Předmět univerzální na vylepšení budov

Předmět univerzální na vylepšení budov

Současný stav: Budovy, které lze vylepšovat - např. Guvernérova vila - po eventu nejde vylepšit
Nápad: Vložení univerzálního vylepšovacího předmětu, který by se dal použít na všechny budovy, které lze vylepšit
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO
 
Naposledy upraveno:
Předmět univerzální na vylepšení budov

Bylo by možné sem přidat univerzální předmět na vylepšení??
Kdyby se nestihlo něco vylepšit, hlavně pro časově omezené stavby.

Prosím přečti si jak se mají vytvářet nápady zde: PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si než něco vymyslíš

Je totiž zřejmé, že tvůj nápad nesplňuje pravidla, a ani v tomto stavu nemá hlavu a patu. Vše má svůj řád a ten je ptořeba dodržovat. Možná by to byl zajímavýý nápad, ale takto není pochopitelné, co se nám snažíš navrhnout.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Já taky,ale pochybuju že to vývojáři udělají, protože vylepšit to lze v dalším eventu za rok. Vraní hnízda byly loni a ted je můžeš vylepšit. Prostě když je něco spešl, tak si musíš počkat a ne to dostat HNED, jak si myslí mladá generace, že to jde. Chci to hned ,jinak mně to nezajímá :-DDD
 

dudasek

Znalec
já to taky pochopil-ale nepodpořím to.některé vylepšení lze sehnat u Starožitníka,jiné nabízejí za hodně diamantů a nárazových akcích,a přinejhorším jestli jsi to nedal máš šanci další rok...
 

DeletedUser

Host
jak si myslí mladá generace, že to jde. Chci to hned ,jinak mně to nezajímá :-DDD
To teda nevím... spíš to vidím tak, že když vidí nova generace nedostatek, nebo něco co by se mohlo změnit, tak se k tomu nemá problém vyjádřit a udělat, co se dá ;) Sice je to dost závislé na jedinci, ale zrovna tohodle bych nepeskoval. Spíš tady jde vidět, jak umí stará generace zobecňovat a koukat na jednotlivce podle neadekvátních měřítek, která jsou stejně založená na subjektivní empirii, nikoliv na skutečnosti ;)
 

explorer Pablo

Dopisovatel
V pohodě beru to, ale někdy to vypadá že umí jen kritizovat a přidělávat úkoly,lidi ždímat,protože od stolu to se to vymejšlí hezky :-D Tím nemyslím konkrétního jedince porevoluční éry ;)
 
Nahoru