Předčasné zobrazení úkolu.

RTV4

Psavec
  • Svět: Diengu
  • Prohlížeč a verze: Nemá vliv - úkol mám i na PC.
  • Popis chyby: Po půl roce plnění opakujících se úkolů se mi zobrazil úkol, z průmyslového věku (jsem v pozdním středověku). Po dokončení se místo zobrazení dalšího opakujícího úkolů zobrazil najednou tento.
  • Screenshot: https://ctrlv.cz/kfez
  • Jak často se chyba vyskytuje: Po půl roce plnění opakujících se úkolů v pozdním středověku.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ne
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Nedělal jsi předtím náhodou průzkum na mapě průmyslu? A jestli ano kde přesně?
 

RTV4

Psavec
Nedělal jsi předtím náhodou průzkum na mapě průmyslu? A jestli ano kde přesně?
Aha, tím by to možná být mohlo, prozkoumal jsem "okahe", tj. První území z průmyslu, ale ten úkol se zobrazil až po několikátém splnění opakující se úkolů od doby prozkoumání. (možná bylo potřeba doject řadu opakujících se úkolů.)
 

dudasek

Znalec
rozjel jsi se na mapě moc dopředu,až jsi to přetáhl:ten problém je popsán i ve Wikipedii :)
holt jsi si bloknul jeden úkol a dokud ho nesplníš máš peška.

edit:první jde přeskočit?už si to nepamatuji..ten druhej lock je vyzkoumej nějakou technologii:ta už přeskočit nelze...
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Tak je to v pořádku, stalo se mi to samé když jsem dřepěl v pozdním středověku, on je to vedlejší úkol za dobytí několika (tří tuším) oblastí prvního území na mapě. Tento úkol se naštěstí dá zrušit, později ale jak se dostaneš do levé horní části mapy tak tam začíná bonusová linie úkolů podobná tomu s barbary v raném středověku která už se přeskočit nedá.
 
Nahoru