Přátelství

DeletedUser

Host
Ahojda přihoďte si mě taky ;) a kdyby to někoho zajímalo a chtěl plánky stavím Baziliku sv Marka a Hagiii Sophiii
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Ahoj kdo chce může si přidat i mě. Stavím Chrám Vasila Blaženého,Dráždanský Kostel Panny Marie, Castel del Monte,Baziliku Svatého Marka a brzy přibude Alexandrijský Maják. Všechny přátele se snažím každý den motivovat či zušlechťovat.
Bohužel už přátele nepřibírám mám už jich až moc.
Díky za pochopení.

2drbcb9.png

[SPOIL]10a) Jaká budova byla postavena společnými silami protestantů a jejich římskokatolického pána?
10b) Který výzkum moderní doby stojí nejvíce zásob a kolik?[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4325

Host
Ahoj hledám přátelé na motivaci a podporu u VB budu rád když začnete posílat pozvánky díky
 

Pájik

Nováček
Přeji hezký den, budu rád, když se vzájemně přidáme do Přátel, nick -Pájik. Jsem ve hře každý den a motivuji rovněž všechny, které mohu ihned.
 

DeletedUser

Host
Ahoj, také prosím o přidání, jsem aktivní každý den a každému vše oplatím :)
 

DeletedUser6511

Host
ahoj hledám přatele pro motivování a zlušlechtovaní tka si mě pls přidejte atomik1291 díky a kdyžtak bych šel i do clanu tak mi pošlete přihlášku mám přes 13 000 bodu
 

DeletedUser5782

Host
Ahoj , již nemohu nabírat přátele, ale kdo by chtěl někoho kolem 40 tis. bodů, tak ať si mě přidá.
 

DeletedUser6559

Host
ave priberu pratele za ucelem motivaci atd ve hre kapostefi
 

DeletedUser6590

Host
zdravim všechny..hledám přátelé na motivace a zušlechťování..hraju každej den a poctivě motivuju celej seznam přátel :)
 

DeletedUser5181

Host
Ahoj potřeboovala bych pomoct ve vystavbe baziliky sv marka. alespon do prvni urovne potrebuji pomoct. Pridejte si me prosim do pratel a prispejte mi bodik, kazd den take motivuju=)
 

DeletedUser

Host
Hledám nové Přátele Přidávám každého, Motivuji a ušlechtuji každý den!! Dekuji Svet Cirgard:rolleyes:
 

DeletedUser6596

Host
Zdravím, hledám přátele na motivování a hledání plánků, klikám každý den, momentálně stavím Koloseum. Klidně si mě přidejte;)
 

DeletedUser6317

Host
Ahojky mám nově Notre Dame kdo chce přidejte si mě budu ráda za pomoc. Díky.
 

DeletedUser5181

Host
Ahoj, tak se mi zase povedla budova tentokrat Castel del Monte, jestli tuto budovu zbirate tak si me hodte do pratel, dekuji moc=)
 

DeletedUser4853

Host
Nabírám přátele. Podmínky: alespoň 30 000 b., alespoň 1 VB a denní aktivita - Z nebo M. Kdo bude neaktivní několik dnů (sleduji historii), nemilosrdně mažu!

Nabízím: denní Z a M dle vašeho podpisu, spolupráci (a tedy odměny - plánky, body a medaile) na stavbě mých VB: aktuálně mám 3 (Cáš. kat., Baz. sv. M. a Alex. maj.), další brzy přibudou.

mako
 

DeletedUser4296

Host
Nabírám přátele. Podmínky: alespoň 30 000 b., alespoň 1 VB a denní aktivita - Z nebo M. Kdo bude neaktivní několik dnů (sleduji historii), nemilosrdně mažu!

Nabízím: denní Z a M dle vašeho podpisu, spolupráci (a tedy odměny - plánky, body a medaile) na stavbě mých VB: aktuálně mám 3 (Cáš. kat., Baz. sv. M. a Alex. maj.), další brzy přibudou.

mako
že podmínky tak to tu ještě nebylo ;)))))))))))))))))))))) odeslal jsem pozvánku doufám že budu vyhovovat pane nářuživý ;)))))))
 

DeletedUser

Host
Poslal jsem pozvánku všem a budu rád, když si mě další taky přidají
 

DeletedUser5410

Host
Zdravim
Pridejte si mne do pratel. Klikam kazdy den.
Stavim 6 VB
Diovu Sochu
Alexandrijsky majak
Babylonskou vez
Castel del monte
Koloseum
Casskou katedralu ( uz je dostavena)

Mam nove budovy

Hagia Sophia
Katedrála Notre Dame
Chrám Vasila Blaženého

Tak posilejte pozvanky vsechny prijmu.
 

DeletedUser6099

Host
Čest stavím čtyři velkolepé budovy,hagia sophia,maják,cašská katedrála a koloseum pokud máte zájem o plánky některé z nich,
přidejte si mne do přátel.
 
Nahoru