Předělání ukolu v eventech

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RomanS24

Člen
Měl bych zajímavej návrh na změnu ukolů v Eventech. a to přesně o ukoly
Dobij provincii /prozkoumej provincii. proč má být hráč nucen postupovat na mapě pokud nechce.
Tím pádem pokud ukol nechce splnit tak proněj Event končí. a to je škoda. Hráče by hra měla bavit a ne bejt do něčeho nucen. at uděla.
Ukol by měl bejt jen na každym z nás.
Ukol prozkoumej provincii by šel změnit třeba na Vyrob jednotky tvýho věku nebo nasbírej tolik a tolik kladivek a penez.
 
PROTI. Stejné jak to, že se někomu nelíbí, že se musí posunout ve výzkumu. Ten úkol je tam přesně z toho důvodu, aby jsi se MUSEL posunout.
 

RomanS24

Člen
PROTI. Stejné jak to, že se někomu nelíbí, že se musí posunout ve výzkumu. Ten úkol je tam přesně z toho důvodu, aby jsi se MUSEL posunout.
nikdo se nemusí posunout ten ukol tam je dle mě zbytečnej nikdo nemuže dávat rozkaz na to aby ses posunul.
musíš si jen dojít na záchod abys neměl špinavy trenky
 

DeletedUser13611

Host
Proti

Narozdíl od technologie tě neposune nová mapa do nové doby, na kterou nejsi připravený. Stačí si dopředu připravit suroviny.
 

peepee77

Veterán
Proti.
Nikdo tě nenutí ten úkol plnit. Pokud nechceš tak ho neplň. Neposuneš se ve výzkumu, na mapě ani v eventu.
Já chápu, že plnění eventů je v nižších dobách částo snadnější, ale stagnace v jedné době není záměrem hry ;)
 

DeletedUser9906

Host
Já sice nechápu, proč někdo hraje hru, v které nechce postupovat dál, ale budiž..
V tom případě já nechci aby mě eventem nutili vyrábět zásoby nebo rekrutovat jednotky, když nechci.
 

DeletedUser3139

Host
A zase je to tady! Co si v tom INNO myslí! Já to chci hrát tak a tak a oni to tak neudělali, Hrozné! Ale já jim ukážu!
Podle mně by už ti, co tohle tady pernamentně vyžadují, by měli buď začít tvořit svoji vlastní hru a nebo už konečně pochopit, že hra je nějak nastavena, má nějaká pravidla a parametry a ty se asi budou muset dodržovat. Bohužel, je tu pár lidí, kteří to nechápou, nebo nechtějí pochopit.
 

traktorista

Odborník
Nechci Vám do toho nějak moc kecat, ale já třeba teď zkoumal technologii jakési Bruslení či co to bylo asi o 3 doby zpátky. V další době nejsem, úkol splněn. A těch slepých ramen, která se nemusí vyzkoumat je tam několik. Ne moc, ale jsou. Takže pokud si to člověk sám nezazdí dá se splnit výzkum bez postupu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru