Příběhový úkol - Uklidni je!

Téma v sekci 'Otázky' založené uživatelem OtasonCZ, 7. kvě 2019.

1. OtasonCZ

OtasonCZ Turista

Registrace:
    18. úno 2019
    Ahoj , chci se zeptat ať to nedělám zbytečně.
    Tento úkol mi říká : Postav buď kasárna říšské stráže, nebo kasárna mušketýrů, nebo tábor rangerů.
    Všechny tyto budovy mi ve městě už stojí. Musím jednu z těch budov postavit znovu ?
    Děkuji za odpověď.

2. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Na 99,9 % to tak je. Jednu tu budovu zbourej a ihned ji na stejné místo postav znovu. Tedy pokud nemáš dostatek volného místa na to, abys ji postavil kdekoli jinde.

3. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    No tak když ti to nesplní úkol takhle když už je tam máš postavené tak je musíš postavit znovu

4. OtasonCZ

OtasonCZ Turista

Registrace:
    18. úno 2019
    Děkuji za odpověď.
    Jen pro ujasnění mé otázky : úkoly jsem bral jako něco , co mě vede kupředu.
    V případě že mám podmínku již splněnu, úkol se hned ukázal jako splněný.
    V tomto případě to neplatí. Proto jsem si říkal jestli to není jen chybička.
    Ještě jednou díky.

5. Věrka Blue

Věrka Blue Turista

Registrace:
    2. bře 2019
    Mám podobný problém v koloniální době, mám za úkol mít 7 střelců, z čeho je získám? V této době střelci nejsou, tak jsem postavila z doby minulé střelce s dlouhým lukem, mám tři, ale nebere mi je, pořád mám v úkolu nulu:-(

6. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    střelec je jednotka z doby průmyslu. Předpokládám že ten úkol je od Mycieny a nejde přeskočit?

Věrka Blue za toto poděkoval.
  7. Věrka Blue

Věrka Blue Turista

Registrace:
    2. bře 2019
    No právě, nejde přeskočit:-(.......a ještě jak jich mám mít 7, když slotů pro výrobu je jen pět (když dva nebo tři odemknu diamanty)

8. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Holt jsi moc dopředu s příběhovými úkoly. Dokud nepostoupíš ve výzkumu, tak s tím nepohneš.
    Co se počtu týká, tak holt postavíš kasárny 2. A nebo po vycvičení prvních jednotek je smažeš a zase vycvičíš... opakuj dokud potřebuješ.

fmash- a Věrka Blue za toto poděkovali.
  9. Věrka Blue

Věrka Blue Turista

Registrace:
    2. bře 2019
    To jsem si taky myslela, ale píše to.... měj 7 střelců. Když je umažu a vycvičím další, nebudu jich nikdy mít 7 zároveň. Leda tedy postavit dvě kasárny, ale to zase sežere hrozně lidí....

10. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    víc vojáků můžeš dostat z úkolů a nebo z cechovní expedice-to umazávání nepomůže-musíš mít total7

fmash- za toto poděkoval.
  11. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    A nebo mit alcatraz

LordFrunDor a fmash- za toto poděkovali.