Přátelství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12136
  • Vytvořeno

DeletedUser12136

Host
Ahoj všem,
scháním kohokoliv na přátelství ve hře. Kdokoliv chce ať si mně přidá do přátel, hraju a pomáhám každý den.
 

DeletedUser13140

Host
Ahoj přidám si tě také hledám přátelé na sdílení herních zážitků a na pokec.
 

DeletedUser13417

Host
Ahoj
Taky sháním nové přátelé ve hře. Kdo chce at si mě přídá hraju a pomáhám každý den. Čím víc motivací tím větší šance na nákres VB.
 

DeletedUser13633

Host
Hoj, sháním přátelé do hry na motivování a větší šanci na plánky. Můj nick: Kleofash Tak neváhejte a ozvěte se. ;-)
 

DeletedUser13721

Host
Ahoj všem, prosím o přidání, jsem aktivní téměř pořád, motivace, plánky, obchodování, přispívání do VB atd, nick: sotysnake
Díky všem a příjemnou hru :):cool:
 

DeletedUser13715

Host
Ahoj, hodilo by se mi pár přátel. Pomáhám každý den.
 

DeletedUser12887

Host
Ahoj
Sháním přátelé na sázení jabloní ☺

Jinak nechci uz vyrábět nový témata tak děkuju všem ze jste tak trpělivý moderátoři velký dik
Asi jsem s lunickar koukám na to kolikrát i z ty horsi perspektivy tam tak slunce nedohledne treba na pluto nebo na měsíc..
Tak ještě jednou velké diky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3858

Host
Ahoj,
taktéž hledám přátele :-D Hlavně díky Krčmě :)

Herní jméno Liep
 

DeletedUser13959

Host
HLEDÁM PŘÁTELE
Hledám přátele nejen do krčmy! Hraji necelých 14 dní a jsem v této hře novicem. Přesto můžete ode mne čekat každodení pomoc (návštěva, motivace, zušlechťování), obchodování. Jediné co ode mne neočekávejte, je "hraní za prachy"! Již nikdy více a v žádné hře! Takže nečekejte žádné velké válčení (ale občasné v rámci možností), nakupování výkresů a dalších "udělátek a berliček". ;) Pokud jste na tom podobně nebo pokud akceptujte můj herní styl, pak si mě PŘIDEJTE! :)
Pericles 9. Podlý
 

DeletedUser9490

Host
Ahoj. Přijímám nabídky k přátelství. Mám ještě několik volných míst v liště přátel. Krčma vylepšená na maximu. Posílejte pozvánky kdo může. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7266

Host
Ahoj všem, pokud hledáte přítele na posezení v Krčmě, neváhejte a pošlete pozvánku. Rád přisednu. I moje hospodaurace je útulná a určitě nepřijdete zkrátka;)
 

DeletedUser14062

Host
Ahoj, hledám aktivní přátele do krčmy. Jsem tu každý den a pomáhám a popíjím co to jde :) Bohužel už nemůžu posílat pozvánky, tak kdo může, najděte si mě :)
 

DeletedUser9490

Host
Ahoj. Mám 20 volných míst v liště přátel. Kdo ještě může posílat pozvánky a chce "dělat krčmu" , tak si mě přidejte. Krčmu mám vylepšenou na maximum a hraji denně.;)
 

DeletedUser11170

Host
Ahoj, také hledám aktivní lidi do přátel. Mám plně vybavenou krčmu a denně motivuji, přidejte se mně prosím. :)
 

DeletedUser5421

Host
Zdravím, hledám aktivní přátelé, kteří budou navštěvovat krčmu a motivovat nebo zúšlechťovat budovy. Jsem aktivní denně a pomáhám všem. akeem
 
Nahoru