Přátelství

DeletedUser

Host
Ahojky,hledám přátelé pro motivaci a zušlechtování.Kdo má zájem tak at mi pošle žádost.lenka.v:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5121

Host
Připojuji se k Lence taky příjmu přátelství pro zušlechťování a motivaci denně( jsem aktívní ) ,včetně toho, že u mně se staví Alexandrijski maják a mužete investovat svoje FoE bodíky (dostavěna socha dia,babylonská věž děkuji za ně ):D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5752

Host
Ahoj příjmu taky přátele jsem aktivní každý den :)
 

DeletedUser4462

Host
Mít hodně přátel se vyplácí. Kdo chce může si mě přidat. Stavím Cášskou katedrálu a brzo přibudou další stavby. Všechny přátele se snažím každý den motivovat či zušlechťovat.
 

DeletedUser6027

Host
muj nick ve hře je siki55 a kdo bude chtit tak si mě muže přidat do přatel do jara jsem tady skoro nonstop :) jsem dost aktivni všchny motivuji nebo zušlehtuji tak jak to ma napsane v profilu :)
 

DeletedUser4296

Host
Taky se přidám a doufám že se budete řídit popisem profilu jako já ;) zatím díkec ;)
 

DeletedUser5384

Host
jj,viděl jsem tam Stánička a Tanicka,nemohl jsem se rozhodnout:)

Pokud někdo chcete,mám ještě v přátelích místo,stačí poslat pozvánku:)
 

DeletedUser5181

Host
Ahoj, mam alexandryjsky majak, kdyztak si me pridejte do pratel, k zbirani planku.
kazdy den take motivuji=)
Lassena
 

DeletedUser

Host
Zdravím, z důvodu zvýšení počtu lidiček pro vzájemnou motivaci či zkrášlování si tě dovoluji oslovit zda bys nepřijal/a mou nabídku pozvání mezi přátele. Klidně si mě také přidejte.
Přeji hezkou hru a zdravím. Eliška z Lipé
 

DeletedUser5289

Host
Zdravím stavitelé,

pro denní motivaci,či zušlechťování mi bude ctí,být mezi Vašimi přáteli.
Nick Obito88

S pozdravem hezkého dne Obito
 

DeletedUser

Host
Zdravím prosím o přidání mého bratra rád zušlechtuje a motivuje jeho nick je lordsofempires a pokud mě ještě nemáte tak i mě PanVelkomozny.
 
Nahoru