Příběhové úkoly

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat. V okénku s příběhovými úkoly mi zmizel úkol do příběhu a mám tam pouze tři nepovinné úkoly. Máte s tím někdo zkušenost?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj, na příběhový úkol by měla být vždy vyčleněná jedna kolonka v okně s úkoly, ale je možné že tam budou v jednu dobu nějaké bonusové nebo nepovinné úkoly. Můžeš nám tu přiložit obrázek s úkoly? Možná tomu pomůže jen prosté přeskočení nebo splnění některého z nabídnutých úkolů.
 
Stejny pripad jsem mel v Oceanu. V jednu chvili mi zmizely pribehove ukoly (pravdepodobne pote, co jsem splnil vsechny pro danou dobu), ale po prechodu do Virtualu se opet obnovily. V zadne jine dobe jsem to nezazil
 
Žádné příběhové tam nemám, jen nepovinné a zkoušel jsem už nějakou chvilku přeskakovat a plnit a nenaskočily :/ . Myslím, že to ještě všechny z doby dokončeny nemám (Současnost), ale je možné, že se to pak s další dobou obnoví
 

Chimichurri

Psavec
taky jsem to tak měl pár dní zpět. Tři opakovačky a žádný příběhový. Pak jsem z jedné opakovačky splnil i jiný úkol, který jsem běžně přeskakoval a po splnění mi naskočil příběhový.....těžko říct jestli to mělo souvislost. Nicméně nejsem nijak popředu. Přeskakoval jsem několik dob najednou takže spíše doháním.
 
Nahoru