Přátelství

DeletedUser5586

Host
Kdo má zájem o vzájemné Z/M, příp. výměnu bodů, může mi poslat pozvánku :)
Jsem tu denně.
Mates85
 

DeletedUser7789

Host
Ahojky přátelé, posílejte mi také pozvánky o přátelství. Jsem aktivní každý den a lze u mě získat plánky na velké množství Velkolepých staveb z historie naší Země :) . Nechybí mi smysl pro humor a na obchodu jsem vždy ochoten se domluvit.
vasekhavli
(můžete využit na všech světech)
 

DeletedUser11707

Host
Zdravím všechny. :)
Asi jako většina zde, hledám pařtáky na nějakou tu motivaci/zušlechtění, případně nějaký ten bodík do velkolepých budov.
aktivní jsem každý den. Naleznete mě pod nickem ModryVlk
Díky všem za nabídky :)
 

DeletedUser4904

Host
Kdo má zájem o vzájemné Z/M, příp. výměnu bodů, může mi poslat pozvánku pripadne muzu i pozvat ;o)
Jsem tu skoro denně.
 

DeletedUser11438

Host
Ahoj, zvát už nemohu, ale žádosti o přátelství přijmu ráda. ;)
 

DeletedUser7266

Host
INZERCE - NÁBOR
Hraješ také na A? Chceš si zahrát v pohodovým cechu, který je zapojen v CvC? Máš zájem o navyšování lvl tvých VB? Dosáhl jsi alespoň doby Vrcholného středověku?
Pak neváhej a přihlas se na světě A do cechu FÉNIX.
Všem přeji příjemnou a pohodovou hru.
 

DeletedUser4853

Host
Nabízím přátelství, pokud máte zájem o téměř každodenní MaZ a skoro "nekonečné" :) zásoby surovin pošlete mi žádost o přátelství - mám jednoduché jméno: mako :)

Mám dozkoumáno, v žebříčku jsem aktuálně na 6. místě, postaveny všechny velkolepé budovy co za něco stojí - a neustále jim zvyšuju levely - takže je tam často kopa odměn pro vás. ;)

Přijďte vyměnit pár bodů za surky ;) Získáte přitom třeba i nějaké ty další odměny - plánky a medaile.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12528

Host
ahoj, taky hledam pratele na pravidelnou motivaci nebo zuslechtovani, idealne podle popisku a ne automatem (na to mam plnej cech lidi :) plus nejakej ten bod do VB rada venuju
momentalne jsem na prelomu raneho/vrcholniho stredoveku
tak kdyby ste nekdo mneli zajem, tak vasi zadost rada potvrdim :)
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj tak cech jsem již našel a nyní hledám nové aktivní přátele na MaZ. Bohužel již nemohu posílat pozvánky ale rád příjmu každého kdo mi žádost pošle ;) Díky qpaly
 

DeletedUser12136

Host
Ahoj,
scháním kohokoliv jako přítele, stačí když pošlete pozvánku.
Hraji každý den a zaručuji pomoc každému z přátel.
 

DeletedUser12946

Host
Zdravím,
rád bych našel přátele pro pravidelnou M a Z.
Ideálně doba železná až raný středověk.

Díky
 

DeletedUser

Host
Ahoj,
hledám také hledám přátele na M a Z. Nejlíp bronz, ale může být i železo..dík
 

Mesmeric

Turista
Ahojte, hledám přátelé na pravidelné M a Z. Posílejte rovnou žádosti, neselektuji, přijímám bez rozdílu.;)
 

Orgoj

Turista
Cawec hledám aktivní přátele na motivace,zušlechťování velkolepé budovy
1 Hagia Sophia lvl 8
2 Koloseum lvl 5
3 Alexandrijský maják lvl 4
4 Bazilika sv.Marka lvl 4
5 Cašská katedrála lvl 5
6 Notre Dame lvl 3
7 Diova socha lvl 3
8 Castel Del Monte lvl 0
 

DeletedUser13494

Host
Ahoj, hledam aktivni hrace na zuslechtovani a motivovani budov. Popripade i nejake ty body do velkolepek. Pripojuji se na 99,9% kazdy den.
 

DeletedUser3139

Host
Tak já, na rozdíl od většiny výše napsaných MaZ tak nějak nepotřebuji. Tudíž si nikoho přidávat nebudu. Zvláště proto, že nebudu jednotlivé hráče hledat v celkovém seznamu, protože tady nezjistím, na kterém světě hrají.
Souhlasím s tím, že v určité fázi hry čím víc přátel,tím lépe. Taky jsem jich měl cca 150.
Ale protože proč nepomoci kolegovi? Tak nabízím, aby jste si přidali mně! Hraji na ,,C".
upozorňuji ale, že MaZ pouze vracím a čas od času seznam přátel čistím od ,,vypečenejch", co by pouze brali a nevraceli! ;)
 

DeletedUser4853

Host
Nabízím přátelství, pokud máte zájem o téměř každodenní MaZ a skoro "nekonečné" :) zásoby surovin pošlete mi žádost o přátelství - mám jednoduché jméno: mako :)

Mám dávno dozkoumáno a postaveny všechny velkolepé budovy co za něco stojí - a neustále jim zvyšuju levely - takže je tam často kopa odměn pro vás. ;)

Přijďte vyměnit pár bodů za surky v poměru 1:2 ;) Získáte při tom třeba i nějaké ty další odměny - plánky a medaile.
 
Nahoru