Příběh rytíře - Lorda Erika Neverika

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8152
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8152

Host
Lord Erik Neverik z Obitas
Neverik je panošem slavného Černého rytíře. Nikdo neznal skutečný původ Černého rytíře. Neverik se Černému rytíři staral o koně, výstroj, výzbroj, jídlo a nocleh. Černý rytíř a Neverik se spolu účastnily mnoha rytířských klání v mnoha zemích, ve všech Černý rytíř vyhrával. V posledním rytířském klání, je Černý rytíř vážně zraněn, a následně umírá. Neverik ví, že je to jeho velká šance získat slávu, peníze a možná i srdce krásné dívky. Neverik znal veškerá úskalí být rytířem, a i přesto se stal Černým rytířem, druhý den rytířského turnaje Neverik vyhrál.
Neverik se účastnil téměř všech rytířských klání, a také jako Černý rytíř vyhrával, stal se vzorem chlapců, a byl znám po celém světě. Jednou po cestě zachránil život chlapci, a ten mu byl zavázán. Neverik mu nabídl službu u něj, jako panoš. Chlapec se jmenoval Pavel. Pavel byl sirotek, a vyrůstal sám. Pavel Neverikovi pomáhal, a stali se přáteli. Spolu procestovali mnoho zemí, kde se účastnili rytířských klání. Stali se bohatí a slavní, ale Neverik chtěl i lásku.
Jednoho dne se Neverik (Černý rytíř) doslechli, že král Otík I. vyhlásil rytířské klání. Král Otík I. vyzval všechny statné rytíře z okolí, aby se rytířského klání účastnili. Král byl starý, proto potřeboval silného rytíře, aby se postaral o jeho veliké království a krásnou dceru Esmé. Vítěz turnaje získá ruku princezny a království. Esmé byla krásná princezna, byla skromná a hodná na poddané. V den turnaje slavila dvacáté narozeniny.
Neverik a Pavel také dorazili na hrad, kde se mělo konat rytířské klání o ruku princezny Esmé. Neverik byl rozhodnut všem se ukázat, aby také princezna i ostatní věděli, kdo je Černý rytíř. Při zahájení rytířského klání, se Neverik všem odhalil, a představil se králi jako Lord Erik Neverik z Obitas.
V první den rytířského klání, Neverik zvítězil ve všech čtyřech klání. Byl jen mírně raněn, ale nebylo to nic vážného. Druhý den, Neverik také zvítězil ve všech čtyřech klání. Ten den se i mezi rytíři ukázala i princezna s královským doprovodem, chtěla se osobně seznámit s každým rytířem, který v rytířském klání zůstal. Princezna Esmé se také přišla seznámit s Neverikem, hned jak se uviděli, vzplanula mezi nimi láska. Princezna Esmé i Neverikovi popřála mnoho úspěchů v posledním dni rytířského klání, třetí den se má rozhodnout o vítězi.
Neverik chce princeznu získat, protože se do princezny zamiloval. Měl slávu, bohatství a i lásku.
Poslední den rytířského klání se rozhodne. Neverik má bojovat se statným rytířem Přemyslem, který jako i Neverik zatím neprohrál. Jejich boj se dlouhý, Neverik i Přemysl jsou raněni, ale i přes zranění nakonec Neverik vyhrává. Zraněn padá k zemi, když se probouzí, tak princezna Esmé Neverika ošetřuje. Po zotavení se konala svatba Lorda Erika Neverika a princezny Esmé. Spolu žili až do smrti, tedy myslím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru