Předhled všech postavených budov v radnici

Catenata

Turista
Současný stav: Pokud vím,m nikde není dostupný přehled všech postavených budov, které ve městě mám.
Nápad: Do budovy radnice přidat další záložku, kde by byly všechny postavené budovy ve městě, včetně cest, aby bylo možné je jednoduše smazat nebo uložit do inventáře (pokud jsou k tomu Uložení budovy), aby bylo vidět na jaké úrovni jednotlivé budovy jsou (např. kolik je třeba sehnat dalších vylepšení nebo renovačních sad) a jaké bonusy přináší.
Zdůvodnění: Spousta malých věcí (třeba dekorace s půdorysem 1x1 až 2x2 se snadno schovají za větší budovy a člověk na ně zapomene, že je vůbec má, že mu zabírají místo ve městě a už třeba zastaraly. Stejně tak by na jednom místě bylo možné snadno porovnat přínos jednotlivých budov a slabší smazat, najít budovy, které je třeba ještě vylepšit nebo na ně použít renovační sadu.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano a nenašla jsem.
 

qwertik

Komentátor
On ale mluví o budovách, ne o velkolepkách. A v tom musím souhlasit, fakt je to nepřehledné.
 

Catenata

Turista
To jo, to si najdu i v inventáři nebo ve skladu plánků. Mi nejde o seznam cizích velkolepých budov, ale o seznam všech vlastních budov - od cest přes dekorace, vojenské budovy, ... až po eventovky. Nedávno jsem zjistila, že za HH mám schovanou sochu cti jen na 6. levelu a to jsem měla asi 4 vylepšení v inventáři. Odtud se vzal nápad právě na přehled všeho, co je ve městě postavené, včetně snadného mazání, aniž bych musela třeba nějaký zapomenutý strom, který jsem stavěla v rámci úkolu, složitě hledat ve městě s maximální možnou rozlohou v Pásu planetek.
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Ačkoliv využití moc nevidím, musím přiznat že by šlo o zlepšení. Na druhou stranu o to hůř, protože poslední dobou vývojáři implementují do hry všechno, jenom ne zlepšení.
 
Tohle bych ocenil,taky..todka jsem hledal taky jednu budovu..nejaky ten cas. Ale jak pise nahore,spise bych cekal neco jineho nez vylepseni.

Treba uz jen Inventar..to je hruza. Zlvaste ted s prichazejici dobou fragmentovou. Pul inva na bete fragmentu neceho.
 

Catenata

Turista
Tohle bych ocenil,taky..todka jsem hledal taky jednu budovu..nejaky ten cas. Ale jak pise nahore,spise bych cekal neco jineho nez vylepseni.

Treba uz jen Inventar..to je hruza. Zlvaste ted s prichazejici dobou fragmentovou. Pul inva na bete fragmentu neceho.
Ano, inv je šílenost, ale nedrobme prosím téma :). Když se to tu zacyklí kolem jiných stížností, není šance, že by tenhle přehled někdy do hry skutečně doputoval ;-) .
Zkuste založit nové vlákno s nápadem, jak ho líp uspořádat :)
 
Ty jsi tu asi novacek. Vzdyt to tu nikdo z nich necte. Jen si to tak diskutujeme,co by mohlo byt.

Oni..INNO..s nazoru na hru od lidi si berou....0..0.0 a tak dale...to pokracuje..same nuly.:)
 

Catenata

Turista
Ty jsi tu asi novacek. Vzdyt to tu nikdo z nich necte. Jen si to tak diskutujeme,co by mohlo byt.

Oni..INNO..s nazoru na hru od lidi si berou....0..0.0 a tak dale...to pokracuje..same nuly.:)
Náhodou, můj nápad na hromadný nákup bodů za mince implementovali :). Ale jinak máš pravdu, jsem tu nová, byť hraju asi 8 let :).
 
Nahoru