Představujeme nový fanouškovský portál o FoE

DeletedUser

Host
Zdravím všechny nadšence hry FoE.
http://www.forge-of-empires.cz
Udělali jsme a spustili portál o FoE, kde jsou základní rady pro začátečníky, přehled jednotek a surovin, přehlídka nejhezčích měst a mnoho dalšího. Ještě je stále ve vývoji, takže prosím o shovívavost a o jakékoliv nápady. Každopádně počítáme s účastí i dalších fandů - po registraci je možné přidávat komentáře ke všem článkům, přidávat články vlastní (poprosím všechny zkušenější, aby se podělili o svoje znalosti) a nahrávat fotky svých měst. Konečně budeme mít pěknou galerii :)

FoE zdar
Hafranoff
 

DeletedUser2385

Host
Zaujímavé :) teší ma záujem o hru, ale tak hra ma stránku na FB (síce je biedna tuším :D prepáč Strify :D ale tak sú tam len oznamy)

Nemám čas študovať to :) ale tak nech Vám to vydrží :)
 

DeletedUser3139

Host
Klikni si na odkaz ve zprávě č. 1 a tam si to jen lehce proběhni. Uvidíš i bez dotazu, že tam těžce zaspali. Místy jsou ve středověku, jednou v koloniálce. Sice krásné obrázky (např. u armády), ale bez komentáře. Takže na nic. To co je tady ve hře je to vše daleko lépe a podrobněji uděláno. Podle mně to byl slušný začátek, který se nevyvíjí. Takže se ptát na funkčnost asi nemá cenu. Je to nejspíš na nic.
 

DeletedUser3139

Host
Ahoj,
koukal jsem na to, stav je stejný jako na tom odkazu ve zprávě č. 1. Tudíž jak správně píšeš, nejsou lidi a tudíž i na těchto stránkách vytvořených Marihoodem je několika měsíční pauza. Mari to vymyslel dobře, ale asi nemá čas to aktualizovat a je asi fakt, že na správný běh takovéhoto webu těch lidí musí být povícero a nemůže to být kdokoliv (třeba já), protože to musí být alespoň trochu odborník přes tvorbu na webu a to já bohužel nejsem!
Proto by to asi chtělo dát dohromady nejdřív tu tvůrčí partu (a to nebude jednoduché) a pak to teprve rozjet. Ale to záleží jen na Marim a těm co mu teď s tím pomáhají.
 

DeletedUser2298

Host
Ahoj Jipi,

tuhle "wiki" rozjížděl MarihOOd spolu se Strify ještě před tím, než se změnila login stránka, na které je nyní vesměs vše důležité popsané.

Už bylo napsáno zde, že souhrný návod ke hře dlouhodobě chybí.

Máš pravdu v tom, že jeden člověk na to nestačí. Není třeba dělat "web", ale důležité jsou texty a jiné informace pro ostatní hráče. Máš-li jakýkoli nápad, a to platí pro kohokoli, kontaktujte MarihOOda (mimo forum - ve hře se vyskytuje myslím na všech světech) a zkuste něco vymyslet. Věřím, že se novým věcem přínosným pro hru nebrání.
 
Nahoru