Přílohy v Centru zpráv

DeletedUser15401

Host
Současný stav:Hráč X osloví své přátele nebo sousedy s obchodní nabídkou.
Hráč Y, který je přítelem X, vloží vlastní nabídku do již zahájené konverzace.
Hráč Z, přítel X, ale nikoli Y, dostává zcela zbytečně nabídky, které nemůže přijmout. A někdy docela hodně.
Nápad:Uvolnit funkci vložení příloh jen pro zakladatele konerzace, ostatním ji zablokovat.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:zkoušel bez úspěchu. Možná to nikomu jinému nevadí...
Ano, vím, jde opustit konverzaci, ale pak zase uteče dobrá nabídka, kterou bych přijmout mohl a chtěl buď od původního zakladatele nebo od někoho, kdo je naším společným přítelem a jen se připojil k už vedené konverzaci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15401

Host
Souhlasím s tebou, co se sousedů týče, sousedství je stejné pro všechny. Jiná situlace je ale s přáteli, tuhle skupinu má každý jinou. To by ale vedlo k rozdělení konverzací na Cech, Přátele a Sousedy a technicky by to bylo mnohem náročnější.
 
Proti..vedlo by to jen k tomu, že těch založených konverzací bude daleko víc než teď, kdyby každý mohl vložit nabídku jen do té své. Představa, že mi 40 sousedů pošle každý sám svoji samostatnou nabídku mě děsí :D A co vlákna v cechu s nabídkama obchodů, případně nabídkama staveb ? Každý člen cechu by musel mít svoje vlákno ,pokud by platilo co navrhuješ. Nebo by museli všichni členové cechu dostat administrátorské práva k cechovním vláknům, což asi není moc žádoucí. Co se týče sousedů, tak při tomhle stavu se to v naprosté většině spláchne v jediném vlákně za celou dobu trvání sousedství. Ta funkce co navrhuje Roman, není špatný nápad..otázka je jestli je to proveditelné..pokud ano jsem pro, aby se po skončení sousedství vlákno automaticky mazalo :)
 

Svatej

Legenda
Cechovní vlákna ani sousedské multikonverzace tento problém nenastolují, takže se bavíme čistě na bázi hromadných zpráv mezi přáteli.
A teď k mému názoru... Eh, pro mě za mě PRO. Nicméně nemám pocit že by právě hromadné zprávy mezi přáteli byly ty nejčastější případy multikonverzací. Mimo jiné i vzhledem k tomu že stále kolem 30% hráčů nemají k zakládání těchto zpráv přístup? (hráči na PC) Tedy abych se vymáčkl...
"Mělo by to tak pozitivní dopad na hru, aby se to vyplatilo to programovat? Nebo by to byla další z minizměn, které by rychle, nepovšimnuty, vyšuměly do ztracena?"
 

DeletedUser12887

Host
Podle mne je tam chyba v tom zobrazení má pomalejší odezvu
Jinak asi žádný problém krom toho ze někdo zruší přátelství vypadne z cechu nebo se změní sousedství žádná chyba není, dle mého názoru

A co se týče pak spravování nabídek většinou je to správce vlákna, které vytvořil zakladatel vlákna a ten by v tom případě měl sám aktualizovat zda se jeden z těch případů náhodou nestal, takových vláken může být na tisíce
 

Dědeq

Znalec
proti
viz argumenty výše. stejná práva pro všechny. konverzaci mohu opustit, když bude nadmíru živá, nebo si dát do ignoru nesoudné účastníky. nebo se smířit s tím, že i ostatní ji chtějí využít ve svůj prospěch. přínos nápadu se mi zdá minimální a s příliš úzkým zaměřením na velice konkrétní situaci.
 
Nahoru