Předměty skrývající odměny na pozemcích sousedů / přátel/ cechovníků

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15736

Host
Ahoj,
mám nápad ke zpestření (zlepšení?) hry:
Pokud by se umístili i nějaké "poklady" k ostatním (okolním) hráčům, které při prohlídce (návštěvě) jejich města bude možné nalézt na pozemcích nebo ve městě (ukrývající mince/suroviny/zboží/medaile). tak by to výrazně podpořilo vzájemnou návštěvnost.

Tím by se také dalo těmto příchozím návštěvníkům i sdělit, a jakou "pomoc" onen navštívený stojí nejvíce.
Třeba na panelu, kde jsou dvě tlačítka - Motivovat a Zušlechťovat.

Nyní je to ve stádiu, že místo abych město navštívil, tak prostě kliknu u busty avatara na tlačítko "POMOC" a nestarám se, co tímto tlačítkem namotivuji. Pokud bych ale navštívíl město (třeba proto, abych zde našel pro sebe nějaký poklad) tak si určitě přečtu, jestli chce onen navštívený motivovat nebo zušlechťovat, (protože třeba potřebuje pomoci s produkcí mincí a nezajímá ho spokojenost, neboť má dostatečnou rezervu), tak mu logicky pomohu tam, kde to on nejvíce chce.

Z podpory mi napsali, abych to sem publikoval, že nápad je zajímavý a že pokud získá podporu ostatních, že jej vývojáři zváží.
Tak co Vy na to, spoluhráči, podpoříte to?
 

Svatej

Legenda
začnu s prominutím odspodu. ;)
Z podpory mi napsali, abych to sem publikoval, že nápad je zajímavý a že pokud získá podporu ostatních, že jej vývojáři zváží.
To oni píší na jakýkoliv nápad který jim tam pošleš. Podpora prostě není určená k tomu aby posuzovala nápady.
Je to taková jejich univerzální věta co mají dopředu připravenou a jen udělají ctrl+C, ctrl+V. ;)
(A ano, že jde o zajímavý nápad jsou schopní napsat i o 100% hlouposti u které pak na fóru nalezneš jenom negativní odezvu.)
Tím by se také dalo těmto příchozím návštěvníkům i sdělit, a jakou "pomoc" onen navštívený stojí nejvíce.
Třeba na panelu, kde jsou dvě tlačítka - Motivovat a Zušlechťovat.

Nyní je to ve stádiu, že místo abych město navštívil, tak prostě kliknu u busty avatara na tlačítko "POMOC" a nestarám se, co tímto tlačítkem namotivuji. Pokud bych ale navštívíl město (třeba proto, abych zde našel pro sebe nějaký poklad) tak si určitě přečtu, jestli chce onen navštívený motivovat nebo zušlechťovat, (protože třeba potřebuje pomoci s produkcí mincí a nezajímá ho spokojenost, neboť má dostatečnou rezervu), tak mu logicky pomohu tam, kde to on nejvíce chce.
Většina "oldschool" hráčů to má napsáno v profilu hráče, případně ve jménu města. I když máš pravdu že to dneska (díkybohu) nikdo řešit nemusí.
Dávat takový popis do té vyskakovací tabulky s ručním M/Z mi přijde kontraprodiktivní v případě, že by se měli objevovat nějaké "poklady". Pokud by to bylo na úrovni incidentů, tak si tu tabulku okamžitě zavřu, abych lépe viděl.

Dále, jak zabráníš, abych si ta města neobešel před nebo po motivaci pomocí tlačítka POMOC a ty odměny nevysbíral a následně to celé neobjel tlačítkem POMOC? ;)
Pokud by se umístili i nějaké "poklady" k ostatním (okolním) hráčům, které při prohlídce (návštěvě) jejich města bude možné nalézt na pozemcích nebo ve městě (ukrývající mince/suroviny/zboží/medaile). tak by to výrazně podpořilo vzájemnou návštěvnost.
Budeš bohužel muset přidat na druzích těch odměn. Ty co jsi napsal by mě nedonutili otevřít jediné město. (jasně, v začátcích, kde jsi, to je jiné. Jenže drtivá většina aktivních hráčů v začátcích není)
1-5Dia, 1-5FB, 5-10 zboží - taková nabídka by mě k tomu donutila.

Další moje poznámka je věcná - ještě před poměrně "nedávnou" dobou (na poměry innogames) jsme tu měli pouze systém ruční motivace/zušlechtění, bez možnosti tlačítka pomoc a ano, za kliknutí se nedávalo ani ta troška zlata jako dnes.
To co navrhuješ ty je ze své podstaty cesta zpět, což se mnohým nemusí líbit. ;) I když za odměny.... Jak píšu, ty kdyby byly zajímavější než píšeš, byl bych asi sadomasochisticky PRO.

Druhá věcná poznámka je: Tady jsi v návrzích pro fórum. Zde na fórum moc do měst jiných hráčů nelezeme, tedy krom případů screenshotů. :D;)

P.S.: Když jim to nikdo neřekne, tak to příště udělají zase a zase.... je lepší jim to alespoň říct a pak to přemístit, než jim nic neříct a přemístit. ;) Třeba si na to příště dají pozor...

P.P.S.: drobná matematika: 74 sousedů + 53 cechovníků +140 přátel = 267 měst
267*4= 1068 = počet kliků které bych novým systémem musel provést (nepočítaje posouvaní na liště)
pokud pak počítáme 1 vteřinu na loading města, 2 vteřiny na hledání pokladu a M či Z, a 1 vteřinu na odchod z města, pak bych tímhle systémem strávil necelých 18 minut za den.
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Já bych k tomu ještě dodal, že jistá motivace, i když slabá, k té skutečné návštěvě města při pomoci je i dnes. Například když potřebuješ plánky na určitou velkolepku, můžeš si vybrat, kterou budovu (z potřebné éry) motivuješ/zušlechtíš, čímž podpoříš svou šanci získat plánek budovy z éry motivované budovy. Já to tak dělal úplně na začátku, když jsem zoufale honil plánky na maják, které mi padaly málo. Ale to člověku brzy přestane stát za to.
Podobně ještě fungují bonusy z Dynamické věže, kde získáváš za hvězdičkování zboží z éry ohvězdičkované budovy. Ale popravdě taky mi to málokdy stojí za to.

Ale jinak se mi návrh obecně líbí, nenutilo by to hráče ke zbytečným zdlouhavým krokům (kdo nechce, nemusí), ale zvýšila by se motivace dívat se i jinam, než na stav svého konta, což se často stává :)

PRO.

P.S. Však on to vlákno třeba někdo přemístí, kam patří...
 

DeletedUser11304

Host
Pak je ještě motivací dynamická věž, když hráč chce získat zboží z nejvyšší doby.
 

DeletedUser7728

Host
Mám lepší nápad - odstranit dlouhodobé chyby o_O
Např. Neni vidět resp. občas slabě vidět dosah jednotek!!! o_O:confused:
Dále - Zvuková psychadelická smyčka ani po letech neodstraněna o_O:eek:
Dále - Když úkol přeskočíš, chvilku trvá, než je tlačítko na další přeskočení aktivní. o_O:eek:
Na 10 vylepšení 20 zmršení - kdy už konečně přijmou normální programátori do IG Farben v Merkelandu o_O:eek:

P.S. Mám jen na Ečku 140*přátel + 75*cechovníků + 75*sousedů (občas stejní s cechovníky nebo přáteli)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru