, čím byla potřeba. No a byly to dobré časy, než se konec Black Dragon nezadržitelně blížil až se tak stalo, ale pár věrných se ze všech sil snažilo cech zachovat a ten největší se jmenoval Alek ale přes veškerou jeho a naší píli se to nepodařilo. A tak cech zanikl a přejmenoval se, ještě jsem tam zůstal a doufal, ale nic už nebylo, jak dřív. Jelikož Alek mezitím odešel do Templářů za jeho přítelem Denunem, tak jsem si říkal, jestli bych tam neměl jít taky. S Alekem jsme se znali už nějaký ten pátek, no a kde je Alek tam kvete pšenka. Uběhl nějaký ten čas a přišla nabídka od koho? Přece od Alky jestli bych nechtěl jít do Templářů a odpověď byla ano, protože Templáři by mohli mít velký potenciál a vládnout Arvahallu, být s nich veleříše což se i potvrdilo a tak začala další éra v novém cechu, kde jsem se setkal nejen s Alekem ale i z jiných bývalými hráči nebo známými. A vzpomenout musím i hráče Libec, ze kterým spolupracuji v civilním vedení a lepšího kolegu si přestavit ani neumím :).
Řád templářů byl největším a nejmocnějším rytířským řádem středověku. A tak v jeho jménu byl založen i zde ve hře veleváženým Kozlem Billym. Poněvadž byl řád oficiálně zrušen roku 1312, tady vládne a žije dál. Templáři byli udatní, věrní, a odhodlání bojovat za věc, ve kterou věřili, což právě takové bojovníky máme v cechu a taktéž odhodlané bojovat za naši čest, pro naši říši a za nás všechny. Náš cech je druhým nejlepším v ČR a na světě podle držení území na mapách a samozřejmě náš cíl je první příčka. Největší vděk patří samozřejmě všem, kteří svou pílí dostali Templáře od těch těžkých začátků až po dnešní velkolepou podobu tj. náš cech. Největší díl ale na tom má a jeho jméno musí být zmíněno slavnostně vyřčeno a tj. Denun, který opravdu ví, co musí učinit, aby to pro náš Řád mělo dobrý dopad. Cech templářů se stal proslulý i díky svému bohatství a obchodním úspěchům a výjimečné schopnosti vyjednávání Denunova. Každý člen našeho spolku tvoří svým způsobem historii Templářů. Naši bojovou standartu řádu tvoři rudý osmicípý kříž na pozadí černobílé šachovnice, kdož tohle uvidí zdáli a bude se nám chtít postavit ať vězí, že porazit nás není v lidské podobě možné.

Stamov
Příběh nováčka aneb "Z poklidného potůčku do proudu dravé řeky"

Během vánočních svátků jsem se stavil u mého kamaráda Ivariuse, který mi ukázal FoE a požádal mne o pomoc s bojem na jedné mapě. Rychle jsem si nechal vysvětlit, jak se bojuje a metodou pokus/omyl mu vyčistil sektor a pak druhý a ještě jeden. Přišel jsem domů, zaregistroval se a už jsem byl ve spárech hry zvané FoE. Bohužel za kamarádem do cechu jsem hned nemohl, musel jsem trochu povyrůst, ale po dohodě s denunem jsme si stanovili kritéria, kdy se mám znovu ozvat a já byl "uklizen" do Templářů Speciál. Zde jsem potkal spoustu dobrých lidí starajících se o chod cechu, válčícím Safmarinem počínaje, přes Xamora, který mi vysvětlil CvC až po Ronybe, dobrou a starostlivou duši TS. Po pár týdnech jsem dokonce byl ve vedení TS a jako náborář přivedl pár lidí, kteří se naštěstí ukázali jako dobrá volba, zejména King Kamco, můj nástupce ve vedení TS. Rozvinul jsem se, zabojoval si, poznal príma lidi, přes to všechno nastal čas, kdy jsem splnil kritéria dohodnutá s denunem a chtěl jsem se posunout výš. Za reálným kamarádem a taky pro výzvu - mám na to ? Uchytím se v top cechu ? Po krátkém jednání, kdy se uvolnilo místo, jsem odešel od Speciálů do hlavního cechu (s drobnou oklikou přes Pohrobky). Jako by mne uchopil proud dravé řeky a vrhl mne doprostřed peřejí. Perfektní organizace pravidel, fóra (stejně jak u Speciálů), ale hlavně obrovská ochota, trpělivost a slušnost ze všech stran. Na kohokoliv jsem se mohl obrátit a vždy jsem dostal radu, vysvětlení. Ale přišli pochopitelně i povinnosti, větší než ve Speciálech. Organizace surovinové podpory pro CvC mi ukázala to, co jsem ještě před pár měsíci nechápal - kde ty lidi berou stovky surovin na vkládání do cechu ? Jednoduše - vyrobíme. Maximalizace produkce požadované éry i u top hráčů, následně zapojení do bojů, neustálé sledování mapy, odrážení útoků a po naspoření tisíců surovin i náš útok. No byl jsem zklamán, nestihl jsem si zabojovat, sektor padl za dvě minuty. Útok Templářů připomíná útok kobylek. Obrana pak pevnou hráz, jakýkoliv sektor je okamžitě doplněn. O sektor Templáři přicházejí jen v rámci diplomatické dohody, výměny, ale ne překvapivým zabráním ! Přes to všechno mám vzkaz pro menší cechy, které to zkouší - zkoušejte to i nadále ! Něco se děje, udržuje nás to bdělé a jednotné a třeba, možná, někdy se vám povede uspět. Ale neradujte se z úspěchů dlouho, síla a sehranost Templářů je taková, že zabrání sektoru zpět je otázkou surovin, tudíž času. Templáři totiž fungují jako dobře namazaný stroj a já doufám, že do soukolí zapadnu jako zatím malé ozubené kolečko, které ale celý tento stroj podpoří a nezadře.

A to se úmyslně nezmiňuji o diplomacii, protože pokusy pochopit denunovy kouzla a čáry mi připomínají vodopád na konci té dravé řeky, do které jsem spadl a snažím se neutopit.

Zuzinka229
Hru Forge of Empires jsem začala hrát abych byla na blízku vzdálenému příteli, který tuto hru hrál. Byla to nenáročná hra, která nezabírala tolik času na rozdíl od jiné hry co jsme hrála předtím. Taková pohodovka, bohužel když přišli cechovní války zjistily jsme z Bububem, že jsme v cechu, který má mrtvé vedení a tudíž se jich nemůžeme nijak účasnit. Vzpomněli jsme si na naše bojové vavříny v jiné hře a hlavně partičku lidiček co táhli za jeden provaz. Založily jsme MASH a začali jsme si jen tak pro zábavu zabírat sektory na RS o které nebyl tak velký zájem. Vše bylo v pohodě a drželi jsme zavřené pobřeží a tudíž se tam nikdo nemohl vylodit. Bohužel nastala situace kdy nás začal pomalu ničit cech smradlavý skřeti. Bububa napadl spásný nápad přizvat silný cech a pustit jej na držené pozice a pomoci jim s vyloděním, za to že nám pomohou s ochranou našich sektorů. Totiž dva hráči sice dokáží hodně, ale proti velkému organizovanému cechu toho moc nezmůžou. A tím začala má spolupráce s cechem Temláři.
Ze své pozice musím říci že jsme pocítila stejnou silu cechovní spolupráce těch nejlepších lidiček jako tenkrát když jsme hrála Travian a byla v cechu MASH. Bylo mi jasné, že nikdy se nedá napodobit něco co jsme tenkrát zažila a tady na té hře to pro měl byla spíše pocta tomuto cechu. A nedoufala jsem že najdu stejné nadšení a spolupráci v jiné hře. Je fakt že je to hlavně o vedení a diplomacii. Po nedávných událostí co se stali v MASH a zažití něčeho co jsme opravdu nečekala jsem zjistila, že tam už nepatřím i když jim mileráda pomohu jsem ráda že jsem Temlář.
Jasné je,že v každém hráči je skryté malé dítě, které touží po vítězství a nemusí to být malé dítě. Jen každý z nás ví co je síla spolupráce, vzájemné domluvy a jen my víme co dokážeme a že si nikdy nenecháme nic líbit. Je to všechno o síle a nebojácnosti, vzájemné pomoci v nesnázích každého z nás. Nikdo totiž není neomylný a každý potřebuje pomocnou ruku když se vše nedaří a tohle vše Templáři mají a proto si myslím, že jsou tam kde dneska jsou.



crucifix.gif
 
Naposledy upraveno:
Nahoru