Přátelství

Pájik

Nováček
Hledám přátele na výměnu jablek, země Cirgard, bodů 7 500 000, místa mám volného habakuk, tvorečkové, kteří mají málo bodu(1O0 tisíc a měně) přátelství neposílejte, děkuji. Pájik
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3139

Host
Abych pomohl hráčům v nižších dobách, protože v ledovce už přátele nijak moc nepotřebuji, tak dávám taky nabídku! Pokud chcete, tak si mně přidejte, ale upozorňuji, že já dělám MaZ pouze z radnice a čas od času projedu seznam přátel a neaktivní ruším. MaZ sice nedělám denně, ale párkrát za týden to stíhám! ;)
 

DeletedUser13913

Host
Ahojky všem.Začínám a hledám přátele.Motivuji nebo zušlechťuji každý den a až budu moc ,tak budu pomáhat i s budovami apd.Ráda si nechám poradit a klidně i popovídám přes zprávičky.Děkuji.Lucka
 

DeletedUser6027

Host
Ahoj kdo chce muže mi poslat žadost o přatelstvi jsem aktivni každy den prvni navštěvuji hospudku pak motivuji je to muj system alespon vim kdy mam přijit dalši den když budeš mit volno hned si přisednu k tvemu stolu budeš mit obsazene vratim se :D dokut mě nepohostiš :D
 

DeletedUser12887

Host
Ahojky všem.Začínám a hledám přátele.Motivuji nebo zušlechťuji každý den a až budu moc ,tak budu pomáhat i s budovami apd.Ráda si nechám poradit a klidně i popovídám přes zprávičky.Děkuji.Lucka
ahoj a kde hraješ, na jakém světě, ono je to pak celkem složité hledat, jinak přátel se najde mezi náma určitě víc než dost :)
 

DeletedUser12887

Host
máš pravdu příteli :)

a nikdo jiný nikoho neshání ani jinde, každou chvíli někdo píše, ale neodváží se sem, že mu chybí přátelé, omlouvá se za spam
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13913

Host
petrpivoj no já to psala ,protože jsem začínala ,už nějaké přátelé mám ,ale pořád ráda přijmu další nebo pošlu pozvánku.Jsou fajn ty motivace .Občas na mně vykoukne nějaký ten plánek ,tak to je paráda. :)
 

DeletedUser12887

Host
petrpivoj no já to psala ,protože jsem začínala ,už nějaké přátelé mám ,ale pořád ráda přijmu další nebo pošlu pozvánku.Jsou fajn ty motivace .Občas na mně vykoukne nějaký ten plánek ,tak to je paráda. :)
jestli můžeš posílat, já přijmu a budu se snažit vracet :)
sám už posílat pozvánky nemohu, bohužel, ale tak snad se najde i spoustu dalších hodných a milých přátel, kteří volná místa v krčmě obsadí a pomohou tím tak nejen tobě, ale i sobě :)
 

DeletedUser7066

Host
Využiji plnou kapacitu lišty přátel, takže kdo má zájem, nechť odešle pozvánku :rolleyes:
Anaj28
 

DeletedUser4853

Host
Přijímám pozvánky kvůli hospodě, jsem denně aktivní a totéž očekávám ;)
 

DeletedUser9490

Host
Ahoj. Přijímám nabídky k přátelství. V krčmě čeká 12 židlí. ☺
 

DeletedUser7266

Host
Ahoj všem, pokud hledáte přítele na posezení v Krčmě, neváhejte a pošlete pozvánku. Rád přisednu. I moje hospodaurace je útulná a určitě nepřijdete zkrátka;)
 

DeletedUser13913

Host
Hezký večer všem.Stále hledám přátele nejen pro návštěvu krčmy ,ale i pro motivaci.Jsem aktivní a hledám aktivní přátele.Mohu ještě posílat pozvánky.Děkuji.
 

DeletedUser14002

Host
Zdravím, také se přidám k řadě nabídek na přátelství - krčma, motivace (pokud ne každý den tak alespoň 5x týdě ano), od přátel čekám to samé :) Také investuji přátelům do velkolepek :)
 

DeletedUser13913

Host
stále hledám přátele ,ještě nemám plno.Akorát už nemohu posílat pozvánky.Tak jestli máte zájem ,jsem denně aktivní a ráda přijmu aktivní přátele.:)
 
Nahoru