přízpěvky do VB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11502
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11502

Host
  • Velkolepé budovy:
  • dle pořadí:
    dle mého názoru by se odměny za přizpívání měly dávat dle počtu podů, nikoli pořadí. důvod: budova vám stagnuje na určitém levelu X měsíců, klidně i rok. Tak si do ní cpete body sami....dáte do ní 350 bodů, dlouho se s tím perete, pak přijde nějakej chytrolín, vloží 4 body a pobere odměnu 3 výkresy, 50 bodů a 100 metálů (příklad-vymyslel jsem si to jen pro názornost) dostane stejnou odměnu jako někdo, kdo do budovy vložil hodně bodů, tím si zdržel výzkum atd. to by se tímto kompenzovalo. kdo by chtěl plánky a odměny, musel by se prostě snažit. neříkám nějaký extrém, ale rozhodně dát nějaký limit bodů na plánek a tak podobně. kdyby někdo sám udělal budově level, tak by jeho odměna byla úměrná počtu bodů do ní vložené....alias za poctivou práci, pořádná odměna.
  • ano:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3302

Host
Veľmi dobrý nápad. Mňa to už tiež hnevá že treba napr. dám si do budovy X bodov a niekto prispeje 1 bod a dostane za to 50 FP a 3 nákresy. Myslím, že niesom jediný.
 

DeletedUser9672

Host
No proč nejste tedy radši tím chytrolínem a nesbíráte taky ty tučné zisky :)
Záleží přece na Vás a to že tráva je u souseda zelenější Vám může být jedno.
Klíčové je podle mě to, zda si dokážete sehnat někoho na výměnou výstavbu divů, aby jste nedávali FB do vlastního divu bez odměny, ale někomu jinému s odměnou, kdy vložené FB Vám tento hráč ve stejném počtu vrátí zpět :)
Vše je o strategii a možnostech. Ale změně se v principu nebráním, i když to ztratí to kouzlo, že na poslední chvíli přihodím 5 FB a přehodím jednoho konkurenta a vyfouknu mu nějaké ty FB a medaile s plánkem :)
 

DeletedUser7160

Host
No ono to hledání takových VB kam vložím 2-4 bod a dostanu tučnou odměnu taky zabere docel dost času. A každej může takto hledat a vydělávat já osobně to dělám hodně.
 

DeletedUser11513

Host
Další geniální nápad. Musím přiznat, že jednou jsem skoro celý level VB postavil sám, nikdo jiný tam nepřispíval. U jiné sem hodil jenom pár bodů a výsledek: u obou budov odměna stejná. Tímto by se to vyrovnalo, jako napsal Asuma: Za poctivou práci, pořádná odměna. Za mně má tento nápad určitě ANO.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru