příloha VB pouze pro aktuální level

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16613
  • Vytvořeno

DeletedUser16613

Host
Zdravím,

momentálně přiložená VB svítí ve vláknu i po dokončení levelu, což je někdy nežádoucí - např. různá dokončovací kolečka. VB se mezitím zavře, ale nově příchozí přispěvatel reaguje na původní stav, což může vést ke zbytečným nedorozuměním.
Změnou by tak bylo, aby se příloha s VB (klidně volitelně v okamžiku vkládání) po dokončení levelu zavřela obdobně jako obchodní příloha.

t.
 

Dědeq

Znalec
V zásadě pro, ale spíš bych přílohu po dokončení levlu nějak (např. barevně) odlišil, spíš než zavřel, protože kolečko není zdaleka jediný způsob využití.

EDIT: Nebo by šlo, aby u přílohy bylo napsáno něco jako: Příloha - Arc level 42. Současný level: 43 (podle toho, jaký je aktuální level ve chvíli zobrazení).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
V tom případě doporučuji navštívit oficiální stránky forge-DB a tam vždycky zjistit že když jede nový level je označen žlutou barvou.
Proč to nemá jít tady je teda pro mě velká neznámá ..

Nicméně pro mě za mě je to jedno protože uvidím když bude nula bodů a nový level, stejně jako zjistím kdo se tam nacpal navíc např. i bez toho
 

Dědeq

Znalec
je to jedno protože uvidím když bude nula bodů a nový level
Až na situace, kdy někdo jede několik levlů za sebou. Hodím do cechu možnost odměn na posledním místě, nikdo se nechytí, udělám další tři levly, a v tu chvíli se tam omylem nacpou lidi na místa, která už jsou dohodnutá s někým jiným (a ne, někdy nepomůže, ani když to v dalším postu odvolám, což je ale i tak práce navíc).
 

Dan 77

Veterán
Jsem PRO
Bylo by to potřeba, někdo může obsazovat podle instrukcí místa o půl hodiny později, kdy už to není aktuální, protože mezitím stačil otevřít novou úroveň a třeba si v ní obsadit 1.-3 místo od Arcařů. A stejně už teď každý vloží na novou úroveň další přílohu.
Hodilo by se u koleček, náhozových a dokončovacích vláken, jen asi ne u vlákna na lešení, proto jsem pro dodatek Fmashe.
 
Nahoru