Předmět zprávy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11231
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11231

Host
Předmět zprávy
Oblast hry: příchozí a odchozí zprávy hráčům
Současný stav: Pro roztřídění pošty, aby se v tom čert vyznal, je nutné napsat na první řádek název zprávy (=předmět), který kopírují všichni adresáti, kteří na něj chtějí reagovat. Občas na to někdo zapomene a pak je v tom chaos.
Nápad: Implementovat do hry při psaní zpráv (konkrétním hráčům a všem hráčům cechu) kolonku navíc pod adresáty zprávy (tam kde se vypisují jména těch, pro které je zpráva určena). Zde by bylo možné manuálně vypsat předmět zprávy, aby bylo jasno, čeho se zpráva týká. Stejně jako zde na foru. Například: LEŠENÍ, MOTIVACE, DOSTAVBA BUDOVY, OBLEH... Obrázek níže:
[SPOIL]
30jhbiv.jpg
[/SPOIL]
Zkoušela jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser11231

Host
Ajajaj,téma nemá být Lešení ale Předmět zprávy. Jak to mohu teď opravit?
 

DeletedUser

Host
Souhlasím s Kittany, tak jako u vlků, tak i u nás funguje nadepisování zpráv a určitě to pomáhá lepší orientaci ve velkém množství zpráv, které za den přijdou. A taky se stává, že někdo zapomene zkopírovat název zprávy. Takže kdyby přibyl řádek jak navrhuje Kyttany a zároveň by se tam automaticky kopíroval název zprávy při reakci jiného hráče, bylo by to ku prospěchu přehlednosti ve zprávách. Takže za mě 5 hvězdiček :)
 

Henzisek

Znalec
A navíc napsat jasné adresování všem členům cechu, i těm co se připojí později. Aby se pokazdé nemusela vytvářet nová zpráva po přijetí nového člena.
 

Thesseus

Znalec
Co dodat, hráči to požadují od počátku věků a vývojáři nejsou schopni to zavést. Zajímalo by mě proč. Copak to neumí? :)
 

DeletedUser11231

Host
Ale umí, to není zase tak velký zásah a je poměrně jednoduchý. Ale asi má kotelník dovolenou :-D
 

DeletedUser2059

Host
Sice to tady již několikrát bylo, ale nevidím důvod proč toto téma znovu neotevřít.
 

DeletedUser

Host
Já jsem taky pro, udržet v cechu hromadnou zprávu, aby ostatní nepsali do starších a nevytvářel se při tom chaos mezi soukromejma a cechovníma zprávama je nad lidské síly i u nás, tohle by dost pomohlo. Nakonec to dopadá tak, že někdo to smázne a nechce číst už vůbec zprávy. ono i to okýnko by mohlo bejt větší :) když už jsme u toho zlepšování :)
 

DeletedUser

Host
Jenže skype nemá každej a zprávy by měly (alespon většina) být pro celý cech. A už vidim jak si celý cech zakládá skype účet. Forum je na tohle blbý protože se vněm toho moc udělat nedá :)
Zkrátka by to chtělo předmět a taky jak bylo výše zmíněno - aby i nově příchozím se objevovala hromadná zpráva taky a odchozím už ne.
 

Thesseus

Znalec
Tak na betě už předmět zprávy je. Ale!
Předmět se po rozkliknutí ukáže. (omlouvám se za to neumělé začmárání).
Předmět se po rozkliknutí ukáže.JPG

Problém, je, že z venku předmět vidět není :) Takže zprávu musíte nejdřív rozkliknout abyste zjistili předmět. Což jsem tam, kde jsme byli. Toto řešení je k ničemu pač my přece chceme vidět předmět už v nadhledech zpráv.

Zvenku ale bez předmětu.JPG
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9906

Host
No, asi to bude složitý problém:))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Jak vidíte problematika je vyřešena, myslím, že již nyní bychom měli otevřít diskuzi o tom, že předmět zprávy se nenachází v přehledu zpráv.
Jinak Thésee, vítej na betě! :D

A Kiitko, Tvůj obrázek a způsob vyřešení vývojářů se až nápadně podobají, nemýlím-li se?
 

Thesseus

Znalec
Nevím jak moc je Tvůj provní ostavec myšlen ironicky ale každopádně na betu už jsem zavítal před časem, akorát se tam jmenuju jinak.
 

DeletedUser2451

Host
máte si v cechu udělat pořádek vytvořit pár vláken a ty dodržovat pak není potřeba nic přidávat jen to svedčí a nechopnosti
 

DeletedUser3139

Host
ivosaku, máš pravdu, u nás to funguje už dlouho a maximálně jednou za deset let se někdo splete a tak to následně on, nebo někdo jiný ho opraví.
Ale pro ty, kteří neví o čem píšu názorný příklad, jak používáme nadpisy:
------- POZOR----- běžný nadpis
------- POZOR --- důležité---- důležitá zpráva
******POZOR***** zpráva od vedení cechu
A když všichni v cechu dodržují zavedený systém, není co řešit a přehled je! :cool:
No a když už jsme u toho, tak aktivní hráče z postmoderny asi po prověření vezmeme! :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11231

Host
[SPOIL]
Jak vidíte problematika je vyřešena, myslím, že již nyní bychom měli otevřít diskuzi o tom, že předmět zprávy se nenachází v přehledu zpráv.
Jinak Thésee, vítej na betě! :D [/SPOIL]

A Kiitko, Tvůj obrázek a způsob vyřešení vývojářů se až nápadně podobají, nemýlím-li se?

Júúúú, moje modlitby byly vyslyšeny:-D Jsem to měla trošku ještě víc vypiplat, nenapadlo mě, že když už to tam přidělají, tak sa to pohnojí tím, že předmět není viditelný v přehledu zpráv před otevřením, ale je tam vypsáno přehršle jmen členů. Že bych udělala další kouzlo?:-D
 

DeletedUser2237

Host
jen je divne ze to nikoho z vyvoje nenapadlo proc vlastne chceme predmet zprav... kdyz je to neustalo omylane tema skoda, snad to nebude trvat dalsi cca 2 roky nez bude predmet v prehledu zprav ... :)
 

DeletedUser3139

Host
Tak to je od tebe dobrý vtip se divit, že to tu je jak ve středověku, ne? Vždyť tu hraješ u roky, tak co je na tom tak divného? Smiř se prosím s tím, že úroveň je i pod úrovní severokorejských standardů. A asi tě nepotěším, ale dle mých odhadů bude spíše hůř! :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru