Přátelství

DeletedUser6590

Host
Můžete si přidávat i mě, motivuji/zušlechťuji každý den a mám k dispozici Alex. maják, Koloseum, Notre Dame či Baziliku sv. Marka, Caste del Monte
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ahoj.

Hledám přátele.

Budu rád za každou nabídku k přátelství!!!

Nabízím také plánky k budovám: Babylonská věž a Hagia Sophia!

Nick: KemaBV
Svět: Cirgard
 

DeletedUser7421

Host
Kdo by chtěl stavím Diovu sochu a naopak kdoby měl chrám Vasila Blaženého a Notre Dame tak mám zájem :-DDD
 

DeletedUser5701

Host
Ahojda všichni. Pořád mám pár míst pro přátele. Motivuju a zušlechťuju nejdéle obden.
 

DeletedUser

Host
Zdravím, motivuji a zušlechťuji každý den, tak kdo chcete a jste stejně aktivní, přidejte si mě, nick ve hře: Sutni svět: Cirgard
 

DeletedUser5625

Host
Motivace, zušlechtění. Co, to nechávám na vás. Potěší cokoliv, kromě stromů, keřů a soch. :)
 

DeletedUser

Host
Ahoj, sháním přátele na pravidelné M/Z, případně bodíky do VB. Hlaste se! :eek:) Cirgard - Clarita
 

DeletedUser7447

Host
Ahoj, kdo má zájem o pravidelné Z/M tak si mne přidejte do přátel. Mám VB - Alexandrijský maják, Notre Dame, Babylonská věž, Cašská katedrála, Basilika svatého Marka , Castel del Monte, CHRÁM VASILA BLAŽENÉHO. Posílejte své žádosti budete vítáni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3664

Host
Ahoj,
pokud nekdo chce motivovat nebo zuslechtovat, tak at mi posle zadost o pratelstvi, s radosti prijmu :) Jinak z VB mam Alexandrijsky majak (lvl 9), Casskou katedralu (lvl 5), Baziliku Sv. Marka (lvl 2), Castel del Monte (lvl 5), Chram Vasila Blahoblabla (lvl 2) a Dealsky hrad (lvl 2).
Mejte se
Honza
 

DeletedUser

Host
Zdravím vás hráči-Vím ,že je to omleté,ale hledám přátele na pomoc při postupu u hradu,BAZILIKU NA 9 stupni-CHRÁM V.BLAŽENÉHO NA 8.stupni-CASTEL del Monte na 5 stupni,kde jsou pouze dva lidi a hrad DEAL na 1.stupni,díky i za 1 bodík,budu se to potom snažit vracet.fajn hru
 

DeletedUser

Host
Zdravím vás hráči-Vím ,že je to omleté,ale hledám přátele na pomoc při postupu u hradu,BAZILIKU NA 9 stupni-CHRÁM V.BLAŽENÉHO NA 8.stupni-CASTEL del Monte na 5 stupni,kde jsou pouze dva lidi a hrad DEAL na 1.stupni,díky i za 1 bodík,budu se to potom snažit vracet.fajn hr:)
 

DeletedUser

Host
Hledám přátele pro vzájemné Z/M.

Navíc stavím VB:
Bazilika sv. Marka
Hagia Sophia
Notre Dame
Koloseum
Alexandrijský maják
Cášská katedrála

Vstup do cechu Motivation. Cech pro ty, co rádi motivují.
 

DeletedUser5450

Host
Ahoj,

stavím zeusovku, drážďanský kostel, pokud chcete zašlete pozvánku, sám už posílat nemůžu.
 

DeletedUser

Host
hledam pratele pro pravidelne Z/M a pomoc se stavbou VB (stavim Diovu sochu, Casskou katedralu, Baziliku Sv. Marka)
 

DeletedUser6147

Host
Ahoj
Stavím

Koloseum
Alexandrijský maják
Bazilika sv. Marka
Diova socha
Hagia sophia
Cášská katedrála
Babylonská věž

Přidejte si mě, budu motivovat nebo zušlechťovat každý den.
Nick: martincz04


Edit: Martine,tuto zprávu v kavárně jsem vymazal,příště prosím stačí psát jen na jedno místo,netřeba z toho tady dělat ANNONCI. hooj,bobbyc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5490

Host
Ahoj
Hledám ldi co by chtěli pomoct s VB,takže si mě přidávejte prosím
potřebuji plánky
Můj Nick: Nečík
 
Nahoru