přechod do nové doby

DeletedUser16444

Host
Má někdo z vedení na starostí přechod hráčů do nové doby(sousedí ze stejné doby). Já když vstoupím do nové doby, tak od pondělka má všechny sousedy z nové doby. Na "E" je hráč Lord Drak, který už je minimálně 2 týdny ve virtuální budoucnosti a má pořád sousedy z ledové bodoucností.
Prosím o zařazení tohoto hráče do správné doby. Děkuji, ať je ta hra férvá.
 

Mrtvejmagor

Znalec
hráč může být klidně marsu a mít kolem sebe sousedy z doby kamenné (možná to je přehnané ale je to jen příklad)
vedení s tím nic neudělá to dělá systém a hodnotí to podle bodů
1584356309394.png 1584356340678.png
body se udělují podle budov. každá budova má svůj počet bodů a ty se pak sečtou
takže když teda nějaký hráč je v marsu a nemá ve městě žádný budovy krom radnice (ta nejde prodat) tak mu to dá sousedy z doby kamenné protože má podobný počet bodů
 

peepee77

Veterán
@Mrtvejmagor šíříš tu nepravdivé informace. To co píšeš platilo kdysi dávno.

@reznikk Sysém rozdělování sousedů je automatický, podpora to nedělá. Sousedé se dělí do skupin podle dosažené doby (+/- 1 doba). Počet sousedství je omezený a proto mají někteří hráči sousedy z vyšší nebo nižší doby.
Sousedství se mění jednou za 14 dní takže pokud někdo přejde do nové doby ihned poté co se mu vymění sousedi tak potom má nad nimi výhodu. Změny sousedství mají i vyjímky kdy třeba probíhá event který je nějakým způsobem na sousedství závislý, potom může být změna vynechána. Opět to ale nezáleží na podpoře, ale je to nastaveno systémově a my na to opravdu nemáme vliv.