Přátelství

Téma v sekci 'Brisgard' založené uživatelem The King Rat, 1. srp 2015.

1. The King Rat

The King Rat Turista

Registrace:
    1. pro 2014
    Ahoj všem,
    scháním kohokoliv na přátelství ve hře. Kdokoliv chce ať si mně přidá do přátel, hraju a pomáhám každý den.

2. lord Dragons

lord Dragons Turista

Registrace:
    27. říj 2015
    Ahoj přidám si tě také hledám přátelé na sdílení herních zážitků a na pokec.

3. Picaso1

Picaso1 Nováček

Registrace:
    20. pro 2015
    Ahoj
    Taky sháním nové přátelé ve hře. Kdo chce at si mě přídá hraju a pomáhám každý den. Čím víc motivací tím větší šance na nákres VB.

4. Kleofash

Kleofash Turista

Registrace:
    1. kvě 2016
    Hoj, sháním přátelé do hry na motivování a větší šanci na plánky. Můj nick: Kleofash Tak neváhejte a ozvěte se. ;-)

5. sotysnake

sotysnake Turista

Registrace:
    9. čer 2016
    Ahoj všem, prosím o přidání, jsem aktivní téměř pořád, motivace, plánky, obchodování, přispívání do VB atd, nick: sotysnake
    Díky všem a příjemnou hru :):cool:

6. Joa112

Joa112 Turista

Registrace:
    2. čer 2016
    Ahoj, hodilo by se mi pár přátel. Pomáhám každý den.

7. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Ahoj
    Sháním přátelé na sázení jabloní ☺

Jinak nechci uz vyrábět nový témata tak děkuju všem ze jste tak trpělivý moderátoři velký dik
    Asi jsem s lunickar koukám na to kolikrát i z ty horsi perspektivy tam tak slunce nedohledne treba na pluto nebo na měsíc..
    Tak ještě jednou velké diky

Naposledy upraveno: 24. zář 2016
  8. Menellicar

Menellicar Nováček

Registrace:
    21. zář 2012
    Ahoj,
    taktéž hledám přátele :-D Hlavně díky Krčmě :)

Herní jméno Liep

9. Pericles 9. Podlý

Pericles 9. Podlý Turista

Registrace:
    24. lis 2016
    HLEDÁM PŘÁTELE
    Hledám přátele nejen do krčmy! Hraji necelých 14 dní a jsem v této hře novicem. Přesto můžete ode mne čekat každodení pomoc (návštěva, motivace, zušlechťování), obchodování. Jediné co ode mne neočekávejte, je "hraní za prachy"! Již nikdy více a v žádné hře! Takže nečekejte žádné velké válčení (ale občasné v rámci možností), nakupování výkresů a dalších "udělátek a berliček". ;) Pokud jste na tom podobně nebo pokud akceptujte můj herní styl, pak si mě PŘIDEJTE! :)
    Pericles 9. Podlý

10. Jabloňové

Jabloňové Dopisovatel

Registrace:
    15. říj 2013
    Ahoj. Přijímám nabídky k přátelství. Mám ještě několik volných míst v liště přátel. Krčma vylepšená na maximu. Posílejte pozvánky kdo může. :)

Naposledy upraveno: 22. říj 2017
  11. Droo

Droo Nováček

Registrace:
    15. bře 2013
    Ahoj všem, pokud hledáte přítele na posezení v Krčmě, neváhejte a pošlete pozvánku. Rád přisednu. I moje hospodaurace je útulná a určitě nepřijdete zkrátka;)

12. brejsina

brejsina Turista

Registrace:
    30. led 2017
    Ahoj, hledám aktivní přátele do krčmy. Jsem tu každý den a pomáhám a popíjím co to jde :) Bohužel už nemůžu posílat pozvánky, tak kdo může, najděte si mě :)

13. Jabloňové

Jabloňové Dopisovatel

Registrace:
    15. říj 2013
    Ahoj. Mám 20 volných míst v liště přátel. Kdo ještě může posílat pozvánky a chce "dělat krčmu" , tak si mě přidejte. Krčmu mám vylepšenou na maximum a hraji denně.;)

14. Blondie66

Blondie66 Turista

Registrace:
    29. čer 2017
    Ahoj, hledam pratele, pridate si me? :)

15. howrsehack

howrsehack Turista

Registrace:
    22. dub 2014
    Ahoj, také hledám aktivní lidi do přátel. Mám plně vybavenou krčmu a denně motivuji, přidejte se mně prosím. :)