Přátelství

DeletedUser8417

Host
Ahoj taky se přidávám, hledám přátele na M/Z, jsem tu skoro nonstop takže budu čekat na vaši žádost;)))
 

DeletedUser8433

Host
Jo holka, ale to jsi ve špatném světě. Tohle je Cirgard ty jsi v Dinegu. BM
 

DeletedUser8433

Host
Pokud hledáte někoho na vzájemnou každodenní M/Z dle požadavků pošlete pozvánku rád jí přijmu. Díky BM
 

DeletedUser7447

Host
Ahoj, kdo má zájem o pravidelné Z/M tak si mne přidejte do přátel. Mám VB - Alexandrijský maják, Notre Dame, Babylonská věž, Cašská katedrála, Basilika svatého Marka , Castel del Monte,CHRÁM VASILA BLAŽENÉHO,DEALSKÝ HRAD, SNĚMOVNA KONGRESU. Posílejte své žádosti budete vítáni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4904

Host
Cau , kdo má zájem o pravidelné Z/M tak si mne přidejte do přátel.
Mám VB - Alexandrijský maják,Dealsky hrad,Diovu sochu, Cašská katedrála, Basilika svatého Marka , Castel del Monte,Chram vasila lazeneho,Drazdansky kostel panny marie a Snemovnu kongresu
 

DeletedUser7347

Host
Čau lidičky hledám nové přátele na M/Z tak jestli chcete posílejte žádosti.Díky všem qpaly
 

DeletedUser8810

Host
I já se připojuji k hledání přátel na motivace a zluštěchovat,100% o ode mne je samozřejmnost...svět ARVAHALL....JMENO RADEK82....ahoj
 

DeletedUser5384

Host
Milý Radku Žibřide,moc nesázím na to,že zde najdeš spřátelené motivátory pro Arvahal,protože jsi v sekci Cirgard. Zkus se příště trefit do správné sekce.
 

DeletedUser7447

Host
Ahoj, kdo má zájem o pravidelné Z/M tak si mne přidejte do přátel. Mám VB - Alexandrijský maják, Notre Dame, Babylonská věž, Cašská katedrála, Basilika svatého Marka , Castel del Monte,CHRÁM VASILA BLAŽENÉHO,DEALSKÝ HRAD, SNĚMOVNA KONGRESU. Posílejte své žádosti budete vítáni
 

DeletedUser7090

Host
Pěkný den,
pokud by měl někdo zájem o přátelství, ráda přijmu. Průmyslový věk, daří se mi Z/M tak 5* do týdne, víc slíbit bohužel nemůžu...Pokud už nemůžete posílat pozvánky, napiště mi ve hře, pozvu si vás sama:) Můj nick: Reginna, těším se na vás :)
 

DeletedUser7347

Host
Zdravím opět hledám nové přátele aktivní v motivacích a zušlechtování. Já motivuji více méně každý den popřípadě min.3 týdně. Máte-li zájem o tento druh výpomoci tak posílejte žádosti o přátelství nebo napište já vám jí pošlu :D Díky qpaly
 

DeletedUser5450

Host
Ahoj,

dnes jsem provedl čistku a hledám aktivní přátele na M/Z. Nabídky mohu posílat i přijímat.
 

Verkos Vlkan

Komentátor
Pratelstvi

Ahoj , uz sem nedokazal dohledavat kdo nemotivuje jeto sileny zadny vyhledavac na to neni a udelal sem kompletni cistku pratel ( az na vyjimky )

a Hledam nove pratele na motivovani , nejlepe doby zelezna stredovek protoze ti lidi hodne motivujou pozdejsi doby na to serou :D tak at mi pokrokovy prumyslovy lidi ani nepisou:) (muze byt vyjimka)

posilam pozvanky i prijimam pozvanky
 

pauli1

Nováček
Ahoj, ve hře mám nick pauli1. Motivuju minimálně ob den, snažím se častěji. Kdyby měl někdo zájem přidejte si mě.. rád budu spolupracovat. Motivace si kontroluji takže nefachčenka neposílat žádosti :D Jinak profily čtu

chikon: no je zajimave že si me vytepal, pritom jsem krome vanoc motivoval pravidelně ale to je tvůj problém
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
: Ahoj - mam prosbu.Jetu nekdo kdo ma cokoliv z doby bronzove - abych mohl motivavat atd.. Poslete mi pozvanku o pratelstvi prosm :)
Muj nik je : Miliamber
 

DeletedUser

Host
Ahoj,taky hledám přátele do hry,motivuju a zušlechťuju každej den
 

DeletedUser11281

Host
Ahoj
Také si mě můžete přidat mezy přátele pokud budete chtít....:)
 

DeletedUser

Host
Ahoj,

potřebuju přátele na výměnu surovin potřebných pro stavbu Alcatrazu. Mohu nabídnout Pocínovaný plech.
 

DeletedUser4853

Host
Nabízím přátelství všem, kteří mají zájem. Jsem zkušený hráč (cca 100-tý v pořadí +/-). MaZ dělám nepravidelně, za to však nabízím možnost získání plánků, bodů a medailí z mých staveb, které jsou stále ve výstavbě a co chvíli na některé končí úroveň, takže se dá uspět i na nižších pozicích (a získat třeba i 2 plánky najednou). Aktuálně se pracuje na Alcatrazu a Raketě. V plánu mám novou budovu z přicházející doby "Současnost" - na body a lidi, teď nevím jak se jmenuje. Jinak občas obchoduju v posledních 4 dobách.
 
Nahoru